Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jaceeek

Dziś piję sam w domu..bo nie mam kobiety....

Polecane posty

Dziś akurat nie na trasie tylko w domu...i piję ...kupiłem 3 brnki i piję... bo nie mam kobiety. Interesują sie mną tylko takie ktore akurat mi sie fizycznie ani troche nie podobaja... Naprawde nie szukam modelki .... :( Układa mi sie we wszystkich sferach życia tylko nie w tej.. na dodatek wczoraj , wylaczylem telefon aby nie meczyly mnie te ktore mi sie nie podobaja... i pojechalem we wszytskie miejsca w ktorych bylem z moją byłą na Pomorzu..i do jej miasta.. i tak wpominam wspominam, i mysle, że nie trafi mi sie juz taka co bedzie mnie krecic a ja ja.... tylko bedzie albo ta strona nie iskrzy albo ta..czasem mysle, ze jestem benzadziejnym zerem. Nie proboje nawet starowac do fajnych lasek np obslugujacych stacje benzynowa.. bo raz ze przeciez nie odciagne jej od kasy a dwa ze nawet nie wiem jak zaczac gadke.. :( chyba sobie palne w łeb... czuje sie starym kawalerem, niedlugo 24 na karku..czuje ze moja milosc juz przeszla.. i mam takie momenty ze czasem mam na to wszytsko na pary wyj...e a czasem zwlaszzca jak jestem sam w domu nachodza mnie czarne myśli... zapominam tylko o tym i sie rozmarzam w nocnej trasie, np wczoraj spowite szronem drzewa, zabytki, na niebie gwiazdy,.... kocham takie klimaty, chcialbym poznac taka kobiete co podziela te pasje..choc w czesci...ale zeby tez jakos ciagnelo mnie do niej fizycznie anie odpychalo... w weekend jade spotkac sie z ta laska co mnie nie kreci, moze cos zaiskrzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×