Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PIMKA

Viktor Żenni

Polecane posty

Gość gość Alicja
Ktoś tu dostał obłędu na punkcie dr.Zenni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena C z Krakowa
Od 40 lat miałam nasilone objawy alergii.Cierpiałam na astmę, alergię pokarmową i wziewną.Brałam leki. Po trzeciej elektrostymulacji odczułam znaczną poprawę, a po czwartej duszności zupełnie ustąpiły. Rentgen klatki piersiowej jest rewelacyjny, nie ma śladu infekcji i astmy. Lekarz nie wierzył że to mój rentgen. Nie muszę brać leków. Wyniki badań krwi są w granicach normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obrona VZ
Setki pacjentów dr Zenni wypowiedziały się pozytywnie o jego metodzie elektrostymulacji na łamach pism takich jak : Nieznany Świat, Warszawska Gazeta, O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą, Pani Domu, Przekrój, Życie na Gorąco, Tygodnik Powszechny, Do Rzeczy, Elity, Gazeta Polska, Czwarty Wymiar, Świat Elit, Zdrowie, KAI- miesięcznik Katolickiej Agencji Informacyjnej, The West Australian, What Doctors Dont Tell You About, Health Arena, Sunday Times (Australia) i innych . Znane są nazwiskia i imiona osób wypowiadających się, oraz ich telefony kontaktowe. Mamy je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk1234567
Obrona VZ 2017.12.09 pisze, że o jakiejś "metodzie Zenni" pisał m. in. "Tygodnik Powszechny" - WIERUTNA BZDURA. Podejrzewam, że inne wymienione media też nic o tym nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VZ
Drogi Panie Patryku, proszę sprawdzić TYGODNIK POWSZECHNY, nr 17/ 2014 Może pan również odwiedzić stronę : www.zenniviktor.pl Znajdzie pan tam na górze napis: PRASA. Warto najpierw czytać potem zabierać głos. Bo wychodzi pan na głupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowny pan Patryk nie moze w nocy spać i znowu coś. bredzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak popieram pana Patryka, jest więcej niezadowolonych prawdopodobnie niż zadowolonych, niezadowoleni juz mają to gdzieś,nie zadowolonych się pomija , opinie tylko pozytywne, to opinie nieobiektywne. Dużo jadu tu. Jak coś jest dobre nie ma potrzeby bronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak masz rację.Dużo. jadu jest w opini pana Patryka jak również w opiniach tzw. Niezadowolonych.Ciekawe czy są chociaż zadowoleni z siebie i swoich poczynań?A święta się zbliżają duzymi krokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam lekturę " O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą " nr styczniowy 2018 Będą informacje o Hashimoto i dr Zenni . Wesołych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia , również dla niedowiarków.-VZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia
Dnia 3.12.2015 o 02:28, Gość gość napisał:

Wielkie dzięki dla p.dr.Viktora Zenni i jego zespołu z Centrum Kongresowego przy ul.Wegorka20 wPoznaniu.Od dziecka cierpię na M PDz.Miałem 2 operacje na przykurcze.Groziła trzecia.Dzięki stymulacjom nie będzie potrzebna.Tak stwierdził lekarz ortopeda na wizycie kontrolnej

Witam,mam guzki tarczycy,byłam na elektrostymulacji u Viktora Zenni w Ciechocinku,dopiero raz, zobaczymy co będzie dalej jak to podziała na moją tarczyce,wierze że wszystko zniknie .Ale słuchajcie ta metoda musi działać ,ludzi tam jak mrówek,i naprawdę opowiadają sobie o wielkich poprawach zdrowia,osobiście rozmawiałam z matką chłopca autystycznego-poprawa podobno olbrzymia,po stymulacji mózgu chłopca po kilku zabiegach.A on sam spokojniutki i w niczym nie przypominający dziecka autystycznego.Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam polecam https://beauty-room.pl/elektrostymulacja-zenni

Dnia 29.05.2012 o 14:19, Gość kasia - terapeuta POZNAŃ napisał:

https://beauty-room.pl/elektrostymulacja-zenni

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁODZIANKA

Hej,z powodu guzkow tarczycy bylam na sześciu stymulacjach,po zrobionym usg,niestety nic nie zniknęło.Jestem rozczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×