Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Naked, ja mam dziś dzień ponadprogramowy:P Koleżanka ma urodziny i ostatni dzień jest w pracy...Przyniosła orzechowca, więc skusiłam się na kawałek, no i 2 cukierki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze w lodówce kefir i ciemną bułkę z serem i wędliną, ale zaniosę sobie z powrotem do domu na kolację..>W ten upał w pracy nic już nie wcisnę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Naked, biedulko, a kiedy bedziesz miala jakis urlop,zeby sobie odpoczac? Jak teraz w tym natloku zajec znajdujesz czas na treningi ? Naked, przez prawie dwa tygodnie jadlam ,,nadprogramowo,, ;) wiec teraz staram sie kontrolowac :) Poza tym mysle,ze jem wystarczajaco, bo wieczorem nie podjadam ,jestem syta,ale nie przejedzona. Dziewczyny,czy Wy pijecie alkohol jak wychodzicie czy staracie sie zadowolic woda albo sokiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wychodzę na miasto, nie biorę piwa, tylko kawę z mlekiem, czasem latte, albo wodę z cytryną. U znajomych zdarza mi się wypić, ale raczej niewiele - max. 3 kieliszki czerownego winka. Źle się czuję po alkoholu...Ech, studenckie czasy, kiedy piłam 6 piw, już minęły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, ważę troszkę mniej, ale czuję, że sadła mi trochę narosło...Ale nie martwię się tym na razie - jak wrócę do formy zćwiczę to;) Na razie staram się dużo spacerować - przez ostatnie 2 dni chyba przegięłam, bo mi noga spuchła:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllo :) JA bardzo lubię piwko do grilla i czasem wypijam z 1/2 butelki a nie jak kiedyś z 2 piwa....I potem siedzę przy wodzie.Choć ciężko tak sobie odmówić jak znajomi sobie popijają.;) Kurde popalać zaczęłam ...:(Wiem źle...Bijcie..:P W sumie nigdy nie paliłam.Tylko jakoś tak okazyjnie na imprezach a teraz zdarza mi się coś częściej....Oczywiście mój M nie nie bo by mnie nie wpuścił do domu.;) Dietowo u mnie ten tydzień b.dobrze.Powoli wracam do wagi sprzed urlopu.;) TRUSKAWKI MAM W OGRÓDKU..:) PYCHA CHCECIE MOŻE ?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, ja popalam jak wychodze i pije alkohol. Tez wiem,ze zle, ale ciezko sie powstrzymac. Od wczoraj drga mi powieka odkad dostalam okres, ale mysle,ze jest to spowodowane zbyt duzym spozyciem kawy i wyplukaniem magnezu wiec dzis zakupilam czekolade gorzka 81% kakao i zjadlam dwie duzo kostki i niby jest troszke lepiej,ale ciagle od czasu do czas dostaje zowu tych drgawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a teraz jak cieplutko to siedzi się dłużej na dworze i w ogóle...Ale mam nadzieję, że w nałóg nie wpadnę.;) A wiesz, że ja też miewam takie drgania czasem.Nawet nie wiedziałam że to do braku magnezu.Swoją drogą to chyba też powinnam łykać jakiś magnez a kapsułkach bo piję 3 kawy dziennie.;) U nas po tygodniowych upałach nadciąga burza.Grzmoty słychać w oddali.;) Właśnie wróciłam z basenu.:D Także w tym tygodniu był 2x aerobik i 1x basen.A jutro po urodzinach jak pogoda dopisze to pojedziemy na rowerkach.;) Wyłączam kompa bo burza coraz bliżej.;) NAKED śpisz czy tańcujesz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissssse
Dziewczyny, a jak wam się ćwiczy w takie upały? W poprzednich latach, jak robiłam głównie siłowe to mi to tak nie przeszkadzało, ale teraz jak się wzięłam za redukcję, interwały etc. to po 10 minutach z rowerka (na nim interwałuję) dosłownie spływam, mimo, że nade mną kręci się wentylator... Strasznie mnie to zniechęca, choć już niewiele mi zostało do zbicia :( BTW, witam ponownie :D uprzedzałam, że nieczęsto mogę zaglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Co to za cisza...? Byłam wczoraj u fryzjera; zapłaciłam jak za zboże ale wreszcie pozbyłam się wyleniałego balejażu, i mam kolorek zbliżony do naturalnego - beżowo-popielaty średni blond:D Tak więc samopoczucie o niebo lepsze...Tylko że ostatnio nie mam apetytu. Staram się jeść normalnie i nie omijać posiłków...Ale mało co mi smakuje. Ostatnio otworzyłam lodówkę...I na kolację zjadłam truskawki z kefirem, bo tylko na to miałam ochotę...Może to sprawy hormonalne? Odkęd dostałam @, wszystko mi się poprzestawiało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Czy wszystkie przestalyscie cwiczyc i zdrowo sie odzywiac ? Ja diete trzymam, ale troche nadrabiam procentami.. Bylam wczoraj w pubie ogladac mecz Brazylia- Korea z moimi brazylijskimi kolezankami i stwierdzam, ze dopoki nie pojdzie sie na impreze z Brazylijczykami czlowiek nie wie, tak naprawde ,co to slowo znaczy ;) Naked, Tobie by sie na pewno spodobalo. Oni ciagle tancza, nie schodza z parkietu. Od kilku osob uslyszalam,ze tancze jak real brazilian ;) Jestem wykonczona, wrocilam do domu o 2 a dzisiaj musialam isc do pracy na 8. Wstyd sie przyznac,ale ciagle bylam troszke wcieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w piątek mam obronę magistra :/ boję się trochę... od ogromu nauki już przwie nie wiem jak się nazywam. trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzaczko, będzie dobrze:) Dziś moja koleżanka się obroniła. Ja dietę też trzymam, może trochę za mało jem, ale mało się ruszam i taka ilość mi starcza - nie chodzę głodna, nie podjadam i nie chce mi się jeść po południu i wieczorem. I i II śniadanie zawsze porządne - więc chyba jest ok. W ramach sportu był spacer po Starym Mieście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :) Ewus, troszke mi sie sflaczalo, ale wracam do formy ;) dzisiaj zamierzam pobiegac, coby sprawdzic jak 'stoje' z kondycja i mam nadzieje, ze ukrop i duchota nie beda mi towarzyszyc:| Co do %, to ja bardzoooo sporadycznie (piwa nie trawie). poza tym swietnie bawie sie bez tego, a gadki - ' ze mna sie nie napijesz' - nie robia na mnie wrazenia :P Natomisat papieroskom mowie NIE! Mowilam tak gdy mmialam 5lat i wszyscy mi odpowiadali, ze 'ojjj nigdy nie mow nigdy...' , skonczylo sie tak, ze swinstwa nawet nie sprobowalam :P Ty to moja Droga, rozbijasz sie ostatnio po imprezkach ;) Pewnie ciezko Ci bedzie wracac, ale niektore kontakty sie niewatpliwie utrzymaja :) W ogole jak sie czujesz przed powrotem? Jakies postanowienia, refleksje? :P Doti, zaczelam swoje kombinacje i taaak z ostatnich odkyrc to : placek tunczykowy ( tuna plus jajo plus przyprawy i do tego wszystko na co masz ochote ) i wiejski z zoltkami :D ... szybkie, latwe i pyszne :P Alissko - no Kochana, milo , ze o nas nie zapomnialas;) .. jesli chodzi o mnie, to nie mialam za duzo wolnego czasu na treningi :(... niemniej jednak, wyobrazam soie jak uciazliwa musi byc sytuacja gdy czlek chce sie wymeczyc i nie ma czym oddychac :( Odchudzako- skopalam CIe wlasnie na szczescie!!!! Nie strasuj sie- obrona jest Twoja! 🌼 Cajtek- hmmm ciekawe, co u Cajtka? :) Aga, nie szalej z nozka...powoli wszystko wroci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooo :) Naked :D Ja jeszcze mam aerobik w tym tygodniu.;) Odżywiam się w miarę zdrowo z małymi grzeszkami.Zrobiłam ciasto ze swoimi truskawkami i jak tu nie zjeść kawałka.Nie chcę jak bohaterki poniższego artykułu: :P http://zdrowie.onet.pl/1615449,2040,0,1,,dieta_jak_narkotyk,styl_zycia.html Ewelina to kilka takich wieczorów z Brazylijkami i Ci żadne ćwiczenia nie są potrzebne.:P Odchudzaczka trzymam kciuki. MACIE MOŻE PRZEPIS NA SOS TRUSKAWKOWY TAKI JAK PODAJĄ W KNAJPACH DO LODÓW CZY NALEŚNIKÓW ??????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, te sosy to pewnie na bazie rozpuszczonego cukru sa robione, bo sa takie lepkie i gestawe... ja bym poszla na skroty i zmiksowala truskawy z jogo albo homo :P Co do artykulu- to latwo wpasc w obsesje niestety ... i po osiagnieciu celu, nie powinno sie juz nic planowac, jesc z glowa, wszystko, wtedy kiedy ma sie ochote ... Moje przyklady swirowania dot. dietowania (z pominieciem glodzenia sie, bo ten objaw mowi sam przez sie) : -zjadlam batona - ojjjjja, klapa, porazka, wszystko do niczego... to zjem jeszcze trzy i czekolade ... -zjadlam batona - dobra to koniecznie! musze pocwiczyc, zeby spalic ... na ten moment tyle mojej radosnej tworczosci, bo musze popracowac :P wpisujcie pomysly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam właśnie zamiar zmiksować blenderem truskawki i dosypać trochę cukru waniliowego.;) CO do mojego świrowania dietowego to chyba to nie miałam tak jak Ty piszesz.Owszem miałam wyrzuty sumienia i źle mi było i jest jak się objadam czy objadałam słodkim czy czym innym... Tylko ja już od kilku lat się odchudzam i nigdy nie osiągnęłam jeszcze celu... Mimo, że jest mnie mniej o 10kg niż np 4 lata temu to ciągle mi się wydaje że jestem gruba choć inni tak nie uważają.CHyba przez to że ukrywam moje grube nogi i chodzę wciąż w spodniach.;) Od przyszłego tygodnia nie ma już aerobiku więc muszę się zdecydować na jakieś ćwiczenia.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ulubiony sosik: zgniatam truskawki widelcem i zalewam kefirem:D Albo dolewam mleka i miksuję wsyzstko w blenderze - pyszny koktajl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łomatko, juz się wystraszyłam że sama jedna zostałam:P Ewelinka, co tam u Ciebie? Ja jutro jadę w delegację do Łodzi - niestety tylko na 1 dzień (przydałoby się więcej czasu spędzić poza firmą). Tak w ogóle od środy jestem chora; jeśli chodzi o jedzenie, to dziś jest 1:1 (śniadanie i obiad super; podwieczorek - kawałek sernika i lód:/) Spodnie mam lużniejsze; niestety nie mogę jeszcze cwiczyć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, co u Ciebie? Ja dalej nie ćwiczę...Ale jutro jedziemy do Szklarskiej, więc trochę pospaceruję:) No a od przyszłego tygodnia spróbuję jeździć na orbitku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się skończył aerobik , basen zamknięty więc zamówiłam sobie rower stacjonarny żeby coś robić regularnie przez lato.;) Plus rower i spacery na powietrzu oczywiście.Dietowo to trzymam się jako tako.Waga w granicach 70kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisssse
Hej dziewczyny :) Ja staram się tu zaglądać, jak w ogóle mam czas na forum :) Sama co prawda zakończyłam moją redukcję (pochwalę się, a co! ;) z sukcesem zakończyłam, nawet większym niż się spodziewałam - chyba dlatego że pierwszy raz w życiu w ogóle zbijałam sadełko), ale chętnie będę wam kibicować :) Świrowania dietetycznego nie zaliczyłam ale ćwiczeniowe tak, bo rozpiskę miałam dokładną i szczegółową, i za każdym razem jak coś opuszczałam to z uczuciem, że cała reszta pójdzie się bez tego bujać ;) Na szczęście nie poszła, więc i małe odstępstwa od treningu, i małe grzeszki dietetyczne mądremu odchudzaniu szkodzić nie powinny :) Doti, na rowerku fajnie robi się interwały - jak nie masz przeciwskazań np. sercowych to warto się pobawić, dobrze podkręcają metabolizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alissse to gratulacje. TO rozmiar 36 teraz ? A możesz napisać jak wyglądały Twoje treningi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Szkoda, ze Naked juz do nas nie zaglada. Moja siostra zaczela teraz taki nowy 60ci dniowy program, ktory jest po prostu morderczy. Zastanawiam sie czy tez tego nie zaczac, ale jak widze w jakim ona jest stanie po 40 minutach to az sie boje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×