Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Łechtacz

Jestem skazany. Skazany na samotność. Bo nie nie podobają mi się stare baby. A podobno tylko na takie masz szanse

Polecane posty

5 minut temu, ZbanowanaSalowa napisał:

Widać, że psychiatrzy i terapeuci mają weekend 😴🙃

Naprawde zazdroszcze osobom, którzy mają w życiu coś co daje im energię, sens i co jest zarazem osiągalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Łechtacz napisał:

Tak, to było chwilowe. Póki nie pójde na operację wycięcia części mózgu odpowiedzialnej za potrzebę miłości. wiesz może gdzie przeprowadzją takie operacje? Może na ten cel przydałyby mi się pieniądze?

Nie ma czesci mozgu odpowiedzialnej za potrzebe milosci od pieknych mlodych kobiet. U ciebie potrzebna jest zreszta transplantacja calosci tego organu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, expresis verbis napisał:

Nie ma czesci mozgu odpowiedzialnej za potrzebe milosci od pieknych mlodych kobiet. U ciebie potrzebna jest zreszta transplantacja calosci tego organu.

i po transplantacji (teoretycznie) jak bym się miał zachowywac, żeby było dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Łechtacz napisał:

to, że ktoś nie umie się bić? to jest kwestia do psychiatry? serio?

Nie, ty wyjatkowy, niezwykly i niedoceniony przez niewtajemniczonych w twoja wielkosc. Ty caly  jestes "kwestia" do psychiatrii i intensywnej interwencji farmakologicznej. Wprawdzie nie zniknie wtedy twoja idea fixa ale moze przestaniesz bac sie wlasnego cienia, lepsze niz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Łechtacz napisał:

i po transplantacji (teoretycznie) jak bym się miał zachowywac, żeby było dobrze?

Bedziesz sie tak zachowywac, jak dawca, wiec uwazaj przy wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Łechtacz napisał:

 

A teraz po prostu nie ma na to siły, bo to i tak nic nie daje, nic nie zmienia

Są dni, że się umyję, np ja idę do lekarza

I co? i goowno, to nic nie zmienia

Dla siebie dbasz o higienę i warto , bo nawet lekarz się nie dotknie do ciebie dopóki cię pielęgniarki nie umyją gdyby się coś stało. Po co kobiecie śmierdziel w domu który nie myje się przez kilka tygodni. Jeżeli takich podstaw nie rozumiesz, to tym bardziej za łeb i na psychiatryk to tam będą cię myć i będzie spokój z tobą. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Łechtacz napisał:

Naprawde zazdroszcze osobom, którzy mają w życiu coś co daje im energię, sens i co jest zarazem osiągalne

Upasłeś się najpewniej na śmieciowym jedzeniu i zero ruсhu to jak ty masz mieć energię. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Crеер napisał:

Dla siebie dbasz o higienę i warto , bo nawet lekarz się nie dotknie do ciebie dopóki cię pielęgniarki nie umyją gdyby się coś stało. Po co kobiecie śmierdziel w domu który nie myje się przez kilka tygodni. Jeżeli takich podstaw nie rozumiesz, to tym bardziej za łeb i na psychiatryk to tam będą cię myć i będzie spokój z tobą. 😁

Do kooorwy nędzy, powtarzam ze przez pierwsze 35 lat zycia dbalem o higiene wzorowo a to gooooowno dalo

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Crеер napisał:

Upasłeś się najpewniej na śmieciowym jedzeniu i zero ruсhu to jak ty masz mieć energię. 😁

Energii nie mialem juz na dlugo wczesniej zanim zaczalem jesc smieciowe jedzenie, na dluuugo wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Klitek napisał:

Do kooorwy nędzy, powtarzam ze przez pierwsze 35 lat zycia dbalem o higiene wzorowo a to gooooowno dalo

A ja po powtarzam że żadna kobieta nie wytrzyma pod jednym dachem ze śmierdzielem który nie myje się przez kilka tygodni. A ty chcesz mieć wymagania z kosmosu w takiej  sytuacji. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Klitek napisał:

Energii nie mialem juz na dlugo wczesniej zanim zaczalem jesc smieciowe jedzenie, na dluuugo wczesniej

To badania się robi bo już wtedy byłeś chory i gdzie rodzice byli też opóźnieni w rozwoju jak ty 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Crеер napisał:

A ja po powtarzam że żadna kobieta nie wytrzyma pod jednym dachem ze śmierdzielem który nie myje się przez kilka tygodni. A ty chcesz mieć wymagania z kosmosu w takiej  sytuacji. 😁

Ja juz się poddałem, nie widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Klitek napisał:

Ja juz się poddałem, nie widzisz?

Nie pomogę udaj się do mops. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Łechtacz napisał:

Wysoka pozycja zawodowa, plus przystojny i wysportowane ciało? A, i jeszcze energiczny? Taki pakiet by wystarczył?

malo ktory taki jest w tym wieku i mlodszy. wystarczy sie rozejrzec, widac dzieciuchow w spranych jeansach i wyciągniętej bluzie z kapturem przez ktorą przebija sie brzuch.

mysle ze cytowane to 90% sukcesu no i powinien byc fajny nie jakis ćwok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×