Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Gość odchudzaczka86
dodAM JESZCZE, ŻE O 12.30 zjadłam jabłko, i w ciągu dnia ciastko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jejku u Was też dziś rano zawiane wszystko śniegiem? Naked jak Ci minął dzień ? U mnie całkiem ok.:) ( Przy kompie byłam chwilę rano i teraz odpaliłam.:: Więc poprawa jest.:) Niestety ale w tym i w przyszłym tygodniu nie mam aerobiku bo są ferie zimowe i szkoła zamknięta...buu Wobec tego poskakałam na skakance.;) Naked chciałam tak jak mi radziłaś 2min/2mnin ale nie dałam rady bez przerwy.Nie mam chyba takiej kondycji jeszcze. Więc zrobiłam 10x na prawą nogę 10 x na lewą nogę -tego po 5 powtórzeń.Wcześniej rozciąganie i rozgrzewka.Po skakaniu też trochę rozciągania było.W sumie 20 min mi to zajęło.Nawet się spociłam ale to chyba głównie od tego, że u mnie w domu cały czas 24-24 stopni.Ale po skakaniu samopoczucie rewelka.:) Nie sądziłam że skakana daje taki wycisk.;) Poza tym machałam łopatą od śniegu ponad 1h.:) A mój mały ze mną swoją łopatą.:) A jutro (albo w przyszłym tygodniu ) może wybiorę się pierwszy raz na siłownię.:) Kurde zaczyna mnie kręcić to "fitnesowanie.";) A jak nie to będzie taniec przed lustrem do wyciśnięcia siódmych potów.;) Zmierzyłam sobie dziś zawartość tłuszczu na wadze i mi wyszło niecałe 26% - górna granica normy.:) Naked ile wynosi Twoje ? A BMI obliczyłam 24% czyli nawet w normie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzaczko- gdzie Ty zjadlas za duzo?? sn. ser twarog? powinno byc wieksze 2sn. muesli Twojej roboty czy kupne? jak kupne to sam cukier obiad- do mnie jakos ziemniaki nie przemawiaja przed treningiem. zainwestuj w lepsze wegle- makaron raz. , kasze....tego miesa mam nadzieje ze jednak sporo bylo i ze zbyt tluste nie bylo, z warzywami to jest tak ze blonnik w nich zawarty spowalnia przyswajnia bialka, ale podziwiam Cie za to ze jadasz te buraczki;) ja ich nie znosze a sa tak zdrowe..:( cw- rozciagnelas sie pozniej?jak dla mnie to za bardzo zlozone te cwiczenia. ale to moze przez to ze ja zawsze wolalam konkretniej cwiczyc.;) pod. cos z wysokim IG powinnas zjesc. w jajkach badzij skupic sie na bialkach niz zltkach. kol. mam nadzieje ze jednak zjadlas bo to bylo konieczne i nie musze chyba pisac ze ten poltusty duzo lepszy niz waniliowy;) sluchaj- u mnie w domu tez gadali..wszyscy mysla ze trzeba sie glodzic zeby schudnac a to ma sie nijak do prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti;);) Ogladalam w Faktach relacje z Opola;P zawialo Was duzo bardziej niz mnie chcoiaz tez padalo okropnie...a dzisiaj slonecznie i ino czekac jak bedzie jedna wielka bebla :| Mi Doti dni mijaja ostatnio bardzooo podobnie:| TV, komp, ksiazka i troszke hantelek:P Nuuuda :P Zabiegana mama z Ciebie ktora inwestuje czasem w wychowanie synka;) ale na spacerze chyba nie bylisice wczoraj?;) Teraz pewnie macie ubaw:D Super ze poskalkalas;) A poczatki sa zawsze trudne;) Co do formy skakania to Kochana skakalas na jednej nozce? Bo mnie chodzilo wczesniej zebys robila cos na zasadzie szybszego 'lajkonika' takiego ze przy kazdym obrocie skakanki skaczesz raz jedna, raz druga, nozka. Tak na jednej to za ciezko na poczatek;) Ale sprawdz sobie wszystkie sposoby i sama znajdz najlepszy dla siebie;) Skakanka daje wycisk ze hej. Mnie tez, gdy zaczynalam po przerwie ( bo na skakance sie wychowalam;P) strasznie bolaly raczki i barki od machania..w ogole jak sie dzisiaj czujesz?:) Hehehe to jednak byliscie na dworku w celu ogarniecia warunkow atm:D:D Pewnie cieszyl sie jak 'dziecko' :D ooOOOoo:P:Pznowu mi sie to wlacza:P:D:D:D Wiesz co, kup sobie hantelki i tyle;) mozna tak fajne cwiczonka robic samemu ze szkoda kasy na silownie;) no chyba ze masz faktycznie potrzeba np. wyrwania sie do ludzi, to rozumiem;) 'Fitnesowanie' jest suuuper:D Ja sie wciagnelam z kopytami:P wczesniej tez bylam wciagnieta ale to raczej bylo obsesyjne wciagniecie:/ teraz to samo zdrowie i czytsa przyjemnosc:P Doti co do tych wagowych pomiarow tluszczu w organizmie to dziwie sie ze w ogole jest taka opcja. Przeciez taka waga nie jest w stanie nam powiedziec ile my mamy miesni,jak ciezkie sa nasze kosci czy chocby nerki..niby na jakiej podstawie? z tego co ja sie orientuje to by zmierzyc odsetek tl. ludzi sa skanowani na lezaco przez odpowiednie urzadzenie i tylko takiemu przyrzadowi bym uwierzyla;) no chyba ze takie wagi maja podobny skaner(ale jak?gdzie?:P) jak o czyms nie wiem to prosze mnie usiwadomic;):P ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Naked :) Mam maly problem.Odkad zaczelam jesc wiecej kalorii, mam zastoj wagi. W tamtym tygodniu schudlam 1 kg a w tym nic. Wiem,ze nie powinnam patrzec tylko na wage, bo po spodniach czuje,ze jest mi luzniej, ale gdy sie wazy tyle co ja to kilogramy tez sa wazne. Naked myslisz,ze te kilogramy zaczna w koncu spadac regularnie? Moze jednak jem za duzo? 21 marca mam 25 urodziny i chcialabym ladnie wygladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej A to jak Ty sobie sprawdzasz BF bo pisałaś, że zależy Ci na obniżeniu? Wiadomo taka waga elektroniczna nie pokazuje dokładnego pomiaru ale mniej więcej i chyba ten kto to wymyślił przyjął jakieś założenia na których możemy bazować. Tak tak - na skakance skakałam na zasadzie lajkonika.Tylko najpierw na prawą a potem na lewą nogę.:) A dziś się czuję b.dobrze. Oglądałam hantle wczoraj na necie.Nie wiem czy dla mnie 1kg cz więcej byłyby dobre ? Przeczytałam Twój wpis na temat kompulsów. Rzeczywiście wyzbyłaś się ich całkowicie ? U mnie jest lepiej zdecydowanie odkąd inaczej się odżywiam ale ciągle się boję takiego napadu. Dziś małego położyłam bo był u niego kolega do południa i się wyszaleli więc by mi nie wytrzymał do wieczora.A na sanki idziemy jak się wyśpi bo ładnie słoneczko świeci.:) Staram się jak mogę aby inwestować sporo czasu w wychowanie synka.;) Wiesz teoria z tej dziedziny w zasadzie nie jest mi obca tylko gorzej czasem bywa w praktyce.:) Mi to się w domu nie nudzi , zawsze mam coś do zrobienia.Tv mało oglądam. Jedynie właśnie kontaktu z ludźmi na co dzień mi brakuje i atmosfery pracy z mojej firmy.:) Net to taka moja odskocznia od codzienności.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti ja zwyczajnie na oko widze co sie dzieje z moim cialem;) po ciuchach widac, po tym jak miesnie sie wydobywaja zza tluszczyku...wyzbylam sie wszelkich pomiarow, wazenia codziennie itepe. doszlam do wniosku ze jakas tam liczba nie jest mi potrzebna do tego by czuc sie lepiej i dlatego tez zaczelam robic to jedynie dla siebie..teraz cwicze bo sprawia mi to przyjemnosc przede wszystkim. Oczywiscie nie mam nic do tego ze niektorzy sie waza i mierza;) ja mam ten etap za soba i teraz radoche sprawie mi to ze mam lapki coraz silniejsze, ze moge 10 km przebiec bez zadnych zakwasow, ze moge tyle i tyle na rowerze przejechac a ze przy tym chcialabym uzyskac jakis tam wyglad to tylko taka skromna wisienka na torcie:P wiem ze nie robie tego obsesyjnie i ze zdrowo dojde do celu:P bo niezdrowo sie nie da;) mam nadzieje ze mnie rozumiesz;) i wcale mi nie przeszkadza ze Ty korzystasz z wagi- to jest Twoj sposob na sprawdzenie tego co osiagnelas;) Co do hantelek to fajne sa takie 'rozwojowe' ktore skladaja sie z gryfa i talerze, ktore mozna dokladac. Wybierz sie Kochana do GoSportu jakiegos (pewnie tez macie w galerii handlowej ten sklep) i z tego co ja pamietam gryf kosztuje 11zl, zapiecia po 4, no i talerze sa od jednego kilograma do 7 (jakos tak:P). Ja uwazam ze to jest fajna sprawa bo jak juz wzmocnisz miesnie to zawsze mozesz dokupic tylko talerze a nie cale hantle i gracic chatke:P:P Kilowki moga byc okej, ale uwazam ze powinnas od dwojek jednak zaczac. SPrawdz sobie z butelkami pelnymi wody jak CI bedzie lepiej;) Doti wlasnie ja nie znam sprawy 'kompulsow' z autopsji. Nawet jak jadlam strasznei malo i sie katowalam to ich nie mialam. Jestem strasznie zawzieta w sobie i jak sobie powiem ze mam tego czy tamtego nie robic to tego nie zrobie. Wlasnie w tamtym watku nawiazalam do problemu jakim jest czeste mylenie napadow komplusywnych z wyglodzeniem. Temat ten ostatnio stal sie bardzo modny i jak tylko ktos zje wiecej bo byl wyglodzony to uwaza ze ma kompulsy, a w gruncie rzeczy organizm takiej osoby domagal sie jedzenia. Kompulsy maja swoja przyczyne zupelnie gdzie indziej. Gdy tylko daje sie cialu tyle ile powinno otrzymac, ono nie bedzie domagac sie tak usilnie jedzenia. Doti, gdy sie nie glodzisz nie bedzie zadnych 'napadow';) oo czyli rozumiem kolezanka po pedagogice?;) W zawodzie dodatkowo pracujesz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E. ale ja nie wiem jak Ty jesz, ile potrzebujesz, ile sie ruszasz;] Jesli cm leca a waga stoi to jedyne co mi sie nasuwa na mysl to to ze obrastasz w miesnie;) pamietaj ze miesnie waza wiecej niz tluszcz i stad ten postoj chwilowy;) ewentualnie jestes przed okresem i woda CI sie zatrzymala, lub zjadlas cos slonego przed wazeniem co w efekcie rowniez zatrzymalo plyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) Dobra jesteś - 10km - bez zakwasów.:) WOW.:):):) Naked widzę, że inne błądzące sprowadzasz na właściwą drogę i chwała Ci za to moja Droga.;) Swoją drogą nie chciałabyś zająć się tematem w realu ? ;) Ja dziś zaliczyłam 30 min tańca.:) oraz króciutki bieg z sankami z moim małym pasażerem:) Ale zasapałam się nieziemsko.;P Do GoSportu zajrzę w najbliższym czasie na pewno.;) Więc u mnie chyba były to w większości napady z wygłodzenia.Dziś jedynie zjadłam trochę paluszków Lajkonik junior bo je uwielbiam a zostały bo chłopaki nie dojedli.;) Jak teraz pilnuję tych posiłków tj.ilości i jakości oraz czasu między nimi to jest naprawdę super.A kiedyś miałam tak że jak się rozkręciłam to pochłaniałam tonę słodyczy naraz. Nie pracuję w zawodzie.Od ponad 10 lat w handlu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
Naked, dzięki za odpowiedz:) na śniadanie jadłam kanapki z serem żółtym, mówisz że z twarogiem lepiej?? musli mam kupowane. Doti zazdroszcze Ci, że chudniesz. u mnie waga ani rusz:/ a mieciąc sie staram. już nie wiem jak mam jeść i ile. Jak jem mało to sie okazuje, że za mało by schudnąć, bo przemiana spowalnia. ostatnie dwa dni zjadłam wiecej to mam więcej w pasie cm teraz:/ Nic mi nie pomoże chyba. Ile ja bym dała, żeby nie mieć tego tłuszczu i ważyć mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
cześć:) Naked mam kilka pytań: 1. przed treningiem (aeroby) nie powinno się jeść warzyw?? 2. przed treningiem nie wolno tłuszczy, co nie? 3. jeśli bym ćwiczyła aeroby między podwieczorkiem a kolacją, to na kolację tylko białka? czy białka z węglami? 4. czy przed treningiem mogę zjeśc płatki na mleku? - w końcu to białko i węgle, bo nie przepadam za mięsem. 5. po jakim czasie po posiłku mogę zacząć ćwiczyć, i po ćwiczeniach po jakim czasie mogę jeść? czy to nie ma znaczenia? takie pytania mi się zasunęły. z góry dzięki za odp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane;) Doti wlasnie kiedys dla mnie tez bylo nie do pomyslania ze mozna tyle zrobic i na drugi dzien normalnie funkcjonowac;) szczegolnie po moich biegach na 600m:D Doti, staram sie pisac co wg mnie jest najlepsze dla danej osoby ale nie kazdy jest tak otwarty na sugestie jak Ty;);) Myslalam o tym i mysle caly czas...o dietetyce i kursie instruktora fitness:P:D ale zobaczymy:P Na ten moment bardzo mnie cieszy ze sa osoby takie jak Ty, z ktorymi moge popisac i doradzic jak najlepiej potrafie;);) Oj zazdroszcze CI tego tanca:( ja jeszcze dwa tygodnie takiego bezruchu...ale pozniej co sie wyszaleje to moje:P oczywiscie z nastawieniem na nieforsowanie kostki od razu:P Jak tylko zakupisz hantelki to daj znac;) bedziemy wymyslaly pakerowy plan treningowy:P:D Doti to jest zupelnie normalne ze gdy sie nie je tak jak powinno to cialo zaczyna sie domagac jedzenie i to tego najgorszego. Spadki cukru sa nieprzyjemne w skutkach.(nie jemy-spada cukier-mamy ochote na slodkie-jemy wegle proste-cukier wzrasta-duzy wyrzut insuliny-cukier spada ponizej sytuacji wyjsciowej-mamy jeszcze wieksza ochote na slodkie--> kolo sie zamyka i tak wlasnie dochodzi do niepohamowanego jedzenia slodyczy);) Dlatego tez nie powinno sie doprowadzac do takiego stanu poprzez jedzienie zbilansowanych posilkow;) Nie pracujesz w zawodzie ale przynajmniej wiesz co dla Maalucha najlepsze;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzaczko;) jedz sobie zolty na sniadanko;) ja tez go wcinam mimo ze sie nie zaleca na redukcji:P poza tym Ty chcesz zwikekszyc kcal a nie obcinac;] ale z muesli kupnego zrezygnuj;) bedziesz chudla gdy tylko rozruszasz metabolizm;) uwierz;) -przed aerobami jemy wegle zlozone z bialkiem (zero tluszczy i blonnika bo uposledzaja wchlanianie bialka; tzn jesli zjesz troszke tego czy tamtego to tragedi nie bedzie) -po aerobach koniecznie wcinamy cos z wysokim IG (banan, ryzowke z miodem ..) by uzupelnic glikogen i zapobiec spadkowi cuku -po aero nie jemy tl i warzyw ( jakies tam ilosci sa dopuszczalne...ja np. czesto po silowych jem placki owsiane na odrobinie oleju i wszystko jest okej;))) -po aero zjedzenie wegli nie jest tak istotne jak zjedzenie ich po cwiczeniach silowych. generlanie ja jem wg diety.(oczywiscie bialko w takim posilku powinno sie znajdowac) -platki na mleku to ragiczny posilek przed treningiem;] zero w tym bialka i zdorwych wegli- sam cukier....mleko mimo ze biale, ma w skladzie wiecej wegli, a muesli kupne to sam cukier. zrodla wegli zlozonych-owsianka, makaron raz, kasza, ryz brazowy zrodla bialka latwoprzyswajalnego(w posilkach okolotreningowych tylko takie)- mieso chude, jaja z naciskiem na bialka, ryby chude -najlepiej zjesc na 1-2 h przed treningiem a po treningu do pol godziny jesli cos niejasno nakreslilam to pisz smialo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
Naked dziękuję Ci bardzo. wszystko jest jak najbardziej jasne. :) Zrób sobie dziewczyno dietetyka i kurs fitnes:) będziesz ludziom pomagać, tak jak teraz nam. a właściwie teraz coś studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki odchudzaczko:P ciesze sie ze Tobie rowniez moge pomoc;) ps. marnowalam talent na marketingu:P marnowalam-bo przerwalam i to byla najlepsza decyzja jaka moglam podjac;) teraz mam czysty umysl, pelen pomyslow na przyszlosc:P a Ty czym sie zajumujesz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
Marketing nie jest zły, ale jak dla kogo...:D fajnie, że masz pomysł na siebie i to najważniejsze. ja mam licencjat z Zarządzania i Marketingu, a teram kończę magisterskie studia uzupełniające na tym samym wydziale, a jest to ekonomia, lubię te studia, szkoda, że się kończą już. u nas ciężko o pracę, więc nawet myślałam, żeby pójść jeszcze na dietetykę zaocznie i się czegoś nauczyć, tylko musiałabym znaleść jakąś dobrą pracę... albo zrobę sobie jeszcze magisterkę z zarządzania. na umowe zlecenie jako student szybciej znajde prace niż na normalna umowę. na dzień dzisiejszy brak konkretnych perspektyw, tzn mam jedną, muszę schudnąć do balu magisterskiego:) a mam w kwietniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y56yt
polecam duzo picia, najlepiej cieplej slodkiej herbaty z cytryna, wypelnia zoladek, daje jakies uczucie sytosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, to naprawde milo z Twojej strony,ze poswiecasz swoj czas,zebym nam tu pomoc :) Podziwiam Cie,ze potrafisz przebiec 10 km, bo ja juz po 200m dysze. Ale moze od marca albo kwietnia zaczne biegac. Ja mam problem z tym posilkiem przed treningiem. Okolo 13 jem obiad a pozniej okolo 15.30 jogurt naturalny z ziarnami dynii i pomarancze lub jakis inny owoc a cwicze po 17. Nie wyobrazam sobie zjedzenia kolejnego obiadu w postaci ryzu i piersi z kurczaka... Czy myslisz,ze moglabym jesc jogurt naturalny z platkami owsianymi? Pracuje do 17 wiec czasami mogloby byc ciezko z ugotowanie kurczaka i ryzu/makaronu. W ogole jak duzy powinien byc ten posilek przedtreningowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hello ;) Wróciliśmy nie dawno z młodym z sanek.Ulepiliśmy też bałwana pierwsza klasa.:P Naked dokładnie jeszcze trochę i sobie odbijesz.Już tylko zostały 2 pełne tygodnie.:) Zgadzam się z odchudzaczką - skoro czujesz, że w tym będziesz łączyć przyjemne z pożytecznym dla siebie i innych to nie ma się co zastanawiać.:) Ogromnie ważna jest satysfakcja z wykonywanej pracy.:) NAsza babka z fitness to ona dosłownie żyje tym.Najlepsza jest jak coś tam ćwiczymy np.podnoszenie nóg i już któreś podnoszenie z kolei a ona się pyta : "boli już?" My :"takkk".Ona : "dobrze ma boleć" , "ja lubię jak boli":P Ale fajna jest.A sylwetka ( po 2dzieci) ... marzenie chyba każdej fitnessującej. :P Mi to ta moja waga to się teraz zatrzymała ( a nawet ciut wzrosła ).Myślę, że większy wycisk mam na tym aerobiku niż przy tym moim domowym ćwiczeniu.;) Ale jak już pisałam z wiosny ruszę.;) A dziś już na 95 % basen.:) Naked a mogłabyś mi napisać jak jesz i co jesz w dni bez treningu ? Czy normalnie zdarzają Ci się takie w ogóle ? Z tym cukrem to jest tak logiczne jak nie powiem co.Tylko czemu ja wcześniej tego nie dociekałam ? Chyba miałam zawsze za dużo na głowie ( praca, studia ) a może to i wymówka.. Często też samopoczucie miałam do bani bo często czułam się osłabiona i na nic nie miałam siły ani ochoty.A teraz wiem dlaczego dzięki Tobie kochana.:) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti widze ze dogadalabym sie z Twoja babeczka od fitnessu:D i dlatego tez w moim otoczeniu brakuje mi takiej osoby, ktora by sie calkowice w moje raczki oddala :P se se se :D:P Mmm to dzisiaj plywasz:P A chodzisz z cala familia na basenik czy skupiasz sie jedynie na sobie?;) W moim zyciu sprzed skrecenia kostki, zdarzal sie dzien bezruchu:P zazwyczaj byla to ndz gdzie wstawalam bez budzika i jedynie stretchowalam:P uwielbiam rozciaganko;) probowalas kiedys takiego porzadnego? zawsze sie czuje z 10 cm wyzsza :P i wtedy tez, z racji tego ze spie dluzej-jem tylko cztery posilki: sn- powiedzialabym ze nawet wieksze niz normalnie z racji owsianki i dodatkow w niej zawartych:P( pamietasz o tym dniu gdzie bezkarnie mozna zjesc wiecej na rozruszanie? stosowalas juz?:P) Teraz gdy tak siedze i tylko macham hantelkami to wegle jem w okolotreningowych. W pozostalych posilkach staram sie by bylo ich jak najmniej. Np dzisiaj: -owsianka z jablkiem i cynamonem (przed machaniem bialka kurze) -ryzek z ryba (i w czasie robienia miodzik:P) -brokulka z serem (super sie roztopil:P) i z cycem -homo ze slonecznikiem -twarog z papryka Generalnie roznica jest troszke w gramaturze porcji i w propocjach w/b/t Kochana a na jakich dietach wczesniej bylas? w ogole stosowalas jakies czy tylko duzo mniej jadlas? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzaczko- to zaczynalysmy na jednym wozku, z tym ze moj sie gdzies wykoleil ( w zalozeniu ze wozek sie wykoleja:P) mnie to zupelnie nie wciagnelo i sama sie dziwie ze tyle czasu wytrzymalam:| z ta praca to ogollna tragedia:/ mi sie udalo gdzies zalapac, tak na przeczekanie ale generalnie masakra jakas sie porobila. E.-platki owsiane z jogo nawet spoko tylko dodatkowo powinnas wszamac bialko;) a Ty cwiczysz silowo czy aeroby? ..jesli pisalas to przepraszam ale nie pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked,cwicze aeroby. Mam zamiar dorzucic hantle, tak z 20 minut przed orbitrekiem. No to jakie bialko powinnam jesc wtedy? Moge zjesc np kawalek ryby ? I do tego jogurt naturalny z platkami? I ile tego trzeba wtedy zjesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a slyszalam o plackach owsianych?:D genialne polaczenie bialek kurzych i owsu(a) co w efekcie daje idealny posilek przed treningowy:P dwa/trzy bialka mieszasz z platkami i na patelce robisz jak nalesniki;) nie wiem ile powinnas jesc-trudno mi powiedziec. jedz tak aby posilek dal CI energie na cwiczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NakedTruth, ostatnio mało czytałam dział diet na kafe, ale cieszę się, że trafiłam na Twoje wpisy.Trochę mi się rozjaśniło w głowie po odpowiedzi na innym topiku.Powiedz mi tylko,czy to będzie kompletny idiotyzm, żeby zrobić, nie wiem...dukana,kapuścianą lub coś innego,coby szybko zgubić kilka kilo a potem zastosować się do Twoich rad? Ja już ważę 74 kg,dla mnie masakra.Nie ukrywam, to po 2 tygodniach south beach i świętach.Rzuciłam się na wszystko co było zakazane,czyli chleb,ziemniaki,makarony :( Zostałam w jednych spodniach i kilku bluzkach stąd moja chęć szybkiego spadku wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×