Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Spanielka

suknia na wzor CYBELLA

Polecane posty

sprzedam suknie slubna szyta na wzor cybella, z tym ze kwiat jest wiekszy z przodu niz przy oryginalnej gdzie kwiat jest (jak dla mnie) za maly... suknia byla szyta w profesjonalnym salonie, do sukni moge dorzucic naszyjnik, bransoletke i kolczyki z szkielek opalizujacych (nie pamietam jak sie nazywaja dokladnie), a za drobna oplata zestaw dla Pana Mlodego (3czesciowy, musznik, kamizelka i wstawka), suknia wyglada jak w oryginale, tzn kwiat jest z przodu i z tylu, ma piekny tren-oryginalny (co wazne, suknia nie traci na uroku kiedy ja podepniemy-z tym sie borykalam przy wyborze sukienki na swoj slub), do sukni jest sliczne romantyczne bolerko takze z tafty integentnej i welon trojwarstwowy delikatny bez lamowek... co jeszcze? jestem oczywiscie pierwsza wlascicielka, suknia byla uzyta do slubu i pozniej krotka sesja w plenerze (bo zrobilo sie pochmurno i koniec sesji :/ ), nosze rozmiar 38 ale suknie mozna dopasowac, poniewaz ma sliczne wiazania z tylu i mozna ja wyregulowac takze bardzo latwo w dlugosci (ja chcialam sukienke do ziemi na slub a pozniej wystarczyly agrafki bo sklada sie z warstw), duzo napisalam niewiem czy o czyms zapomnialam w razie czego podaje moj numer gg (takze do zdjec) : 405106 pozdrawiam Przyszle Panny Mlode!!! niedawno sama jeszcze bylam w waszej skorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×