Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noa202

moj chlopak byl prawiczkiem.. odejdzie do innej?

Polecane posty

Gość noa202

moj chlopak byl prawiczkiem jak sie poznalismy. jestesmy ze soba juz 10 miesiecy i uklada sie super. ale czasami mam mysli ze pojdzie szukac szczescia u innej.. ze bedzie chcial kochac sie z inna kobieta.. myslicie ze ten zwiazek ma sens? mam 25 lat.. on 23.. ja mysle o zyciu juz raczej powaznie.. nie wiem co robic i co myslec. wypowiedzcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lhv
ty pewnie miałas kilku facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noa202
a co to ma za znaczenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lhv
mialas kilku pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna jest tylko śmierć, podatki i kolejna komisja śledcza. Nie bierz w głowę tylko płyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noa202
może jeszcze by siie ktoś wypowiedzial?? to dla mnei na prawde wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarczewna
najprawdopodobniej pójdzie do inej, z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noa202
tez mi sie tak własnie wydaje.. bo to raczej nie realne zeby zostal wierny tylko 1 kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfhdsd
zalezy jaki ma temperament i sposob bycia... ciezko stwierdzic, zreszta faceci maja przed po kilka partnerek i co? i tak do innych ida. pfffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noa202
różnie bywa.. faktycznie. a temperament to mamy podobny! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noa202
ale on ma koleżankę która mu się podoba bo zawsze jak idziemy uśmiecha sie do niej i puszcza jęzora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudzi Ci
przestan sie zamartwiac i liczyc na Cafe.A co my mamy szklana kule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie martwiłoby co innego...faceci 23lata to smarki:O a Ty jeszcze masz 25... przemyśl to sobie lepiej dziewczyno, kobiety są dojrzalsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli cię kocha to nie odejdzie. A nawet jeśli odejdzie, to gdy naprawdę cię kocha to może to sobie w końcu uświadomi i wróci. Najważniejsze to myśleć pozytywnie i zawsze szukać pozytywnych stron we wszystkim. Każdy dzień jest cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o ardzo ważne ilu miałas, bo dla dziewicy warto trwać w związku będąc prawiczkem. No ale sorry jeżeli miałas wczesniej facetów, to koles tez będzie chciał sprawdzic jak to jest z inną. " ja bym był za tym, że warto trwać w związku który daje satysfakcję a liczba partnerów jest sprawą wtórną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie chcę Cię martwić,ale statystyczny facet dąży do tego żeby spróbować seksu z kilkoma kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo ona nie jest dziewicą i może nie ma bułeczki" nie każdy ma obsesję na tym punkcie jak Ty🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"iedziewica do zwiazku z prawiczkiem się nie nadaje. Co najwyżej jako numerek do nauki seksu dla tych, którzy czekać nie mogą" a nie uważasz, że głupio było by przekreślać z takie powodu fajny związek z fajną dziewczna, fajnym seksem itd.....? z powodu własnych kompleksów? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawde powiem
oczywiscie, ze odejdzie bo na co komu stare prochno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, że to wypaczenie jakieś jak dla mnie bo rozumiem mieć obsesję na czyimś punkcie,ale normalne obsesje a nie takie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a nie uważasz, że głupio było by przekreślać z takie powodu fajny związek z fajną dziewczna, fajnym seksem itd.....? z powodu własnych kompleksów? " właśnie to kompleks wynikający ze strachu,że jest się za cienkim dla doświadczonej kobiety:classic_cool: a dziewicy łatwiej zaimponować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczeniej,czy później,ale na pewno pójdzie dalej.Tylko po co się tym zamartwiasz? Bierz co ci teraz życie daje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam wolę używanego jaguara
niż nowego malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie. Po prostu każdy wolałby nowy samochód, aniżeli używany. Podobnie jest z kobietami. " wolę jezdzić używanym, nawet 20letnim mercedesem niż nowym polonezem.Ale o gustach nie dyskutuje się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam wolę używanego jaguara
od pewnego wieku-tak powiedzmy 21+ ładne dziewice nie istnieją.chyba,że jakieś fanatyczki,katoliczki,aseksualne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×