Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sesyjna_niespodzianka

pomysł na prezent ślubny dla pary spodziewajacej się dziecka

Polecane posty

Gość sesyjna_niespodzianka

Witam serdecznie, co myślicie o prezencie w postaci "ciężarnej" sesji ? Z możliwościa zamiany na na sesję dziecka gdyby pomysł nie przypadł młodej parze do gustu. Ewent. może macie inne ciekawe propozycje na prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie bardzo podoba
pomysl sesji,ale uwazalabym z tym okresleniem "ciazowa",zeby nie potraktowali tego jak przytyk,ze z brzuszkiem przed oltarz. Moze po prostu sesja fotograficzna i dac do tego oferte wybranego fotografa,gdzie znajda sie i sesja brzuszkowa i dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super pomysle serio
bardzo, bardzo dobry pomysl tylko zrob jak pisze dziewczyna wyzej: podaruj sesje moze bez wskazywania ze ma byc taka a taka. zrobia sobie taka na jaka beda miec ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarna sesja ciekawa ale slub dziecko to sa wydatki kosztu luksusowego samochodu przypominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podobaj mi sie takie sesje troche takie wydomane fotki każdy moze sam zrobic wiesz zalrzy jak kobietsa podchodzi bo moze ma rozstepy i nie konecznie bedzie chciałą paraowac z brzuche przed kims a kasa z a to nie mała inny prezent jak juz tak myslisz to daj koperte z kwota jaka uważasz beda wiedzie jak ja wykorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdaajsk
nie chcialabym dostac takiego prezentu; nie lubie sobie robic zdjec, narzeczony tez. Na slubie bedziemy miec fotki okrojone do minimum. nie widze tez powodu by robic fotki dziecku i nie skorzystalabym z tego.Daj im normalny prezent slubny, to slub jest tu wazny a nie to czy spodziewaja sie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście nie chciałabym dostać takiego prezentu:) Ogólnie wpisując w prezencie ,,sesja ciążowa" jest bez sensu bo w sumie prezent kierujesz tylko dla kobiety :) Zdecydowanie lepiej przydaje się w takim wypadku kasa.Ślub+Wesele + dziecko to już zdecydowanie spory wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he-he-he-he
tylko dla kobiety? a co to, dziecko tez jest tylko kobiety i sama je sobie zrobila :O ? pomysl dosc niespotykany, ale jak widzisz autorko zdania sa podzielone. to zalezy od mlodej pary - jesli znasz ich dobrze to powinnas przeczuwac czy sie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiemmmmmmmmmmmm
a ja powiem,ze sesje foto lubie,jestem w 7 miesiacu chcianej ciazy,ale nie lubie sie w tym stanie fotografowac,a tymbardziej nie podobaja mi sie takie sesje,mojemu mezowi tez nie bardzo.pomimo tego,ze nie przytylam duzo.kazda kobieta przechodzi ciaze inaczej i nie zawsze czuje sie atrakcyjna i gotowa do zdjec z golym brzuchem.moze sama sesja.niech sobie wybiora co tam chca.moze np po ciazy beda chcieli zdjecia z malenstwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss skalpela
"tylko dla kobiety? a co to, dziecko tez jest tylko kobiety i sama je sobie zrobila " Faceci jednak nie przeżywają ciąży tak jak kobieta, dla nich jest to okres 9 miechów i potem z reguły nie roztkliwiają się nad byłym brzuchem swojej kobiety. Oni są trochę inaczej "ulepieni" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×