Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janeczka1234

jaki jest facet lew?? co lubi? jak go uwieśc?

Polecane posty

depeche15 mezczyzni lwy -lubia milosc francuska -gumy MAOMAM -czerwone staniki -nosic buty na druga strone -spac na dachu -calowac sie z kobieta jednoczesnie ogladajac telewizor - muzyke Gracjana Roztockiego O co...trafione w 10tke :-P ********************************* Ja jestem z facetem lwem i nie moge narzekac bo sie uzupelniamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytat "mój lew swojego czasu długo był takim Alvaro jak mało który... dziewczyny go uwielbiają, ma śliczną buźkę, jest wysoki, dobrze zbudowany a do tego "bajera" na najwyższym poziomie ale po pewnym czasie znudziło Go to, chce szczerego związku bez żadnych wyuczonych tekstów, chce oprzeć relację na rozmowie i uczuciu i wejść w to, jak sam powiedział, na 120%. twierdzi, że marzy o ślubie z miłości ("żeby każdy mi zazdrościł że jestem taki szczęśliwy"- znowu lwia natura ), że chce mieć żonę, dzieci i stabilną pracę która da mu podstawę do budowania rodziny. z bawidamka w rok stopniowo stał się potulnym kotkiem który chce stabilizacji. "chcę być w końcu w stałym związku który będzie podstawą do budowania przyszłości" JAk tego dokonałaś ja pracuje nad pewnym lewkiem od kwietnia i raczej z kiepskim skutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci powiem, bo jakoś tak się dziwnie złożyło, że panowie lwy sobie mnie szczególnie upodobali. Było ich aż pięciu. I wszyscy tak samo okropni i nie nadający się do związku, na samą myśl o lwach ciarki mnie przechodzą i jak jakiegoś widzę, to wieję, gdzie pieprz rośnie. Showmeni z manią wielkości (wyżej s.., niż d... ma), uwielbiają się chwalić nawet przed swoją kobietą swoimi podbojami (obrzydliwe), naciągają fakty, aby wypaść lepiej i kłamią w żywe oczy, nawet sami wierząc w swoje kłamsta, nie są wierni, bo skakanie z kwiatka na kwiatek to treść ich życia, zainteresowanie kobietą udają tylko do czasu, aż się z nimi nie umówi, nie mają honoru, są skąpi, brak im kultury osobistej i wydaje im się, że zjedli wszystkie rozumy świata, nie dotrzymują obietnic. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak będziesz chciała poszukać u nich sumienia, to możesz szukać u nich na próżno. Gdy usłyszą, że ktoś Cię zranił, to będą niby bardzo współczuć i nawet ciskać gromy na to, jaki chłopak był okropny, będą mówili to, co chcesz usłyszeć, ale w końcu sami Cię zranią dziesięć razy bardziej i nie będą się tym wcale przejmować, a potem jeszcze będą się mścili. To typ ludzi "do celu po trupach". Nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
try walking in my shoes Rozwalają mnie takie tematy pechowiec.gif ciemnogród to za mało powiedziane pechowiec.gif Wierz mi, też tak myślałam, dopóki nie trafiło mi się pięciu mężczyzn spod tego znaku. Dawałam kolejnym szansę, nie wierząc w żadne podobne charakterystyki. Po bliższym poznaniu aż się dziwiłam, bo mieli te same główne cechy, zachowywali się bardzo podobnie, jak to pisałam wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ściemniaj
a ty spod jakiego znaku jesteś, bidulko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to widać, że baran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z takimi radamy to spadaj na drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radami miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś podszywa się pode mnie. Autorka trzech powyższych postów to ja - jestem skorpionem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lew lubi mieso,jestes chuda nie masz szansy. a tak po prawdzie czy urodzilas sie w ciemnogrodzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam napisac, ale ktos wyzej zrobił to doskonale za mnie, te wypowiedzi o sumieniu i skakaniu i chwaleniu się - nic dodac, nic ująć. Chociaz moze dodać trochę negatywnych cech by się dało. jedna pozytywna: są przystojni i dzięki temu kobiety pozwalają im na s***********e zachowanie. Do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew mnie zdradził
Związek długie, mimo że przeplatany kłótniami , cichymi dniami to jednak wydawało mi się, że wzajemnie mocno się kochamy... Niedawno dowiedziałam się, że pół roku temu zdradził mnie z była... i nie było to chwilowe zapomnienie, on z nią pisał i z rozmysłem umówił się z nią na hotel... jak się dowiedziałam, wykrzyczałam mu, że jest dziwką i szmatą wszystko co najgorsze, ale strasznie mi cieżlko bo mnie prosi bym z nim była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj syn jest lwem i ojjj ciezki typ.,zazdrosny ,jak dziewczyna sie ladnie ubierze (idiota nie wie ze ona to dla niego robi) ostatnio powiedzialam mu ze fajna ta jego nowa dziewczyna i mowie tylko ty nie badz chamem a on "czasem trzeba " :o ......choc jest moim synem to wk*rwi*mnie jego chrakterek choc przyznaje ze troche zaczyna sie zmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew mnie zdradził
A jak zdobyć? To naprawdę proste. Wg mnie Lew jest niesamowicie łatwy. Mój zdradził mnie z dziewczyną obiektywnie 2 razy brzydszą i 2 razy głupszą, był na jej skinienie od razu po tym jak się rozeszła z facetem alkoholikiem który jej zrobił 2 dzieci i miał je gdzieś. A ta dziewczyna kiedyś go zdradzała aż w końcu porzuciła. Wystarczyło parę SMSów, gdy ona już była wolna a poleciał :O Jednak Lew się bardzo patrzy na opinię innych i nawet jakby z nią chciał być, to by nie był z obawy przed krytyką rodziny i innych. Ja natomiast jestem "czysta" i ze mną mu pasuje założyć rodzinę a na boki pewnie chciałby się kurwić. Wystarczy być zalotną, chwalącą bez przerwy LWa (nawet bardzo nieszczerze, nie trzeba żadnych zdolności aktorskich, bo on nawet ironii nie wyczuje, a weźmie za dobrą monetę), nosić stringi odsłaniać ciało, ale udawać dostępną tylko dla niego i patrzeć się w niego cielęcym wzrokiem, a także zaskarbić sympatię jego znajimych, aby Cię chwalili - 98 % szansy na poderwanie wolnego Lwa, 70% na poderwanie zajętego - wg moich spostrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a lew singiel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O taaaak, zapomniałam dodać do swoich trzech postów wyżej. To wielcy pozoranci, bardzo im zależy na opinii innych. Najlepsze, że bardzo krytukują innych i głośno mówią, że jakieś zachowanie im bardzo u innych nie pasuje, a sami...robią właśnie dokładnie to, co podobno ich tak bardzo denerwowało u innych. Hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nic nie doradzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka17
a czy lew umie przepraszac za cos co sam odwalil???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej rodzinie jest 10 osób spod tego znaku. Lwy i lwice to podobno najwierniejszy znak zodiaku, ale jest jeden warunek-parter musi cały czas mu imponować, musi być inteligenty i atrakcyjny fizycznie. Wtedy lwy czują, że muszą takie osoby upolować/usidlić i stają się opiekunami rodziny. Mają dużą potrzebę dbania/opiekowania się bliskimi, lubią być doceniani. Jest w nich taki instynkt opiekuńczy. Bardzo rodzinne osoby i jak ktoś wyżej wspomniał, nie rzucają słów na wiatr-co postanowią, powiedzą tego się trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierniczę baby! Jak lew Cię zdradził to nie znaczy, że każdy lew zdradzi!!!! To idź do raka, barana czy ki wie kogo, po co wypowiadacie się o swoich zdradach? Zdrada to nie cecha charakteru!! Każdy znak ma jakieś wspólne cechy i te dobre i te złe. Beznadziejny facet to beznadziejny facet bez względu na znak. Rozumiem pisać, że lew jest dumny, lew lubi się chwalić, lew jest próżny, ale do cholery co kogo Twoja historia o zdradzaniu obchodzi. Ciekawe czy te Twoje lwy nie miały ani jednej zalety!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 10lat z lwem. Ojj zdradza na potęgę, szuka mocnych wrażeń, lubi podobać się kobietom, przy tym aktorsko ukazuje siebie w świetle porządnego. Kłamie i oszukuje, nawet mając wolną rękę nie odejdzie, woli zdradzać. Nieszczery. Myśli o sobie w samych superlatywach. Dominuje. Rządzi. Lepiej go nie drażnić, bywa impulsywny. Dzieci i obowiązki go nie obchodzą. Leniwy. Arogancki. Uwielbia dobrze zjeść, ale sam nie lubi gotować. Z zalet hmm chojny, wesoły, ale tylko w towarzystwie. Ciagle trzeba go chwalić. Lepiej nie krytykować... Spontaniczny. Lubi kobiety. Dzieci go męczą. Chociaż fajnie się nimi pochwalić, w ogóle wszystko co na pokaz jest dla niego fajne. Kobieta musi mu imponowac. Nie umie kochać za to kim jest druga osoba, on kocha wtedy kiedy jest chwalony. Naiwny. Łatwo daje się przez tę próżność oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat. Są tu mężczyźni Lwy?? Panowie piszcie co lubicie i jak Was oczarować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie, które miały okazje poznać ten znak lepiej też zapraszam do dyskusji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie kopiujcie gotowych tekstów z internetu, zależy mi na życiowych obserwacjach itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak jest lwem i wcale nie jest z nim ciężko, lubi być chwalony, lubi mieć rację i bywa trochę leniwy, ale jest strasznym pieszczochem i wiem na 100% że jest wierny, do tego bardzo spokojny, ciężko wyprowadzić go z równowagi i nie lubi brylować, trzyma się trochę z boku. Znak zodiaku nie ma nic do charakteru człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:19 a Ty jaki jesteś znak zodiaku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najbardziej boje się, ze może zdradzić. :( bo tak prawie wszędzie piszą o Lwach, ze zdradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×