Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

toomuchtears

Zamawiacie soczewki przez allegro?

Polecane posty

POtrzebuje soczewki mieisieczne Jonson&Jonson nawilzajacy hydroclear ale do tej pory kupowalam u optyka, mozecie mi polecic sprawdzonego sprzedawce? Jak cenowo placicie? dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za blad te z Jonson and Jonson sa dwutygodniowe wiem ze mozna kupic takie soczewki na sztuki mam 2 rozne wady na oczach wiec cenowo dla mnie to lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dokładnie takie same soczewki kupuję w szkla.com , na allegro nie kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johonson to szajs
probowalam jednodniowych i koszmar pekaly w oczach po 2 godzinach uzywam tylko cibi ale zawsze soczewki kupuje na alegro i chyba najwygodniej bo mozna kupic na sztuki i duzo taniej niz gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie jakis sprawdzonych sprzedawcow na allegro ktorzy sprzedaja soczewki na sztuki? np. z Baush &Lomb tez biore pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbadosik
ja swoje kupuję na szkła.com-od wielu,wielu lat i też mam różne szkiełka na oczy i zawsze kupuję po dwa opakowania.U mnie u optyka para szkiełek J&J koszlkuje 36 zł a za tę sumęlepie internetowym mam 4 sztuki:) a jak się trafi jakaś promocja to można kupić jeszcze taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak123
Zawsze kupuję szkła na allegro, używam B&L Purevision. Jeśli chodzi o sprzedawcę, nie mam jednego ulubionego. Kupuję za każdym razem u kogoś innego, sugeruję się ceną. Kupuję tylko z listy "promowanych przedmiotów", takie przyzwyczajenie. Oczywiście główną podstawą są komentarze. Czytam co i jak, jeśli ktoś ma dużo komentów o nieterminowej wysyłce to odpuszczam. W sumie tylko na to można się naciąć przy zakupie soczewek przez neta, bo jeśli chodzi o oryginalność, datę ważności, to nie słyszałam o przypadku, że było coś nie halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×