Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość CHCĄCA

gdzie kupie wkładki żelowe do butów na obcasie?? PRÓCZ ALLEGRO PROSZE WEJDZCIE!!

Polecane posty

Gość CHCĄCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHCĄCA
ostra siostra a ile moga kosztowac?? na allegro kosztują grosze bo ok 5 zł ale niewiem ile beda kosztowaly w ccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHCĄCA
dzięki wielkie, to nawet w aptece takie kupie?? bo wiem ze w aptece sa zeby buty nie obcieraly, takie plastry ale ze wkladki to nie wiedzialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w aptece kupisz. chociaż jak ja kupowałam to akurat wszędzie sie skończyły.kupisz tez w sklepie ze sprzętem rehabilitacyjnym ale tam moga kosztować 40 zł nawet. moje kupił mi mój facet w ...Bomi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHCĄCA
w gre wchodzi tylko apteka i mały sklepik z butami:) bo mieszkam w malym miescie, ewentualnie moze jeszcze jutro zdąże kupic w ccc dzięki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One nie są z klejem tylko samoprzylepne - żelowa wkładka "przykleja się" do obuwia. Kupisz w Rossmannie za kilka złotych (chyba 7-8zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHCĄCA
a niby co w tym dziwnego że chce sie kupic wkladki do obuwia w sklepie obuwniczym:D parodia no to pospaceruje po aptekach w poszukiwaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chow chow
ja kupowałam w sklepie medycznym za ok 25 zł,a w rossmanie za ok 8 zł za szt ale bez kleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chow chow
oczywiście za dwie szt. 8 zł. sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź może ofertę, którą znajdziesz pod adresem www.sklepmedyczny24.eu. W tym internetowym sklepie ze sprzętem medyczny kupiłam wprawdzie wkładki ortopedyczne ale oretzy też widziałam. Jestem bardzo zadowolona za zakupu więc polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×