Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Gość LAVRAA

od jakiegos czasu odchudzam ale efektów brak przez brak silnej woli nie wiem skąd to wynika ... ale wytrzymuje tydzien dwa na diecie waga spada tylko o jakis kilogram a potem którejś nocy napada mnie coś takiego i nie mogę się powstrzymac zjadam jakąs kanapke i dopiero moge zasnąć pozniej waga pokazuje jakies pół kilo wiecej i znowu dieta i waga ciągle stoi w miejscu juz kurde nie wiem co mam robic chce schudnać 5 kg nie to zeby jakos drastycznie szybko ale np przynajmniej w miesiąc lub 1,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAVRAA
dzis znowu w nocy zjadłam troche sałatki i kawałek bułki ide niedługo ćwiczyć moze jakso to spale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAVRAA
a jeszcze moze napisze jak wygląda moja dieta sniadanie musli z mlekiem lub jakies dwie kanapki z twarożkiem i warzywami ciemne pieczywo obiad gotowane warzywa z jakims mieskiem gotowanym lub czasem bez mięsa czasem mieso z surówka lub ryz lub kasza z warzywami czasem jakas zupa warzywna lub jajecznica róznie a czasem zjem jak mam czas drugie sniadanie jakiś owoc przewaznie jabłko lub gruszka a na kolacje serek wiejski z pomidorkiem lub twarozek z ogórkiem pomidorkiem .. albo jajko ugotowane z chrupkim pieczywem i warzywami ostatni posiłek jem tak pomiedzy 17 a 18 chodze spać 22 -23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarczyca
badałaś hormony tarczycy? I powiedz jeszcze z jakiej wagi chcesz schudnąć. Bo może Twoja waga jest optymalna i dlatego nie chudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde taka prawda
mam dokładnie to co ty lavraa schudnę potem znów przybieram.. organizm się broni przed schudnęciem ogromna motywacja jest konieczna żeby zrzucić ostatnie 5 kg ostatnie 5 kg robią z nas po prostu chude i najciężej je zrzucić... jest potrzebny ruch stres lub minimalne ilości jedzenia 1000 kcal to max i to przez ok 3 mies żeby nie wróciły kg trzeba brać OBOWIĄZKOWO JAKIEŚ SUPLEMENTY WITAMIN I MINERAŁÓW bo organizm się domaga czyli czujesz głód x 2 ja bym kupiła dobry zestaw witaminowy brać około 2 tygodnie i zacząć dietę + ćwiczenia do wiosny powinno się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAVRAA
moze tez dlatego ze to nie pierwsza moja dieta kiedys odchudzałam sie drastycznie potem duzo przytyłam ja mam 168 wzrostu i waga tak sie waha 62 63 dąże do 57-58 nie biore witamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LARVA - Ty widzisz co Ty piszesz i nie wyciagasz z tego zadnych wnioskow?? przewaznie zjadasz bialkowa kolacje na 5godzin przed snem i dziwsz sie ze glod CI spac nie daje??!! w ogole to co jesz wola o pomste...masz okromnie zwolniony meta i jak czegos z tym nie zrobisz to bedziesz tak miala odo konca zycia. Dziewczyny to nie jest trudne, a wymaga czasu i pracy-poczytajcie i odchudzajcie sie z glowa ps. cwiczac naczczo palisz miesnie ps2. tak , witaminy i mineraly Cie nakarmia :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lavraa
to co ja mam jeść na kolacje w takim razie ?? kiedys gdzies tam czytałam ze na kolacje najlepiej jesc cos białkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lavraa
a obiad warzywa i mięso to źle?? sniadanie musli lub kanapki juz sama nie wiem co źle robie pogubiłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Naked już raz prosiłam Cię o zdanie na innym temacie i znów mi się nasunęło po przeczytaniu postów autorki. Mi właśnie też głód spać nie daje.Ale ja jem ostatni 5 posiłek koło 19.30 - 20.00.Chodzę spać koło 23.00-23.30. Jem na kolację przeważnie coś białkowego z warzywkiem.Mimo, że piję dużo wody czy herbaty wieczorem to głód się pojawia.Do tego serce zaczyna mi "kołatać" i jestem jakoś tak pobudzona i nie umiem długo zasnąć. Nie zdarza mi się to jeśli idę spać najedzona więc jak tu wytrwać na tej diecie ? Naprawdę mnie wkurza to ssanie w brzuchu.Czasem mycie zębów mi pomaga. Neked co byś mi doradziła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Larva no i masz racje ze na redukcji je sie bialkowa kolacje..tylko spojrz na to---> taki twarozek mozna zjesc na pol h przed snem i nic CI sie nie stanie, a Ty jesz 5godzin przed snem, wiec nie ma w tym nic dziwnego ze organizm sie domaga kcal... warzywa z kurczakiem okej, ale bardziej mi chodzilo o ilosc kcal jakie zjadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti - moja Kochana , na diecie nie powinno sie odczuwac glodu, jesli jest odwrotnie tzn ze zjadasz za malo i niewlasciwie...nawet na redukcji mozna sobie pozwolic na wegle zlozone na kilka h przed snem z tym ze to juz jest kwestia indywidualna i przede wszsytkim trzeba zwraca uwage a to co nam mowi organizm napisz mi swoj np. wczorajszy albo dzisiejszy jadlospis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lavraa
czyli zjadam za mało kalorii ja wiem skad sie bierze tez to w dzien nie chce mi sie az tak jesc nie lubie duzo zjesc bo czuje sie ciezko i dlatego potem wieczorem lapie mnie głod i to jest wlasnie glupota chyba lepiej w dzien zjesc wiecej niz napchac sie na noc .. moze od dzis zaczne bardziej dbać o co jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked wczorajsze menu : ( dieta mż ) 9.00 - I śn - 3 kromki razowca z wędliną chudą i papryką 11.00 - II Śn - banan i mandarynka 13.30 - obiad : zupa jarzynowa 16.00 - podwieczorek - jogurt naturalny z otrębami,jabłko,baton musli. 19.30 - serek wiejski lekki i pomidor . Dzisiejsze : 9.00 - nestle fitness z melkiem1,5% ( plus kilka rodzynek i orzeszków) 11.00 - pomarańcza i baton musli 13.30 - obiad ryba z makaronem (mała porcja) Będzie: 16.00 - jogurt 19.30 - ser twarogowy chudy ( 1/2 opakowania ) z odrobiną papryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytałam właśnie że aby
zwiększyć tempo metabolizmy trzeba jeść dużo potraw składajacych sie z protein czyli jaja drób chude mięso, nabiał, należy ograniczać cukry proste i tłuszcze. może ktoś bardziej obeznany wyjaśni to albo podpowie jak naturalnie można zwiększyć swój metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expanderka83
a może spróbować przejść na dietę Dukana ?? zaczełam stosować jakieś tydzien temu i moze wagowo nic nie drgneło ale czuje się po prostu lepiej. Znam parę osob które ją stosowały, i jestem zachwycona efektami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expanderka83
moje koleżanki chudły ok 15 kg w 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti:) widze ze jestes na mz od konca sierpnia i po swietach organizm troszke zmagazynowal...wiesz co, ja propaguje idee iz waga nie jest wyznacznikiem a licza sie wymiary, ogolny wyglad, smuklosc, jedrnosc i przede wszystkim ladnie wyrzezbione miesnie--wiec nie martw sie tym--> musisz przede wszystkim zaczac iwiecej jesc i dolaczyc do tego cwiczenia ( nie wiem czy teraz cos cwiczysz?) generalnie Twoje jadlo zle nie jest, ale ja zmienilabym to i owo "9.00 - I śn - 3 kromki razowca z wędliną chudą i papryką (mam nadzieje ze o maselku zapomnialas bo jest potrzebne, no i przede wszystkim witaminy z papryki potrzebuja tluszczu) 11.00 - II Śn - banan i mandarynka (owoce to nie jest pelnowartosciowy posilek..i watpie zebys czula sie najedzona; poza tym niby tego banana nie powinno sie jesc bo wysoki IG ale nie popadajmy w skrajnosci...generalnie to jest 2sn ktore ma CIe napedzic wiec wiecej wegli tutaj i bialka 13.30 - obiad : zupa jarzynowa (jesli z miesem i duzo to okej ) 16.00 - podwieczorek - jogurt naturalny z otrębami,jabłko,baton musli.(ten jogo maly? wybieraj homo naturalny; niektorzy boja sie owocow w drugiej czesci dnia no i to jest Twoj trzeci owoc-na nie trzeba uwazac (ale jak mowie-nie wolno tez popasc w paranoje) 19.30 - serek wiejski lekki i pomidor . (lekki to zlo) Dzisiejsze : 9.00 - nestle fitness z melkiem1,5% ( plus kilka rodzynek i orzeszków)(orzeszki -wreszcie:), nastle fitness out a witamy owsianke:P- wiesz jakie cudne kompozycje wychodza gdy doda sie dodatki, jest bardzo zdrowa i pozywna) 11.00 - pomarańcza i baton musli (najadasz sie tym?na ile CI to starcza?-ja osobiscie moze z 30min wytrzymala) 13.30 - obiad ryba (extra)z makaronem (razowym?)(mała porcja)(plus warzywa) Będzie: 16.00 - jogurt (zle, malo i zle ) 19.30 - ser twarogowy chudy(poltusty lepszy) ( 1/2 opakowania ) z odrobiną papryki(spokojnie moglas zjesc cala)." zasada jest taka: od rana wegle (z bialkiem) zmniejszajac ich zawartosc w kolejnych posilkach na rzecz bialka. zjadasz malo warzywek i nnkt. Kochana dasz rade :) bo tragedi nie ma ale srednio zdrowo i pozywnie to wyglada...- Twoja kolacja nie ma nawet 120 kacl wiec nie dziwota ze glodna chodzis spac ps. nie musisz sie opierac na tym co pisze, ja chce tylko doradzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki N.:):):):):) Ja 2x w tyg mam aerobik. Ale jak myślisz mam jeść więcej na te kolacje żeby nie czuć głodu ? Smaruję pieczywo ramą.A powinnam masłem tak? A to co najlepiej jeść na II śniadanie ? Bo rzeczywiście te owoce to długo mnie nie trzymają. Czemu lepiej serek półtłusty niż chudy i czemu lekki wiejski jest zły? Naked i mówisz że lepszy od jogurtów naturalnych są serki homo naturalne dlaczego ? A co najlepiej zjeść na podwieczorek wraz z jogurtem? Co dodajesz do owsianki zwykle ? Jak ją przyrządzasz ? Wiem właśnie że za mało jem warzyw.Muszę zwiększyć ich ilość.Co znaczy skrót nnkt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti nie ma za co dziekowac:) ja mysle, ze gdy zaczniesz jesc wiecej w ciagu dnia to nawet to 100gr twarogu CI wystarczy... co nie znaczy ze ja jestem za dodaniem tam chocby kromeczki razowca bo spac i tak chodzisz przynajmniej trzy godziny pozniej:) Tak, DOti-zdecydowanie lepsze maslo-mniej przetworzone, zdrowsze Na 2sn. dajemy wiecej wegli zlozonych- np jesli na snadanko zjesz kanapki to tutaj mozesz sobie zafundowac owsianke:P- jest tyle kombinacji i mozna dodac do niej prawie wszystko:) np. moja ulubiona wersja to owsianka z budyniem czekoladowym plus kakao dla podkreslenia smaku i na wierzch np. wiroki kokosowe:)albo z bananem i chipsami bananowymi:P, poza tym mozna wrzucac orzeszki wszelki, pestki, bakalie, owoce (jablko plus cynamon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super brzmi ten pomysł na owsiankę z budyniem. Powiem szczerze, że zainspirowałaś mnie do przygotowywania sobie lepszych śniadań.:) ( a to podczas gotowania zwykłego budyniu dodajesz płatki owsiane i kakao ?) Mi b.zależy na zdrowym odżywianiu już na zawsze. N. a czy jesz słodycze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iii ucielo mi pol posta:| ale jeszcze raz:)- jeslio mowa o lekkim i zwyklym a jogo a homo to chodzi tutaj o ich zawartosc wegli w stosunku do bialka..nalezy pamietac o tym ze wieksze zlo czynia wegle anizeli tluszcz-dlatego tez zapominamy o produktach 0% tl i light:) Twarog chudy jest bardziej przetworzony, wyssane jest z niego to i owo...to tak jak z mlekiem 0% a 2%=dopiero o 2% mozna liczyc na jakis wapn Z jogo mozna sobie fundowac roznorakie salatki, surowki:) zalezy co kto lubi:) sam jogo to nie jest dobry pomysl... nnkt-niezbedne nasycone kwasy tluszczowe- orzechy wszelkie, ryby, oliwa:)-oliwa krop sobie warzywka, surowki:) a owsianke robie tak ze gotuje wode, wsypuje platki i czekam az woda odparuje a pozniej zalewam mlekiem i gotuje-wychodzi cudowna papka:P a jak mi sie spieszy to platki zalewam wrzatkiem i jak wchlonie sie woda dodaje homo i pozniej dodatki:P :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrze za skupiasz sie na zdrowym jedzonku i gdy tylko zwiekszysz ilosc i jakosc posilkow to spokojnie mozesz jesc tak dlugo dlugo:):) z owsianka to robie tak- gotuje wode, dodaje platki czekam az odprauje, dodaje mleko i pozniej gdy znaczyna sie gotowac dodaje budyn rozrobiony z mlekiem i kakaem-pychota:) powstaje mega pozywne sniadanko:) ja nie odczuwam potrzeby spozywania slodyczy:) nie pozwalam na skoki cukru(rzynajmniej 5 posilkow dobrze zbilansowanych) wiec o ssaniu na slodkie juz dawno zapomnialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina ja właśnie też.:) Dzięki Wielkieeeee N.::):):) No to ja rzeczywiście muszę skorygować moje menu i tak zrobię dzięki Tobie.:) Ja to płatki owsiane zawsze zalewam mlekiem,dodaję dodatki i wstawiam do mikrofali na minutkę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Wam dziewczyny za slowa uznania i fajnie ze moge jakos pomoc mimo ze nie jestem zadnym specem:) a Kochane- to co wiem to nic w porowaniu z tym czego nie wiem:P ps. co do mikrofali to zdatna w wielku przypadkach:) slyszalam tez o jajecznicy z mikrofali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked - jeśli jeszcze nie masz mnie dość proszę napisz mi : Zwiększyłam trochę liczbę kcal do południa ale na podwieczorek (koło 16.30 ) chciałabym zjeść koło 100kcal. Co najbardziej polecasz ? Żeby głód mnie mnie złapał wcześniej....jak o 19.30. Wczoraj zjadłam baton musli i pomarańczę ale szybko znów mi się chciało jeść. Co myślisz o diecie nie łączenia ? I co robisz jak jesteś głodna pomiędzy 5 posiłkami ? Jak np wcześniej dopadnie Cię głód.Zapijasz wodą czy jesz jakieś przekąski nisko kaloryczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lavraa
hhhmm wiecie co narazie jakoś sie trzymam sniadania musli lub kanapki potem drugie sniadanie jakis owoc albo garść mieszanki slonecznik orzech nerkowca lub inne orzeczy albo suszone sliwki i morele na obiad jakies mieso z warzywami albo zupa awrzywna na obiad jem duzo warzyw robie sobie jakas surowke duzo duzo lub gotowane warzywa a potem kolacja cos białkowego w miedzyczasie przegryze cos jeszcze pare sliwek suszonych lub jabłko ... i wiecie co moj zoładek a raczej co sie dzieje bąki puszczam non stop i to takiej fujj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno - czy jak jem wieczorkiem na kolację pół opakowania twarogu półtłustego z jednym całym pomidorem czy 1/2 papryki surowej to czym te warzywka polać oliwą czy lepiej doprawić przyprawami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti--jasne, ze nie mam Cie dosyc:) wiec odpowiedzi na pytania: Kochana, zaczne od tego ze sama mialam kiedys obsesje i jak kolejny z moich posilkow wykraczal poza norme kalorycznosci jaka sobie z gory ustalilam , czesto nie dojadalam go do konca lub gdy zdarzylo mi sie jednak skonsumowac-cwiczylam co by go spalic...i to nie byly jakies chorendalne ilosci tych kcal, ale walsnie takie Twoje przykladowe 100. Absolutnie nie chce CIe teraz pouczac, bo kazdy ma swoj rozum, ale jak pisalam Ci kiedys ze jesz malutko to nie mialam na mysl abys zwiekszyla ilosc kcal od rana na rzecz tych pod wieczor. Rozumiesz o co mi chodzi? 100 kcal to jest tak mało, że czy zjesz puszke tunczyka, czy jajko plus jakies warzywo, czy 100gr piersi z kurczaka (sama badz mniejsza porcje z jakims warzywem) czy 20 orzeszkow ziemnych, czy nawet jakas salatke ze wg mnie i tak moja Droga bedziesz glodna. Aby tak nie bylo musialabys sobie zafundowac naprawde pozywny obiad...Doti nie ma sensu glodowac , a Twoj organizm domaga sie jedzonka:) ja wiedze ze Ty taka twrada jak ja kiedys jestes:) a gdybys wlaczylas sobie jakies cwiczonka i zaczela wiecej jesc? Lepiej tracic kcal przez spalanie niz obcniac z jadla i spowalniac przemiane:) Jesli chcesz ulozymy CI jakeis przyjemne cwiczonka:) mozemy sie nawet mailowo kontaktowac:) a co do kolacji, to ciesze sie ze zamienilas na poltusty i polanie warzywka kilkoma kroplami oliwy wyjdzie CI tylko na zdrowie:) pozdrawiam Cie serdecznie i mam nadzieje ze niczym nie poczulas sie urazona:) LARVAA- przystopuj z tymi suszonymi owocami...z jablkiem to niezly ferment w zoladku zachodzi- a wyprozniasz sie chociaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×