Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafeDziewczyna

Czy ktoś oglądał PARANORMAL ACTIVITY? Ponoć straszny horror?

Polecane posty

Gość wlasnie jestem w trakcie
zajeb***ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chujowy i nudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka1234
ehh ja sie ogólnie boje strasznie horroró, nawet tych kiepskich ale ten nie był straszny, ludzie sie w kinie smiali bo sie nic niedziałao, jednynie to ze dzwieki sa i trzyma w napieciu, scena końcwao mnie przerzaiła, myslałam ze sie rozkreci a to konie i zonk hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie jestem w trakcie
a mnie sie nawet podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym filmie to tzreba przez dwa dni fete wciagac bo strach potem spac isc.....bo to na faktach wszystko, coorva to prawdziwe nagranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj troche o tym filmie
To sie dowiesz, ze wcale nie jest na faktach, to celowy zabieg rezysera zeby bylo straszniej. I w sumie jedyny udany akcent w calym filmie bo poki nie wiedzialam ze o bujda to nawet sie balam, a tak czar prysl i moge sie z tego tylko smiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto ogladac
lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welldone
zajebisty....sama obejrzyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worm..........o
na tle wszystkich horrorów to najlepszy jest właśnie P.A......i jest to rzeczywiscie nagranie prawdziwe, nie ma tam nic sztucznego, rzadnego rezysera nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest na faktach-w necie wystarczy poczytac ale fakt straszny-najgorszy moment jak demon ją wyciąga za nogi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
religia a sekta to dwie zupelnie rózne kwestie Metalówa 2....... poczytaj sobie o tym i zmien opis🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec i kropka i stop
Sesralam sie prawie w gacie jak to ogladal;am.....i serio fete trzeba wciagac przez dwa dni bo naprawde strach pojsc spac. zgadzam sie ze moment z tym jak ja wyciaga za nogi jets najgorszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie pytamd
laczego ludzie mysla ze ten film jest na faktach ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi sie podobal.....zwlaszcza jak sie mysli ze to na faktach to tzryma w napieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo napoczątku filmu jest zdjęcie tej dziewczyny i jej chłopaka i podpis ,,z podziekowaniami dla rodziców, którzy udostepnili te taśmy''czycoś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podobał mi się,postępowanie tego faceta tak idiotyczne,że aż nierealne :].Film nie dla tych,których łatwo zirytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeh
ten film WCALE nie jest na faktach , ja nie ogladalam.... a widzieliscie The Fourth Kind?---- to jest dopiero straszne bo to jest na faktach,,,,kilka nocy po tym filme nie moglam spac,a jak sobie przypomne to naprawde sie boje....ak na razie zaden film na mnie tak nie wplynal.... normlanie strach sie bac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×