Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jakobian

Rozmowa

Polecane posty

Gość no przecież wiadomo że
i wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju :) .Co do żartu to lepiej nie, bo może być jak w tym dowcipie o słoniu z trąbą przy facecie z długim nosem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakobian
Moja alternatywa została zamieniona na koniunkcję błyskotliwie. :D:D Tak żart ma swoje wady. To może fascynująca opowieść z życia :D Na marginesie: Kto by sie przejmował dorosłym facetem, płakał z tego powodu nie bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przecież wiadomo że
może okazać się nudna a już konkluzja była-nuda wróg nr 1 rozmowy.Ja stawiałabym jeszcze na dysputę o konieczności lub nie budowy elektrowni jądrowych :) Temat pasjonujący, rozpalający czasem do czerwoności :D. Podobnie jak parytety ale poltyka temat zakazany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakobian
Powiem szczerze mnie temat elektrowni ciekawi. I robisz mi chrapkę na niego chrapkę. Dobrze mamy jedno ustalenie: Nuda to wróg, ale nadal nie mamy złotego środka na "ciszę" (dzięki Tobie :D). To może komplement tudzież nawiązanie do ubioru osoby. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przecież wiadomo że
komplementy są zawsze mile widziane :) ale ile można kogoś komplementować? No a ubiór to zbiór skończony, bo ileż mozna mieć na sobie elementów garderoby, żeby rozmowa nie trwała dłużej niż 5 minut? Chyba jednak pozostaje pogoda, bo z niej płynnie można przejść nawet do wpływu ewolucji rozwielitki na odkrycie wody na księżycu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakobian
Ale nie pogoda. Od tego właśnie mamy uciec. Dobrze, ale raczej nie wolno sie powtarzać z tematem nieprawdaż? Moża się patrzeć w oczy to tez może byc w odpowiedniej sytuacji wyjście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przecież wiadomo że
tak bez rozmowy? To raczej ryykownei takie "przemocowe" trochę.A tak w ogóle to po cholerę rozmawiać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakobian
Ja nie wiem, sugerujesz że lepiej od razu przechodzic do czynu? A i wydaje mi się że rozmowę to kobiety wymyśliły kiedyś tam dawno temu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przecież wiadomo że
pewnie tak było :) To niech sobie te kobiety co lubią rozmawiać wymyślały tematy:D Co Ty na to? Co do przechodzenia do czynów to chyba nie to miałam na myśli, raczej chodziło mi o skupieniu się na życiu wewnętrznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakobian
Tak ale życie wewnętrzne jest dobre do czasu. :D Prędzej czy później bedzie chciało sie uzewnętrznić :) Naukowcy twierdzą że rozmowa służy do budowania relacji. Tak czy tak rozmawiać niestety trzeba umieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przecież wiadomo że
niestety nie posiadam tej umiejetności. Za to świetnie umiem mówić do........A jak już się nagadam to na rozmowę nie mam ochoty, tutaj czuję, że się dałam podpuścić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakobian
To jest coś nowego. Nie budujesz relacji z ludźmi? Absolutnie niespotykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakobian
Zaraz zaraz przecież na własne oczy widzę że rozmawiasz świetnie. Czuję tu jakiś podstęp ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przecież wiadomo że
nie wciągaj w zwierzenia :D Tak naprawdę mam w nosie wymianę zdań o bzdetach a na poważnie i ciekawie są małe szanse.Nie zauważasz, że rozmowa między ludźmi tak naprawdę sprowadza się o mówieniu O SOBIE? Każdy mówi O SOBIE.O tym co widział, co lubi, gdzie był na wakacjach, na czym był wkinie i tak w kólko. Czy to ciekawe jest? Wątpliwa sprawa.Od bzdetnej rozmowy wolę swoje myśli albo ciekawą lekturę.Cholera, ta rozmowa też jest mówieniem o SOBIE :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakobian
Oczywiście że tak jest bo ludzie lubia mówić o sobie a tak naprawde zdradzają ich szczegóły. Czy nasza rozmowa była wyżej wymienioną szansą? :D Troszkę się z Tobą wreszcie nie zgadzam wg mnie nic nie zasąpi pożądnej rozmowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przecież wiadomo że
była :) Ale do takich rozmów trzeba inteligentnego partnera :) Ta rozmowa to trochę zabawa, trochę moze flirt a takie rzeczy na codzień są rzadkością.Miło było ale obawiam się ,że dalsza część byłaby zbyt intymna, na co nie mogę sobie pozwolić. Dzięki za miłą rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakobian
W świetle odmówienia kontynuacji dalszej rozmowy i utraty bardzo dobrej partnerki konwersacyjnej, również dziękuje za poniekad wspólny wieczór przed monitorem. Naprawdę fajnie się z Tobą rozmawia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przecież wiadomo że
pozdrawiam.Życzę samych interesujących rozmów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakobian
Agnieszko to jest znane pojecie, masz rację. Ale jest w nadal problem złotego środka na tzw "milczenie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakobian
Również pozdrawiam i z nieukrytym żalem też żegnam :D Życzę jeszcze bardziej udanych rozmów niż dzisiejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×