Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nannanka

Pomóżcie mi wymyśleć nazwę dla klubu

Polecane posty

" BNB z piekła rodem (alterego.zlego@o2.pl) JA tylko czekam aż ktoś nazwie klub Wiatrak (był już kiedyś "mulę róż" ) albo Magiel ." Magiel jest w Krakowie, w centrum. Srry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypseudonimowana
zupapomidorowa " " BNB z piekła rodem (alterego.zlego@o2.pl) JA tylko czekam aż ktoś nazwie klub Wiatrak (był już kiedyś "mulę róż" ) albo Magiel ." Magiel jest w Krakowie, w centrum. Srry." A Wiatrak w Zabrzu xD Wybacz, że zniszczyliśmy Ci marzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja opcja jest jedna - Kilimandżaro :P Blue eye jest lekko wyświechtane, nie sądzisz? A do tego czy koniecznie musi być "po zagramanicznemu" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4U -FOR YOU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajmidajna
Bachleda night clab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duch - aa, kręcę się :D Boję się własnego topiku ;) No i jeszcze widziałam "randewu" skoro już jesteśmy przy muleniu różu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proponuje RZEZNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W "Rzeźni" też już byłam. I w "Komorniku" :D A propos, wszystko co ma w nazwie "oko" podobno przynosi pecha. Pamiętam jakieś relacje, że w jakimś tam "XXX oku" zastrzelili gangstera i nikt tam nie chciał potem chodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilimadżaro mi się podoba:) A to Blue Eye mi tak ciągle chodzi po głowie, w sumie nie wiem dlaczego, chociaż zgadzam się z Toba, że jest troche wyświechtane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies_posłusznyy
wbrew pozorom nazwa dla klubu to niebanalna sprawa, tylko nie ulegaj aktualnym trendom bo potem zostaniesz z nie na czasie Matrixem, Prisonem itp. Znajomy jak otwierał pub to myślał nad czymś, co mogłoby skłaniać do refleksji typu "ciekawa nazwa, skąd ją wytrzasnęli", co na dłużej zostaje w pamięci a na pewno w parze z miłą atmosferą wewnątrz. Z banałów to: Modern, Relax, Metro, Arahia, Vario, Paradise, Deja Vu... najlepszym okazuje się tłumaczenie jakiegoś banału w j. hiszpańskim, francuskim, greckim... Kiedyś byłem w Krakowie w 'Łubudubu' (jakoś tak), oryginalnie i także wewn. także może tą drogą? (to nie żadna reklama, heh).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, jest coś takiego jak Łubudubu. Noo, chyba, że jak słynna w calych Katowicach "Kryształowa" :D Byle nie: biały / zielony / niebieski domek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a takaa
opary absurdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajmidajna
Bachleda by sie nie nadawala do prowadzenia clubu No a studia teraz zostają jej poważne jakieś, a mogła być sobie fotografką przecież i modelką - fotomodelką. Tyle No ale nie umiała sobie tego sama wymyślić to inni jej pomogli - bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tartak
albo DeJaVu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e pasa
Çe pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albo pasadena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze BialyKozaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze PASZTET
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×