Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
tajemnicza002

moje rozterki... co robić ?

Polecane posty

Długo nie mogłam zebrać się na to, by napisać o tym tu na forum... Wszystko dlatego, że wstydzę się swojego problemu, wstydzę się swoich uczuć. I boję się głupich komentarzy... Mam nadzieję że takich nie będzie, tylko postaracie się mi jakoś doradzić, co mam robić. Mianowicie chodzi o to, że wstydzę się swojego chłopaka... Przy nim udaję, że wszystko jest okej, ale wewnątrz mam masę rozterek... Nie wiem, czy chcę z nim być. Wydaje mi się, że jesteśmy z dwóch innych światów- ja mieszkam w mieście, on na wsi, ja uczę się w liceum, przygotowuję do matury, zależy mi na nauce, on - skończył swoją edukację na gimnazjum i nie zanosi się na to, żeby kształcił się dalej. Dużo nas poróżnia, ale też wiele łączy. On jest kochany, opiekuńczy, nie namawia do seksu w imię "udowodnienia miłości", troskliwy, szarmancki, miły, czuły, tolerancyjny, szanujący, widzę, jak bardzo mu na mnie zależy. Ale ja sama nie wiem co do niego czuję i co mam robić... Czy zostawić wszystko tak jak jest i spotykać się z nim udając, że wszystko jest ok (to chyba najgorsza opcja;/), czy szczerze z nim porozmawiać (tylko o czym? mam mu powiedzieć - zmień się, bo inaczej z nami koniec?), czy zerwać z nim... ? Wiem, że ostateczna decyzja należy do mnie, ale chciałabym poznać Wasz punkt widzenia. Czy związek między dziewczyną z miasta a chłopakiem ze wsi to na dłuższą metę niewypał.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×