Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TW

Obniżenie alimentów - proszę o radę

Polecane posty

Jasne panie zniecierpliwiony zadbać o kontakty ojca z dzieckiem co jeszcze oprać wyżywić zarobisz wysłać do szkoły tylko rodzi się pytanie po huj mu wtedy potrzebny ojciec?A kto matce organizuje czas wolny z dzieckiem tatuś? czy może on daje na jakieś wyjścia dodatkowe pieniądze czy on może zorganizuje wycieczkę rowerową czy nad jezioro? To jest czas do popisu dla ojca i od niego zależy ile z tego wyniesie. Zniecierpliwiony jesteś zwykłym chamem i tyle dla ciebie kobieta jest warta zapierdalania tylko na swoje dzieci bron boże by jej też się życie ułożyło bo za zadanie utrzymać dzieci jej od życia nic już się nie należy,nawet jak ją facet w rogi wali to i tak z jej winy bo czegoś mu brakuje ale jeśli kobieta w rogi wali faceta to jest zwykłą szmatą a facet ma glorie nad główką.Ty jesteś chory na główkę bo nie znam osobiście żadnego małżeństwa lub pary w którym tylko żona pracuje na dzieci a facet pierdzi w stołek.Tobie już nikt nie jest w stanie niczego wytłumaczyć nie dociera do twojej zajebanej główki że są takie typy jak mój eks który wali wrogi nawet babę w ciąży który w ogóle pieprzy i ślini się na widok każdej napotkanej co ładniejszej baby. Za jego kurestwo i chamstwo to on nie powinien tylko synowi płacić ale i mnie że jeszcze ma całą gębę i spokojne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
Myślę ,że Tobie to zapier.......anie to by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty na mnie nie zapierdalasz więc guzik ci do tego co i jak robię ty zamiast wiecznego zrzędzenia żali zajmij się swoim dzieckiem bo na to zdaje się brakuje ci czasu i pieniędzy. Jesteś zwykły zrzędliwy kretyn który w życiu w niczym dziecku nie pomógł tylko łapą wytyka błędy i chce wystawiać rachunki za wychowanie zrób sobie taki rachunek zobaczysz wyjdzie mniej niz zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×