Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Druciany Kieł

Czy podobają wam się chłopcy którzy mają na

Polecane posty

Gość Druciany Kieł

zębach aparat?? Jesli wszystko inne mają na swoim miejscu?? Pytam bo jestem 22-letnim chłopcem, który niebawem na około dwa lata zostanie zdrutowany???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuikjmnhbgfdsxcvbn
lepszy odrutowany niz z krzywymi zebami... taki odrutowany to przynajmniej widac ze sie stara i o siebie dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuikjmnhbgfdsxcvbn
no i jak na 22 lata to juz zaden chlopiec z ciebie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem tego zdania że
lepszy zadrutowany niż z krzywymi zębami,poza tym ma sie pewność,że taki koleś ma wyleczone wszystkie zęby,więc oddech świeży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaajjjj
ja tez sadze ze aparat na zebach to zaden problem :) takze spokojnie kolego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druciany Kieł
Dziękuje wam dziewczyny, to mnie troche podniosło na duchu:) Czekam na dalsze wypowiedzi... P.S. Wydaje mi się że nie dojrzałem jeszcze emocjonalnie by być mężczyzną, więc pozostane przy chłopcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druciany Kieł
Dalej czekam na wasze zdanie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze to nie jest przeszkoda. Jeseli ktos nas urzeknie to nie patrzymy na tekie rzeczy. Z reszta aparat to cos co jest "na chwile" nie jest częścią Ciebie jak cecha charakteru:D bo po czasie to sciagasz i masz piękny uśmiech hehe:D A w całowaniu to przeszkadza bo nie mialam okazji sprawdzic? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druciany Kieł
'' na chwile'', dwa lata :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz to kiedys pisałam - mojego pierwszego powaznego faceta z którym byłam trzy lata poznałam w poczekalni do ortodonty. cały nasz związek przechodziliśmy w aparatach oboje. i bylismy własnie w takim wieku jak Ty :) no, odrobinę młodsi... jakby co - aparat w NICZYM nie przeszkadza :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia hvcoycu
chłopiec? :O :O :O ja wole mężczyzn z drutem na zębach czy bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia hvcoycu
jestem w twoim wieku, mam druty i w NICZYM :D mi to nie przeszkadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druciany Kieł
Dla tych którzy też kiedyś mieli aparat, ale pewnie dziewczyna która nigdy nie miała, bo ma od urodzenia proste zęby, to już inaczej będzie patrzyła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druciany Kieł
Jestem mile zaskoczony :D Spodziewałem się raczej, że będzie odwotnie i tak dalej i jak dziewczyna zobaczy druty na zębach, to odrazu przekreśli tego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia z wielkiego mjasta
Taki koleś jest automatycznie eliminowany przesemnie. To mega obciach pokazać się z boy'em mającym żelastwo na zembach. Fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaden problem
tez zalozylam aparat, wczoraj :-( ale ja juz jestem 6 lat po slubie nie masz sie co martwic, w najgorszym wypadku 2 lata przemeczysz sie jako singiel a jak zdejmiesz aparat to nie bedziesz mogl sie opedzic od dziewczyn :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sama noszę aparat
i nie przeszkadza mi jeśli chodzi o estetykę,ani u mnie,ani u kogoś.Ale tak sobie myśle czy to nie wydaje sie komuś obrzydliwe,żeby pocałować kogoś kto ma aparat,bo tam wchodzi jedzenie bardzo i czasem może coś być.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druciany Kieł
Dzięki wam za te pozytywne i negatywne opinie. A taka dziewczyna która nie miała nigdy aparatu, może taka się wypowie?? Bo taka która miała wie jaki to ''krzyż''. A taka, która nie miała nie wie. Musze wam wyznać, że długo zaniedbywałem zęby z prostego powodu, panicznie sie bałem dentysty. Dobrowadziło to do strasznego stanu:( Ale w końcu się przemogłem. Zacząłem chodzić, za każdym razem znieczulenie, nawet przy wymianie plomby. Skaling miałem na raty, bo odrazu się nie dało, troche bolało, dziąsła troche poranione, krew:O Potem piaskowanie. Po tych dwóch zabiegach zęby mi się rozjaśniły o 5 odcieni(tak powiedziała moja dentystka), przez to że usunęła kamień i płytke nazębną itd. Już czułem się bardziej przystojny ;) Potem zrobiłem wybielanie beyond. Dentystka pokazała różnice 12odcieni, niż na początku. Teraz naprawde nie boje się uśmiechnąć. Zęby są białe jak TIK TAKI:) Teraz ten aparat w sumie nie mam aż takich krzywych zębów, tylko górne trójki troche odstają, w poniedziałek wizyta u ortodonty:) Apel do wszystkich, którzy boją się dentysty. Trzeba ten strach przebolać ze względu na: własną atrakcyjność, własne zdrowie. Lepiej troche się pomęczyć i mieć spokój, a potem tylko profilaktycznie. A wtedy już nie boli:D Mnie to normalnie aż brzuch bolał w dzień który miałem iść do dentystki:( A pierwszego razu zemdlałem. W realu bym się nie przyznał, a tu moge. Ale nie ma co, trzeba chodzić dentystofobicy. Bo potem moze być gorzej. I czekam na dalsze opinie, szczególnie tych dziewczyn, które nie miały nigdy aparatu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam do ciebie pytanko
ile płaciłeś za te zabiegi wybielające?Też chcę sobie wybielić,ale już po zdjęciu aparatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druciany Kieł
Za beyond 900zł:( Dużo ale się opłacało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka kobitka
jeśli naprawde masz obawy co do odbioru Twojego aparatu przez inne osoby to polecam aparat z zamkami porcelanowymi :) sama mam takie:) poczatkowo nikt go nie zauwazyl:D jest malo widoczny z daleka praktycznie w ogole:) ja zamki porcelanowe robilam na przednie zeby do czworki wlacznie z tylu mam metalowe, zaplacilam 2300zl za jeden luk, i nie wstydze sie aparatu:D nawet jestem z niego dumna:D bo w koncu bede miala upragnione proste zeby:D zaluje tylko ze takl pozno sie na to zdecydowalam.. bo w wieku 18lat:) ale zapewne dlatego ze w tym wieku bardziej zwracam uwage na swoj wyglad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druciany Kieł
JAK WYŻEJ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesny dzban
ja jestem przykładem dziewczyny, która nigdy nie miała aparatu bo zęby mam proste od urodzenia ;) osobiście nie chciałabym mieć faceta z aparatem :O wybredna jestem ^^ poza tym chyba bym się nie przemogła żeby kogoś takiego pocałować :O poza tym wydaje mi się, że zęby prostuje się głownie u dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co nie miala
Ja nie mialam arapatu i uwazam ze to nie przeszkadza. Jest duzo wazniejszych rzeczy w mezczyznach. Aparat to plus bo dbasz o siebie i na pewno jakas kobieta to doceni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia z wielkiego mjasta
Napewno nie ja. To taki mega onbciach, że szok!! W życiu bym z takim cyborgiem niechodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjklkkkkdfghj
mi nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkoska_23
Aparacik jest super, świadczy o tym, że osoba go nosząca bda o siebie, zwraca uwagę na swoją atrakcyjność. Sama mam przeszło pół roku, noszę damona na górze i dole, zapłaciłam ok 6tys, według mnie było warto, już jest fenomenalna różnica poza tym ja lubię swój aparat, to taka biżuteria na ząbkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×