Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janeczka1234

jaki jest facet lew?? co lubi? jak go uwieśc?

Polecane posty

Gość gość
I jeszcze często czytam, ze dla nich wygląd zewnętrzny jest ważniejszy, niż to co ma się w głowie. Trochę mnie to martwi, bo Lew, który się mną interesuje pracuje w miejscu gdzie się przewija bardzo dużo dziewczyn. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już wierzycie w te brednie o horoskopie, to akurat lew jest znakiem zodiaku który zdradza rzadziej niż np. skorpion czy ryby. To czy ktoś zdradzi czy nie, zależy od charakteru i tego jak jest traktowany przez partnera/partnerkę, większość osób jest egoistami, dużo biorą a g****o dają w zamian i takie tego efekty. Zdradzi praktycznie każdy kto nie czuje się kochany, pożądany, szanowany, to tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu macie trochę o swoich lwach. Lew Ten znak zdradzić może, owszem, ale tylko kiedy powodem zdrady będzie miłość, dla Lwa nie ma opcji chodzenia z kimś do łóżka dla samej przyjemności, Lew musi kochać. A jeśli kocha i zaangażuje się w inną relację to nie ma opcji żeby grał na dwa fronty i udawał że jest inaczej. Tego Lew nie potrafi i będzie zawsze w takiej sytuacji stawiał sprawę jasno. Dla Lwa seks i miłość wiążą się ze sobą nierozerwalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lew Rozpiera go duma i lubi być w centrum uwagi. Jest wierny, bo wierność to jest jedna z jego podstawowych wartości. Nie wybaczy oszustwa i zamienia się wówczas w śmiertelnego wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem lwicą i w pelni zgadzam sie z dwiema ostatnimi wypowiedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lew potrzebuje uwielbienia i ....wszystko musi być tak, jak on chce niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemna 4
odkrywać kobietę lewek lubi naprawdę fascynujące aż mię panią najpiekniejszą tajemną zatkało z wrażenia ! pan lewek uwielbia zachwycać się kobietami za pewne nie jedną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemna 4
Witam ja pani tajemna miałam zaszczyt poznać Pana Lwa ! za pewne z jednej strony jak i drugiej strony . Ja pani tajemna królowa z rodu Niemeickiego . to miłe że c****anowie Lwy są rodzinni na prawde miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAJEMNA KICIA N
ja pani niemeicka tajemna miałam już zaszczyt poznać pana lewka lubiącego drażnić mocno kobiety polskie nie ładnie lewku drażnić mocno kobiety nie ładnie lewku ? co pan lewek powie na rewanaż może ja go podrażnię ja pani tajemna niemeicka tak jestem osobiście panią królewską niemeicką z rodziny niemieckiej jestem kicia jak moja siostra pan lewek tego nie wiedział że moją rodziną są niemcy bardzo tajemniczy ! panie lewku i co podrażniłam teraz ja ! pani niemiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAJEMNA PIĘKNOŚĆ MULATKA KICIA
kicia tajna idzie spać już miałam zaszczyt poznać lewka niemca jak ja ! uprzedzam lewka że ja pani niemieicka nie jestem łatwą zdobyczą do zdobycia ! ja walczę pani niemiecka również z bogiem mocno ! tanie gierki na mię piekność najpiekniejsża mulatkę niemeicką nie działają panie lewku ! miło że pan lewek się przedstawił pani niemieckiej . jestem twardą sztuką do zdobycia ja piekność pani niemeicka tajemna panie lewku a nie łatwą sztuką do zbobycia ! adoratorów piękność odżuciła ponad 11 w ubiegłychych latach !nawet holendrów i francuzów i australiaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAJEMNA  KICIA PIĘKNOŚĆ
pani niemiecka kicia królową nie uwierzy pani że ten pan lewek jest metodystą jak pani metodystką ! to co ! jest równy ze mna tak samo jak ja pani niemeicka z nim ! przy mię się nie wywyrzszy bo jest na rowno pan lewek z panią krolową kotką metodystka ! i co panie lewku zatkało pana z wrażenia ? radzę ja pani niemeicka dalej panu świętować lewkowi niemcu ! bo mamy wspólne upodobania ! pan jest niemcem królem ja jestem królowa niemką pan lewek jest metodystą ja jestem pani niemeicka metodystką !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×