Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość najlepsza ...............laska

UWAGA!!! tutaj możecie pisać o czym chcecie!!!!!

Polecane posty

Gość
oj tam odrazu uciekła :D...popracowac troche musiałam :D wiesz ,ja to bym wolała żeby Delikatny cos zrobił z nami !!:classic_cool:niz my jemu :P...lubie byc zniewolona :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę żeby się zgodził............:-P bedzie wolał żebyśmy go my podniecały :-P i doprowadzały do szaleństwa :-P :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh "popracować" brzmi ciekawie w kontekście rozwijającego się tematu :-P sexy, a myslałem że juz wiesz, ze ja lubię raczej "po dobroci"... zniewolenie, owszem, ale za pomocą rozpalenia zmysłów... w taki sposób, że same "rzucicie się na mnie" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ptaszki o tej porze trzeba dokarmiać :-P może jak go dokarmisz to bedzie co oceniać :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barrrdzo barrrrdzo powoli ;-) a apetyt będzie ciągle wzrastał... Nie pozwolę się Wam tak od razu na mnie rzucić, bo chcę się napawać widokiem waszego podniecenia... uwielbiam ten widok mmmmmmmm;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Delikatny :D...rączkami troszkę musiałam popracować:P ...i buzią:P..w sensie ,że mówić musiałam :P Delikatny ...mmm rozpal :P...z chęcią sie na Ciebie rzucę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze sie pojawiasz jak poczujesz mizianie???? co ty masz za węch :-D :-P no ja nie mogę ..... jak cwiczyć zeby taki węch mieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
megusia :D...ale propozycja :classic_cool: Trybusz:D..może kawy :Pobudzisz sie szybciej :P ten od ptaka-😭łeeee myślałam ze to prawdziwy ptaszek będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
megusia :D:Dpamietam jak kiedyś polowałam na takiego jednego ptaszka;):D...ale on nie był zainteresowany :P(tak delikatny o Tobie mówię :D )a na ptaszki to ja baardzooo lubie popatrzeć :classic_cool: Trybusz kawa(_)?:) obudź sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Delikatny :D...zwiąż i zrób co chcesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Delikatny ...mrrrrr już mam rozłożone nogi :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×