Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonimka_ka

DObry dentysta w Olsztynie

Polecane posty

Gość mordeczka55
Ja polecam Sujkę. Super gabinet! Takich lekarzy potrzeba - oddanych pracy i przyjaznych pacjentowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgulec
Zgadzam się z opinią na temat Sujki. Obsługa na najwyższym poziomie. Dokładny wywiad przed leczeniem, branie pod uwagi opinii pacjenta, szybka diagnoza i bezbolesne leczenie. Techniki leczenia takie, z którymi ciężko spotkać się w innym gabinecie. Plus za dobre podejście do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja28
Jakiś czas temu zrezygnowałam z leczenia zębów na NFZ - z bólem zęba musiałam czekać w kolejce prawie 3 miesiące, a w Barczewie - kolejny dzień i już. Szybko, sprawnie i bezboleśnie. Pani doktor dba o mój uśmiech i zdrowe zęby jak nikt. Mało tego, ma znakomite podejście do dzieci, bo zaczęłam przychodzić z synem, który dzięki niej ma manię dbania o zdrowe ząbki. https://medident-tabor.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannnkas33

Jeżeli wchodzi w grę Olsztyn i okolicę to tylko Medident Tabor. Chodziłam do wielu dentystów ale to u nich czuję się najlepiej. Super podejście do pacjenta. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Tylko i wyłącznie Eurodental. Jedyna klinika stomatologiczna, na której się nie zawiodłam. Poza tym mają konkurencyjne ceny, nie ma poślizgów, no i mają świetne podejście do małych dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska

Lux Med ma najlepszych stomatologów! Każdy tam ma świetne podejście do pacjentów, leczenie na najwyższym poziomie, a atmosfera taka, że aż chce się wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagiełło

Dlaczego wszędzie widzę reklamę lux medu? Ileż można?! Do Anki - polecasz kogoś konkretnie w Eurodentalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wer

Jagiełło ja w Eurodental w Warszawie mogę polecić panią Gadomską. Siostra chodzi tylko do niej. Ma fajne podejście do pacjentów i jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletta

A możesz polecić w Eurodentalu dobrego stomatologa dziecięcego, takiego który ma podejście do malucha (4 lata)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agapi

Generalnie dzieci mają większe zaufanie do kobiet, a i kobiety mają lepsze podejście niż mężczyźni, są łagodniejsze 😉 Ja bym wybrała którąś z pań tam pracujących (z całym szacunkiem do panów 🙂 ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×