Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonimka_ka

DObry dentysta w Olsztynie

Polecane posty

Gość anonimka_ka

Blagam, jestem w tym miescie calkowicie nowa, poleccie kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzywak
to jest abdent tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do anonimka_ka: Umów sie na wizyte na targu rybnym, ja tam juz lecze zeby od kilku lat i zawsze wszystko było w najlepszym porządku :) daje kontakt www.sujka.com.pl i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam doktora
Zyśka, ma gabinet na starówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcjaCzarów
a ja od kilku lat razem z mężem mamy tego samego dentystę, kiedyś przyjmował u nas w Szczytnie a teraz niestety mamy troche dalej bo ma gabinet w olszynie na stawigudzkiej, na stronie wszystkie dane www.pietruszczak.pl, życzymy sobie samych takich lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam z czystym sumieniem dr Rafała Pacześniaka. Znakomity chirurg, zdecydowany, z podejściem do pacjenta. Odważył się zrobić mi zabieg przed którym uciekali "najlepsi" chirurdzy szczękowi w Olsztynie. Aż pozazdrościć takich umiejętności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w barczewie kolo olsztyna jest dobra przygodnia dentystyczna medident tabor http://medident-tabor.pl/ na ulicy slowackiego. Ja tylko tam jezdze ze wzgledu na ceny no i samych fachowcow. Nie znam lepszych od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oddałam moje zęby również w ręce p. Sujki. Uważam, że to dobry gabinet. Mam wyleczone zęby, zadbane, wiem co im potrzeba. Jest to na pewno jeden z lepszych gabinetów w naszym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda123366
byłam u dentystki na wyszyńskiego 20, zrobiła mi wszystko wedle planu i najważniejsze że wcale nie bolało. Pani doktor dobrze rozumie pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale daleko nie trzeba szukać dobrego stomatologa. Spróbujcie skorzystać z usług dr Sujki. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni. To ten lekarz, który nie robi na odwal się, na odczepnego coś. Rzetelnie i delikatnie zajmuje się pacjentem. Nie lubię chodzić do dentysty, ale w tym przypadku nie taki diabeł straszny jak go malują. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio szukałam dobrego dentysty, bowiem chodziło o leczenie kanałowe...raz w życiu takie miałam i pamiętam, jakie męki przeszłam na fotelu dentystycznym...po przejrzeniu różnych forów, ostatecznie zaufałam koleżance i zapisałam się do Edyty Pulińskiej na Okólnej i mogę powiedzieć jedno: perfekcyjne znieczulenie, fachowa obsługa i cierpliwa doktor - mimo mojego panicznego strachu....Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie miałam pisać, że poleciłabym panią doktor z Kliniki Okólnej, a tu widzę że ktoś już o niej wspomniał :) pani Pulińska jest bardzo delikatna, co akurat dla mnie jest bardzo ważne, bo mam wrażliwe dziąsła i każdy nieostrożny ruch w okolicach zębów kończy się bólem. A tu po wyjaśnieniu mojego problemu bez zbędnego gadania dostałam znieczulenie i nie musiałam już niczym się martwić :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantastyczna opinia dla fantastycznego lekarza. Przemiła atmosfera, a usługi na najwyższym poziomie. Zawsze dbałam o zęby, ale zawsze zdarza się jakiś ubytek. Naprawione raz, porządnie. Dodatkowo o wszystkie estetyczne sprawy też dbają. Dlatego kciuk do góry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantastyczna opinia dla fantastycznego lekarza. Przemiła atmosfera, a usługi na najwyższym poziomie. Zawsze dbałam o zęby, ale zawsze zdarza się jakiś ubytek. Naprawione raz, porządnie. Dodatkowo o wszystkie estetyczne sprawy też dbają. Dlatego kciuk do góry dla sujka.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś może był u doktora Rojka odnośnie nakładek prostujących? Zastanawiam się jak przebiega cała procedura i jakie są w noszeniu te nakładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Olsztynie korzystam wyłącznie z usług dentysty z www.rojekdental.pl moim zdaniem jeden z najlepszych w okolicy. Łatwo dostać się na wizytę i co ciekawe bardzo sprawnie i szybko przperowadza leczenie. Po każdej wizycie widze jak też przechodzi mi lęk do stomatologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie tych nakładek to tak: przesyłasz doktorowi - zdjęcie jamy ustej - zdjęcie RTG jamy ustnej - wycisk szczęk. Chyba, że masz blisko to przejdź sie sama, doktor wszytsko wyjasni. Koszt jednej pary to 650 zl, nosi sie około miesiąca. Na początku, mi przynajmniej, trudno sie było przyzwyczaic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tercja23
a czy ktoś z was korzystał może z usług tego stomatologa http://sujka.com.pl/ ? Zastanawiam się gdzie się wybrać z 5 latkiem bo u nas ogólnie chyba brak gabinetów tylko specjalizujących się w obsłudze małych pacjentów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magziel33
Tak ja korzystam z usług dentystów z http://sujka.com.pl i polecam z całego serca. Nie ma lepszych specjalistów w naszym mieście. Leczyłam ostatnio 7kę kanałowo i jestem zadowolona, bezbolesnie i w miłej atomsferze, a co najwazniejsze nawet nie drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataLi
Słyszałam, że w NZOZ Centrum Polkard są dobrzy dentyści http://centrum.polkard.pl/ planuję zapisać się tam i poleczyć sobie zęby. Jak wszystkie poleczę to założę sobie tam stały aparat ortodontyczny bo mam kompleks na punkcie mojego krzywego zgryzu. Zbieram się z tym już za długo, już czas najwyższy wziąć się za siebie. Ponoszę ten aparat tyle ile trzeba i pozbędę się mojego kompleksu raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
895425650 to numer do dentystyki z której pomocy ja korzystam, mianowicie pani doktor Aleksandra Cydejko-Sulikowska. Zadbała o moje zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do http://clearaligner.olsztyn.pl/invisalign/ bardzo fajna pracownia. Mozęsz liczyć na pełne konsultacje przedzabiegowe, dzięki czemu wiesz, w jakim stanie jest twoje uzębienie. Traktowanie pacjenta na 5+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatna Praktyka Stomatologiczna Aleksandra Cydejko-Sulikowska specjalista stomatologii zachowawczej, ul. Berlinga 5 (wejście od strony Sikorskiego), Olsztyn. Powinna wam pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sedro
Gorąco polecam Prywatne Centrum Stomatologiczne www.dentysta24h.olsztyn.pl. Prowadzi go małżeństwo stomatologów. Według mnie najlepsi stomatolodzy w Olsztynie i nie tylko !! Szybko i bezboleśnie oraz przy tym pełen profesjonalizm . Mają złote ręce i złote serca i super podejście do zestresowanego pacjenta. Szczerze polecam!!! Zadowolony pacjent :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×