Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TW

Obniżenie alimentów - proszę o radę

Polecane posty

Gość musze sie zgodzic
O zeszz.. rże z ciebie hahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie zgodzic
2. za to szanse na podwyższenie dla eks ---> co? on o obnizenie, a sad mu podwyzszy? haha dobre tworzysz nowe prawo chyba. 3. pogorszenie stosunków z córka i eks . myslisz ze jemu naprawde zalezy na kontaktach jakichkolwwiek z eks? oblac cieplym moczem jej nie che napewno a ty tu mu piszesz jako minusy . to rzeczywiscie sie biedaczek zalamie ze im sie kontakt pogorszy. a co do corki to myslisz ze dzieci tak patrza na wszystko jak dorosli, pzezz pryzmat tych 200zl? to napewno jej stosunkow z ojcem niepopsuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie zgodzic
a pozatym to nie glopia 3 latka tylko 12 lat ma wiec tak latwo owsianki jej matka z mozgu nie z robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie zgodzic
wats czytaj ze zrozumieniem, to dziecko nie ma mniej. kiedys z tych 500zl sie utzymywaly obydwie ale teraz eks ruszyla sie do roboty wiec ich status sie polepszyl, to rozniz uprawnia go o wystapienie o obnizenie. moj eks tak zrobil :O wiec wiem co pisze tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tu powodu do smiechu
nie widze racja ze jqk nie stac go na utrzymanie 1 dziecka po co mu drugie. zeby w biedzie oba zyly 1500 zl haha na tyle go stac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhjjkgk
boze jaki skurwiel z ciebie ! i tyle w ym temacie, autorze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhjjkgk
*tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze - rozdzielczości ty moja serio nie poniżaj sie wiecej i nie pokazuj 2. tak jak zostaną ujawnione zarobki nowej zony to tak może wznioskować o podwyzkę 3. skoro autor jest takim kochającym tatusiem jak tu sie pokazuje to powinno mu zależeć na dobrych kontaktach z córką i eks. Kązdy normalny człowiek stara sie mieć poprawne relacje z innymi ludźmi ale co ty możesz o tym wiedzieć pa rozdzielczość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rzczywiscie...
no to masz szczescie ,e ktos taka sierote jak ty przygarnal i jeszcze chce z toba mieskac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie zgodzic
bibi i to tak odrazu na jednej sprawie ? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem pana podejścia do sprawy, widzi pan że nie daje rady utrzymać dziecko z pierwszego małżeństwa, a mimo tego i nie zważając na obecną sytuację zakłada Pan kolejną rodzinę...Nie wiem ile ma Pan lat, ale IMHO jest Pan bardzo bardzo nieodpowiedzialnym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy wogole macie dzieci....
500zł to odpowiednia kwota dla dziewczynki 12letniej...ciuchy, jedzenie, szkoła, tak się skłaada że jednak co miesiąc płacisz na komitet, różnego typu składki!!! książki, kredki zeszyty,plecak itd oczywiscie zgodze sie to nie wydatek co miesięczny ale jednak suma za która to wszystko kupisz wcale nie jest taka mała..... Możesz płacić 500zł ale za to nie musisz córce dawac dodatkowego kieszonkowego. Możesz raz na jakiś czas zabrać ją do kina itd. Po za tym musisz mieć powody do obniżenia alimentów,a niestety ich nie masz. Żona i maleństwo które jest w drodze, to nie wymówka... Gdybyś stracił pracę miałbys podstawe do obniżenia alimentów...ale tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie zgodzic
bibi a po co ma miec dobre konkaty z eks? wez mnie nie rozsmieszaj. eks moze osrac conajwyzej wiesz?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wats
do musze sie zgodzic Po pierwsze nie pouczaj nie do ciebie pisałem < więc wypad ! nie znasz sytuacji w jakiej jest jego ex , autor nie napisał nic poza tym że jego ex pracuje ! Nie napisał czy ona ma też może jakieś kredyty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TW
do wats nie uważam się za nieudacznika. W kłopoty finansowe wpadłem jeszcze w trakcie trwania pierwszego małżeństwa, moja była odkąd ją poślubiłem nie skalała się żadną pracą, nawet jak pogarszało nam się finansowo. Po rozstaniu też nie poszła do pracy, tylko ciągle wyciągała rękę po więcej zasłaniając się dzieckiem. Pracę w końcu znalazła 2 lata temu (w wieku 33 lat!) gdy zagroziłem, że udowodnię że nie stać jej na dziecko - chciałem wziąć małą do siebie. Dla czego matka z góry jest ta pokrzywdzoną a ojciec nieudacznikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie zgodzic
czy wy wogole macie dzieci.... wlasnie ze malenswto jest wymowka, bo przybedzie mu nowa osoba uprawniona wzgledem niego do alientacji, poczytaj sobie: KIEDY MOZEMY STARAC SIE O OBNIZENIE ALIMENTOW i tam bedzie jak wół ze to jest jeden z powodów, wiec pozew o obnizenie jest jak najbardziej na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie zgodzic
TW dlatego bo to forum pełne kopniętym w dupe dzieciatych rozwódek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhjjkgk
rzeczywiscie jak zyla z corka za 500 zl to zajebiste luksusy miala, pojebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie zgodzic
bibi- ROZDZIELNOSC jej kazdemu sie moze zdarzyc, ale wiesz o czym pisze przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie zgodzic
KobietaBluszcz34 to dzieciaty facet po rozwodzie nie ma prawa miec wiecej zadnych zon i dzieci? a to czemu? bo ma wszystko poswiecic jednemu dziecku ktore nawet z nim nie mieszka? mozesz jasniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhjjkgk
do musze sie zgodzic uwazaj zebys ty kiedys nie byla kopnieta w dupe rozwodka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest pan nie odpowiedzialnym człowiekiem, czy zdaje pan sobie sprawę w jakiej sytuacji znalazła się pana była żona? sama z dzieckiem musiała dać rady, podczas kiedy pan świetnie się bawił poznając nowe kobiety... Proszę się chwilkę zastanowić i wyciągnąć wnioski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy wogole macie dzieci....
heh ale co ma ilość dzieci do obniżenia alimentów...sąd mu powie jasno: DLACZEGO KOSZTEM NARODZIN DZIECKA, MAJĄ BYC TERAZ OBNIZONE ALIMENTY PANA CÓRKI? MOŻE JEŚLI POWIĘKSZA PAN RODZINĘ,ZNAJDZIE PAN LEPSZĄ PRACĘ??? wybacz ale to jest tak śmieszny powód że sąd go wysmieje. Mój znajomy obniżył alimenty z 300zł na 170zł na dziecko, on miał konkretny powód nie z jego przyczyczyny: zachorował na raka, musiał mieć jakieś specyficzne leki, miał to wszytko udokumentowane: chorobę, wydatki związane z lekami.... ale nie narodziny kolejnego dziecka??? S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie zgodzic
wats wiadomo w jakiej jest sytuacji! z dzieckiem za 500zl sie utrzymywala i było ok tak? a teraz pracuje i jest jej ciezko? niech sie nauczy oszczedzac, a on ma nowa rodzine i dzidziusia maego w drodze i na tym sie powinin skupic a nie na dogadzaniu bylej, bo tak to nazwac mozna. bo 500zl na 12 latke to przegiecie. czy suma sumarum na dwunastoltke uczennice 6 klasy idzie tysiac miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie zgodzic
Alez ja jestem rozwódką tylko tak sie składa ze to ja go kopnęłam w dupsko haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TW
KobietoBluszcz34 - moja była żona sama się ode mnie wyprowadziła, i to pod moja nieobecność. Gdyby nie mój brat mieszkający w tym samym domu to ogołociła by mieszkanie do którego nic nie wniosła! Myślała że jeżeli odizoluje mnie od dziecka to przypędzę do niej na kolanach i bez mrugnięcia spełnię wszystkie jej zachcianki. Ale się przeliczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wats
Nie wiem jaki był układ między Tobą a byłą już zoną , więc nie będę oceniał dlaczego nie pracowała . Jedno jest pewne ! alimenty są na dziecko ! Nie znamy Twojej żony a więc nie jesteśmy zorientowani jakie ma wykształcenie . Ważne jest ,że pracę znalazła ale nie zapominaj ,że teraz ona musi utrzymac siebie , córkę , mieszkanie i wszystkie opłaty z tym związane ,może się okazac ,że ma za mało pieniędzy . Facet ! weź się do porządnej roboty , bo teraz będziesz musiał zarobic na dwoje dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie zgodzic Jak najbardziej mężczyzna po rozwodzie ma prawo założyć nową rodzinę być w niej szczęśliwy i się spełniać, ale nie w takich okolicznościach jak autor tego tematu, ledwo wystarcza mu na utrzymanie dziecka z poprzedniego małżeństwa, a już zakłada nową rodzinę...Ten człowiek jest już bez przyszłości, skończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie zgodzic
czy wy wogole macie dzieci.... DLACZEGO KOSZTEM NARODZIN DZIECKA, MAJĄ BYC TERAZ OBNIZONE ALIMENTY PANA CÓRKI? ano dlatego: tu masz wypowiedz prawnika skoro dajej nie wiesz ze pjawienie sie dziecka jest powodem do obnizki : Sąd uwzględni pozew o obniżenie alimentów, jeżeli powód udowodni, że z uwagi na zmiany, jakie zaistniały po jego stronie (np. utrata pracy, utrata zdolności do pracy, założenie rodziny itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie zgodzic
[zgłoś do usunięcia] KobietaBluszcz34 to ma czekac az dziewczyna przestanie byc uprawniona do alimentow od niego i dopiero wtedy szukac sobie kobiety i plodzic dzieci? bez przesady, lata uciekaja i nie ma co sie ogladac na przeszlosc. A skoro nie ma mozliwosci dawac wiecej to coz, trzeba sie nauczyc zyc skromniej i ogranicz corce dodatkowe wydatki jakie ponoscisz, jedynie niezbedne do egzystencji rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×