Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nikkol

Sex ze starszym o 20 lat mężczyzną

Polecane posty

Od kilku miesięcy spotykam się ze starszym o 20 lat mężczyzną, którego poznałam podczas stażu. Na początku nie zwracałam na niego zbytnio uwagi bo liczyla się dla mnie praca, ale z czasem zaczęliśmy ze sobą rozmawiac, żartowac i tak jakoś wyszło, że zaczęliśmy się spotykac po pracy. W sumie bardzo mi się to spodobalo, bo do tej pory żaden facet nie zwracał na mnie uwagi, a tu nagle pojawił sie on- przystojny, budzący respekt i szacunek, facet z którym liczą się inni i który zwrócił na mnie uwgę. Kilka miesięcy temu powiedziałam mu, że nie ma co liczyc na sex ze mną, bo mam na to czas (jestem dziewcą), w sumie sądziłam, że po tej deklaracji zerwie ze mną kontakty i sprawa sama się rozwiąże, ale on dalej dzwoni i nadal się spotykamy kiedy jestem w moim rodzinnym mieście (jestem na studiach 400km od domu). On mi się bardzo podoba, zastanawiam się nawet nad współzyciem z nim, ale on ma żonę, dziecko i to znacząco komplikuje sprawy. Nie chcę się z nim wiązac bo jest za stary, a ja mam swoje plany na przyszlośc i nie zamierzam wracac do rodzinnej miejscowości, pozatym facet z jego pozycją musialby byc idiotą żeby zrezygnowac z rodziny na rzecz studentki którą widuje raz na 2 miesiące, tak więc nie liczę na związek, nie wiem tylko czy zaryzykowac, bo nie chcę wpakowac się przez niego w klopoty i nie chcę cierpiec, bo mimo iż jestem dośc oschła to mam świadomośc że do pierwszego faceta z którym bym była w lóżku mogłabym w jakimś stopniu się przywiązac. Jeśli jest tu jakaś dziewczyna ktora przeszła przez coś podobnego, prosiłabym o to aby podzielila się swoimi doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piii
bo do tej pory żaden facet nie zwracał na mnie uwagi glupia zakompleksiona suka, ktorej nikt nie chce poza starym ramolem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zwariowałaś...nic poza sexem z tego nie będzie, jak jestem facetem tak wiem, że zony nie zostawi i tyle a choćby nawet to chcesz starego pryka??? oddasz cnotę staremu lubieżnikowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farnerka
powiem tak....mialam podobna sytuacje dawno temu..i radze Ci bys w to nie ladowala sie,oon juz Ci sie podoba ,a lozko was zwiaze...jestes mloda,niedoswiadczona a on stary wyga..wie jak podejsc,zagadac,zbalamucic...to nie ma przyszlosci,zaangazujesz sie i bedziesz cierpiec bo on nigdy nie zostawi rodziny..bedziesz dla niego rozrywka,umilaczem czasu i panienka do lozka...bedziesz czula sie samotna zwlaszcza w wekendy,swieta,nie wchodz w to,bo to strata czasu i wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×