Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwia83475403

Test ciązowy-jedna kreska mocna, druga ledwo widoczna

Polecane posty

Gość Sylwia83475403

Witam Okres spóźnia mi się 4 dzień, kochałam się z chłopakiem tydzień temu z zabezpieczniem[bez jakichkolwiek zakłóceń typu pękniecie prezerwatywy itd], ale mimo wszystko dziś zrobiłam test[Pre-Test] i wyszedł mi dziwny wynik.Jedna kreska była bardzo wyraźnie czerwona druga lekko różowa, ale w porównaniu do pierwszej kreski prawie niewidoczna. Co oznacza taki wynik? Dodam,że w instrukcji nie uwzględniono takiego wyniku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małakasia88
jesteś w ciazy gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia7999
A po jakim czasie pojawiła się ta druga kreska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic juz .. pomilcze ..
CIĄŻA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia83475403
kreska pojawila sie natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stułbia.
Ciąża. Gratulujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia7999
Ja mam podobny problem,bo mam cykle 24/25 dniowe a dziś 30 dc i nie mam @ a test wyszedł negatywny.Brzuch mnie tylko podolewa i kłuje w jajnikach a @ dalej nie ma - czekam więc.Dziewczyny a test może nie wyjść a ciaza jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa srupa majachia
przykro mi-jestes na 100% w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia7999
To wyglada na ciążę a ile testów zrobiłaś?Jeśli dwa potwierdziły to ciąza jeśli jeden zrób dla pewności z rannego moczu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małakasia88
jesli od razu pojawiła sie taka kreska jak na tym teście to na 99% to ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fazywie pozytywny może wyjśc przy toorbielach, niedoczynności tarczycy, przy nowotworach (ale nie musi!).Jutro z rana idź zrób test z krwi (beta hcg) - to określi czy jeseś w ciąży i który to tydzień.Na moje oko marne szanse, by to była ciąża ze stosunku sprzed tygodnia, prędzej z wcześniejszego. Do 2-3 tygodni wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia7999
Ja miałam tak w ubiegłym roku - kreska słaba ,ale była widoczna test drugi już to wykluczył a za 3 dni dostałam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak nie wiem
ja mialam identyczna sytuacje - ciaza. Powtorzyc test jutro rano, zobaczysz juz obie kreski widoczne :-) Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo mialam, kolejnego dnia rano zrobilam test, krecha tez slaba ..... ale okres nie przyszedl, za to urodzil mi sie synek 9 miesiecy pozniej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquana243
a cóż to za objaw twardy brzuch, nie przypominam sobie takiego. Mnie jaśniejsza kreska wyszła po tygodniu od spodziewanej @, ale test robiłam z wieczornego moczu. Kreska pojawiła się od razu, przy "nachodzeniu odczynnika/koloru" na test. Jeżeli po takim teście dostanie się krwawienia należy natychmiast udać się do szpitala, a nie liczyć że to może spóźniony okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquana243
na ulotce mojego testu było napisane że kreska może być mniej wyraźna od tej kontrolnej, ale nie pamiętam jaki test robiłam, zresztą, na każdym jakiego używałam była taka informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszyg
ja miałam identico - CIĄŻA!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seratonina09
Aquana243 i byłaś w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej okres spóźnia mi się 6 dzień robiłam tydzień temu test bo się z mężem staramy i wyszedł negatywny ciekawe czy teraz wyjdzie pozytywny strasznie bym się cieszyła :) Aha jeśli wyszła druga kreseczka to znaczy że możemy pogratulować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam tak samo!!! Teraz jestem już w połowie ;) Tylko, że u mnie pre test nic nie wykazał!!!za to Pinktest dał taki sałbiutki wyniczek 4 dni po spodziewanej @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 68078
miałam tak samo,jestem mamą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia83475403
jednak nie jestem, dzieki za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , od roku mam zalozona wkladke domaciczna ostatnio rozbolal mnie bardzo brzuch po czym dostalam krwawienia, 5 dni przed planowana miesiaczka myslalam ze moze sie przesunela ale krwawienie bylo slabsze niz miesiaczka dziwilo mnie tylko ze piersi zaczely mnie pobolewac .,lekaz nie wykazal zadnych nieprawidlowosci powiedzial ze wkladka jest na miejscu polecil zrobienie testu ciazowego sam ciazy nie widzial.wykazalo mi jedna grubsza kreske i droga slabsza ale widoczna ,myslicie ze zaszlam w ciaze przy wkladce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princesaasia5
witam mam problem okres spoznia mi sie 3 dzien wiec zrobilam test ale w tescie wyszla mi jedna kreska bardzo ciemna a druga ledwie widoczna po paru sekundah nie wiem co mam robic mam bolesci brzucha i mdlosci a zwłaszcza gdy jade autobusem...mam stwierdzila ze nie jestem w ciazy ...kupilam wiec drugi test i wynik byl identyczny...pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkowa mamaaa
tez mialam jedna mwyrazna druga ledwo widoczna i bylam w ciazy - corka ma juz prawie 2 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanakali
ja dzisiaj robiłam 3 testy. Okres spóxnia mi się 4 dzień. Pierwszy test płytkowy wyszedł nijak, tzn. nie było ani jednej kreski. Uznałam, jednak że coś nie tak. Po godzinie sięgnęłam po drugi (strumieniowy) i od razu pojawiły się 2 grube krechy. Po południu zrobiłam 3 test i znowu 2 grube krechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 1982
Ja dziś zrobiłam test i wyszedł tak że nic nie rozumiem jedna kreska piękna różowiutka a druga blada o co chodzi nie wiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×