Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
madzia472

Kobiety Kochane Pomocy Pomocy Pomocy!

Polecane posty

Kocham faceta z ktorym kiedys bylam ale on starcil do mnie zaufanie mieszka w londynie ja na stale w Belgi obiecalam mu ze do niego przyjade ale z litosci nie moge zostawic swojego chlopaka bylo juz pare razy ze obiecywalam ze bede u niego za tydzien ale z roznych przyczyn nie pojechalam za kazdym razem gdy bylismy w polsce spotykalismy sie i bylo jak dawniej pozniej kiedy po raz 6 obiecalam ze przyjade i zlamalam obietnice on zacza spotykac sie z dziewczyna pozniej kiedy ja chcialam do niego pojechac jemu bylo szkoda zostawic ta dziewczyne a gdy on chcial zebym ja przyjechala ja z litosci nie moglam zostawic tego chlopaka z ktorym jestem teraz jak bylam na swieta w polsce i on tez spotkalismy sie i bylo jak kiedys mowil ze mnie kocha ja jego tez spedzalismy chwile jak by nic miedzy nami sie od tego czasu gdy bylismy razem nie zmienilo obiecalam ze przyjade i razem zarezerwowalismy bilet na pociag w dzien w ktorym wylatywal do londynu napisl mi smsa zebym mu wybaczyla ze nie moze mi powiedziec tego prosto w oczy ale mysli ze nasza milosc juz wygasla, ale ja go kocham i czuje ze on gdzies w srodku tez mnie kocha tylko tak bardzo naduzywalam jego zaufanie i dobro ze ta milosc przygasla prosze pomozcie jak moge go odzyskac jestem gotowa naprawde na wszytsko. z gory dziekuje i zycze duzo milosci w nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×