Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TW

Obniżenie alimentów - proszę o radę

Polecane posty

Gość błahahahahahaha
chłop od jebania jak dupa od srania miła pani 800 to mało a te sowje mądrości wsadź sobie w dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym na takim miejscu
dążyła do tych 300 złotych a napisałabym na mniej bo sąd na pewno by podwyższył a potem finansowała w ramach możliwości dziecku przyjemności - wakacje, jazda konna, nie wiem cokolwiek, coś co by trafiło do dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Dlaczego zawsze ten co żąda , znajduje pomysły co ma zrobić ten ,który płaci, żeby płacić mógł więcej????? O sobie zaś w ten sam sposób nie myśli. Instytucja alimentów to zaraza.....trzeba to jak najszybciej zlikwidować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie
ZNIECIERPLIWIONY-b chłop od jebania jak dupa od srania!! rozumiesz?! rolą faceta jest dbanie kobietę i swoje dzieci-nie podoba się to do Arabów-tam znajdziesz takie co to zmuszone są milczeć!! Żyjesz w Polsce która leży w EUROPIE I TU ZASADY OPIEKI I FINANSOWANIA ŻON I DZIECI SĄ JASNO OKREŚLONE W PRZEPISACH-MUSISZ SIĘ Z NIMI POGODZIĆ ALB WYJECHAĆ Z TEGO KRAJU!! KPW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Dbanie o kobietę .....a kto tak ustalił ...Ty. I niby dlaczego???? Jeżeli będziesz tego żądać nigdy tego nie uzyskasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie
zniecierpliwiony- nie chce mi się tobie nic już tłumaczyć-to jak tłumaczenie pastucha krowie-do ciebie nic nie dotrze!! ty żyjesz tylko i wyłącznie podżeganiem, narzekaniem, krytykowaniem ,wypominaniem, udowadnianiem, wyzywaniem, ubliżaniem-to całe twoje życie!! Trzeci rok jak wypisujesz tu bzdury i przez ten okres znalazłeś zalewie trzech może czterech podobnych do siebie którzy po kilku wpisach wymiękli i odpuścili sobie a ty jeden waleczny z przylepionym nosem i wytrzeszczonymi ślepiami dukasz te swoje i jedynie tobie pomocne i zrozumiałe wywody-szkoda mi czasu na ciebie tkwij tu a niedługo sam z sobą będziesz pisał-zadawał pytanie i na nie odpowiadał mnie już nawet ciebie nie żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Kto jest za mną ???? Proszę podać same pseudonimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony to zakała teg
o forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Dlaczego????? Bo demaskuję różne dziwne panie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranga
Zniecierpliwiony ty sie ciesz, ze w PL jest takie prawo jakie jest. Ja mieszkam za granica , wzielam rozwod, powodem byla przemoc domowa i zdrady meza. W sadzie nie musialam wystepowac o alimenty, sami przyznali i dla dzieci i dla mnie. Tak, tak na mnie byly maz tez musi placic poniewaz ze wzgledu na przewlekla chorobe dziecka nie moge pracowac w pelnym wymiarze godzin. To jest dopiero wredne co? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem kogo zapytać
zniecierpliwiony jak ci tak zle to idz na bezrobocie i zobacz jak to fajnie byc utrzymywanym przez panstwo. nikt ci nie kaze pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
To jest nie tylko wredne ....ale przede wszystkim śmieszne i nie wychowawcze. Łatwo się przyznaje komuś coś ....ale nie ze swojego. To się i tak obróci przeciwko temu ,który bierze i temu ,który przyznaje. W Polsce były nie dawno protesty sędziów .....,że za mało zarabiają.Alimenty zaś często zasądzali tak jak by od rzeczywistości byli oderwani. A przecież łatwo jest sprawdzić wysokość zarobków sędziego . Im jednak było za mało...... to co się dziwić ,że z cudzej kieszeni tak chętnie wydają?????? Teraz też jednak wzięli się na sposób ....by samemu nie ucierpieć .....i tam gdzie ewentualnie obywatel mógł by mieć roszczenie odszkodowawcze od skarbu państwa ......nie zasądzają wyroków ,które by to roszczenie usprawiedliwiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteśmy za
zniecierpliwionym ja-Zyguś od Klateckich-5 lat odsiadki z wymuszenia i rozboje Śliwa-12 lat odsiadki za gwałt na 10 letniej dziewczynce Dzidzia-ojciec czwórki dzieci-nigdzie nie pracujący,alkoholik,utrzymujący się z zasiłków socjalnych Pacan-ojciec dwójki dzieci-skazany na 3 lata za znęcanie się nad rodziną,nie pracujący Gumiś-ojciec czwórki dzieci (każde z inną)-nie pracujący,alkoholik Żonkoś-ojciec jednego dziecka-skazany na 25 lat za pobicie ze skutkiem śmiertelnym swojej konkubiny raz znęcanie się fizyczne i psychiczne nad 3 letnim dzieckiem reszta idiotów równie niebezpiecznych,nie dbających o swoje dzieci,żony,rodziny-czynnych alkoholików,marnych pracowników i obywateli tego kraju,przypadkowo płodzących dzieci z zapoznanymi kobietami podczas libacji alkoholowych lista otwarta-zapisy trwają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem kogo zapytać
zniecierpliwiony czy ty w ogóle wiesz ile kosztuje utrzymanie dziecka?pewnie ci sie wydaje ze te grosze które placisz na swoje wystarczaja jej na pól roku, co?a reszte odklada, aby tylko sciagnac z tatusia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
A co mnie obchodzi Twoje dziecko i ile na nie wydajesz. Wydawaj ile chcesz.....rób to jednak na własny rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety dlaczego po rozwodzie
Wasze roszczenia sa wieksze zawsze:O Jak jest rodzina i facet zarabia np 1800 zł, to czesc z tego idzie na opłaty , na dziecko , na jedzenie , na ubrania. Musi wystarczyć taka kwota prawda? Jak tylko facet odchodzi to matka chciałaby żeby płacił 1000 zł a ona sam ma sie utrzymać za 800 zł ? Gdzie tu logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
A który darmozjad,pasożyt kieruje się logiką????? Ma być i już.Nawet zje swojego karmiciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
Ps . Ktoś mi zablokował pseudo....teraz ,na razie jestem zniecierpliwiony 1. To właśnie logika blokującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie zniecierpliwiony
może w koncu moderator dostrzegł Twoją chorobę afektywną? Nie martw się, nicków tu u nas dostatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot.13
jestem za napisał___"reszta idiotów równie niebezpiecznych,nie dbających o swoje dzieci,żony,rodziny-czynnych alkoholików,marnych pracowników i obywateli tego kraju,przypadkowo płodzących dzieci z zapoznanymi kobietami podczas libacji alkoholowych" a wiesz, czemu ci wszyscy degeneraci nie zrzekną się praw do tych dzieci tak, by te mogły zostać adoptowane( jeszcze do niedawna wystarczył JEDEN TELEFON ROCZNIE wykonany do domu dziecka od "stroskanego" rodzica by uznane to było za zainteresowanie)? Z bardzo prostej przyczyny- gdy te dzieci dorosną to właśnie do nich rodzic zwróci się o alimenty. Tak więc im więcej dzieci tym więcej alimentów OD NICH. smutne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
On się zrzeknie jak jego dzieciak .....w pamięci mamusia ...się go zrzeknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranga
[zgłoś do usunięcia]zniecierpliwiony "To jest nie tylko wredne ....ale przede wszystkim śmieszne i nie wychowawcze. Łatwo się przyznaje komuś coś ....ale nie ze swojego." To twoja odpowiedz na moj post. Hmmm...smieszne to nie jest zgadzam sie z toba ale czy nie wychowawcze? ;-) Moj byly maz zalozyl wraz ze mna rodzine i wierz mi, ze zeniac sie ze mna nikt mu pistoletu przy lbie nie trzymal, byla to jego decyzja. Urodzily sie dzieci, nie z wpadek ;-) Mlodsze dziecko jest chore i potrzebuje i wiekszych nakladow finansowych i wiekszej opieki. Po kilku latach malzenstwa maz zaczal mnie zdradzac, zle mu bylo, nalezalo nasz zwiazek zakonczyc. Do tego doszla przemoc domowa. Rozwiedlismy sie a sad uznal, ze kazdy dorosly czlowiek ponosi konsekwencje swoich decyzji. Konsekwencja jego decyzji (o malzenstwie i posiadaniu dzieci) sa alimenty. W zyciu nie mozna ot tak, wymiksowac sie z sytuacji, ktora nam dzisiaj przestala sie podobac. Doroslosc to odpowiedzialnosc za swoje czyny. Dorosnij wiec zniecierpliwiony bo na razie rozmowa z toba, jak z 7 latkiem, ktory argumentuje "nie....bo nie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza żona pierwszego męża
DOKŁADNIE......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
Jak jest w domu i w małżeństwie to przede wszystkim zależy od kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczkowana
jak jest w domu i malzenstwie powinno zalezec od obydwojga partnerów, bo dlaczego tylko kobieta ma sie starac?obowiazek mezczyzny nie konczy sie na zaspokojeniu zony i splodzeniu dzieci, o nie nie nie. upraszczasz sprawe i dlatego masz tak płytkie myslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza żona pierwszego męża
toż to dopiero durrna wypowiedz zniecierpliwionego- no wprost "kwiatek wśród kwiatków" Atmosfera rodzinna zależy od kobiety WTEDY I TYLKO WTEDY gdy ma ona bezpieczne warunki do wychowywania potomstwa i dbania o tę atmosferę A BEZPIECZNE WARUNKI STWARZA SILNY MĘZCZYZNA. Także sam się chłopie zapętliłeś mówiąc o społecznych rolach kobiety i męzczyzny. Nie ma chłopa fizycznie- musi kasę dawać by to kulawe( bo już bez niego) to bezpieczenstwo było przynajmniej finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczkowana
bo zniecierpliwiony nie moze zniesc ze taka kobieta potrafi zawalczyc o pieniadze, aby zapewnic byt dziecku. ale on widzi w niej jedynie pasozyta. niestety pasozytami są dłużnicy FA a nie kobiety i porzucone dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwony zamąca prawdę
i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczkowana
ma za mały mózg aby pomiescic wszystkie fakty dlategociagle powtarza jedno i to samo, nic nieznaczace zdanie"zniszczyc alimenty" :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranga
[zgłoś do usunięcia]zniecierpliwiony1 Jak jest w domu i w małżeństwie to przede wszystkim zależy od kobiety. Ciekawa mysl :D A mozesz to rozwinac jakos? Czyli kim wedlug ciebie jest mezczyzna w malzenstwie? Dodatkiem, niczym nie znaczacym i nie majacym na nic wplywu "zwierzatkiem domowym"? Jak chomik :D Malzenstwo tworza mezczyzna i kobieta. Ich zasmarkanym, wspolnym obowiazkiem jest zrobic wszystko aby to, czego sie podjeli i co stworzyli bylo wspolnym dobrem. Jezeli jedna srubka w silniku sie obluzuje, to silnik zaczyna zgrzytac ;-) I tak samo jest w malzenstwie. Ale chyba zaczynam rozumiec tok twojego myslenia, myslenia socjopaty :O Zawsze winny jest caly swiat, nigdy wina nie lezy po twojej stronie. Brak ci odpowiedzialnosci, emocjonalnie zatrzymales sie na poziomie dziecka i nie jestes w stannie zrozumiec na czym polega doroslosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×