Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość najlepsza ...............laska

UWAGA!!! tutaj możecie pisać o czym chcecie!!!!!

Polecane posty

Gorąco ,upał daje znać o sobie ..ciało rozpalone czeka na ochłodzenie ,chociaż jeden stopień mniej dałoby ulgę .Jej ciało również rozgrzane ...grzeszne myśli nachodzą same. Butelka wody wyjęta z lodówki daje nadzieję ...chęć skosztowania jej jest równie zachwycająca . Chcesz trochę ... - zapytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks smakuje zawsze ale to prawda że inaczej o różnych porach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitaj Inco:) Skinęła tylko głową...Przez gorąco jakie panowało w pomieszczeniu nawet nie chciało jej się mówić ...Nalał do szklanki i jej podał....woda była tak zimna ..przyjemnie chłodziła jej dłonie ...przystawiła napój do dekoltu ...Tak miło chłodził jej ciało ,a zroszona szklanka zostawiła kropelki wody na jej skórze....widziała jak się w nią wpatruje ..Przystawiła napój do ust p napiła się łyczek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petrol ,vitam :)Jeżeli jest odpowiedni partner to chyba nie traci się ochoty na sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotko,nie sądziłam ,że mu się to uda:) Vitam i Zaczernionego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viens słońce 🌼 nie wiedziałem czy będziesz ,a ja uciekłem :( Kropelki wody spływające po skórze ..znikające za materiałem ,widział je .... podążał za nimi wzrokiem.Zobaczył ulgę na jej twarzy ... przetarła czoło zewnętrzną stroną dłoni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitam :) Krople mknęły do jej kobiecości ,przyjemny dreszcz przebiegł jej ciało ...usiadła na krześle stojący nieopodal.Jego wzrok ją onieśmielał a zarazem podniecał ...Założyła nogę na nogę,czuła jak pulsuje jej wnętrze.Podszedł do niej,złapał za rękę w której trzymała szklankę,odstawił ją i jednym stanowczym ruchem pociągnął ja ku sobie wpijając się przy tym w jej usta...nie miała siły się opierać ..poddała się jego pocałunkom ,spragnione ciało lgnęło ku niemu domagając się pieszczot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inco,mam nadzieje ,że uda nam się dokończyć to opowiadanie 🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petrol,Vitaj :) Cicho dającej tu nie zauważyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×