Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
niewidoczna453

jak rozkochac faceta

Polecane posty

Przez jakiś czas spotykałam się z facetem . Po pewnym czasie zaczęło mi strasznie zależeć , szczerze mówiac chyba się nawet zakochałam , ale jestem nieśmiałą osobą więc nie dałam za bardzo poznać tego po sobie . Mieszkamy dość daleko od siebie . Po pewnym czasie zaczęłam się czepiać , bo stał się bardziej "zimny" , dowiedziałam sie o innych dziewczynach, z wywiadu jego znajomych podobno było z niego " niezłe ziółko " ( a ja po swoim doświadczeniach , nie chciałam być kolejną panną na spotkania , chociaż tak strasznie "dobrze" spędzało mi się z nim czas) W późniejszej fazie zabolało mnie to ,że po naszym spotkaniu potrafił nie odzywać się kilka dni po czym dzwonił usprawiedliwiał się a ja po prostu strzeliłam focha który szybko przechodził i znów stałam z sercem na dłoni ... Im bardziej mi zależało tym bardziej zaczęło mi to przeszkadzać, więc po pewnym czasie z bólem serca stwierdziłam ,że albo powie mi co naprawdę czuje albo nie chce sobie zaprzątać nim głowy ... nie odezwał sie dość długo wiec zaczęłam sobie układać życie , nigdy nie mogłam o nim zapomnieć myślałam o nim tak samo w dniu ostatniej rozmowy aż do momentu jego odezwu , w którym stwierdził m.in że jest idiota i nie może o mnie zapomnieć itp pisał , dzwonił , trwało to ponad miesiąc a ja nadal nie mogłam chociaż na chwilę o nim zapomnieć więc chce mu dać drugą szanse. Powiedział mi ostatnio , żebym go w sobie rozkochała nie wiem jak to zrobić i nie wiem czy mam być niedostępną(chociaż na początku taka byłam) , zapomnieć o tym co było i żyć tym co jest teraz pomóżcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×