Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sofija757

Centralne Biuro Ślubne - dobra nazwa?

Polecane posty

Gość Sofija757

Co sądzicie o tej nazwie dla firmy, która ma zajmować się kompleksową organizacją ślubów i wesel???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfh
mi sie nie podoba takajakas dziwna czytajac ogloszenia jakbym zobaczyla centralne biuro juz bym dalej nie czytala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie podoba
ciekawe i oryginalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofija757
Pomóżcie proszę, muszę się szybko zdecydować, a nie jestem na 100% pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biuro kojarzy sie z praca /
Biuro kojarzy sie z praca :/ Albo jakas urzedowa sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyy5555
wybierz prostą nazwe, a nie jakies tam centralne biuro.... we dwoje i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofija575
problem polega na tym, że takich nazw jak "we dwoje", prostych, łatwych i jednoznacznie kojarzących się jest już na rynku cała masa, a konkretnie wszystko już było. Po pierwsze nie mogę użyć czyjejś nazwy, a po drugie dobrze byłoby się jakoś wyróżniać wśród konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy, jakie masz podejscie do wesel. cbś brzmi bardzo ciekawie, intrygujaco i z jajem :) mi sie podoba. ale takiego "biura" raczej nie wybiora pary, ktore stawiaja na slub tradycyjny - poszukaja czegos w stylu "dwa labedzie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie jak nazwy maja sens
Biuro Slubne - ok. , sens jest. Ale "centralne" - niby co ma to znaczyc? Tak,zeby brzmialo powazniej? To moze od razu "europejskie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofija575
Wiesz, że w Polsce istnieje taka instytucja jak "Centralne Biuro Śledcze"? Już wiesz o co mogło mi chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie jak nazwy maja sens
pfff... No jesli takie skojarzenia chcesz budzic... Potrzymuje moje zdanie,ze jest to bez sensu. A Ty zrobisz jak uwazasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofija575
Chciałam Ci tylko wyjaśnić o co mi chodziło z tym "centralnym". Twoja opinia jest dla mnie istotna, właśnie po to założyłam ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł się mi z tym ..Centralnym.. nie podoba. Pachnie to kiczem i zapożyczeniem nazwy z Centralnego Biura Śledczego. Dzień ślubu to przyjemne wydarzenie i nazwa powinna byś lekka śpiewnie wpadająca do ucha nie utożsamiana z innymi nazwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam ze nazwa
jest super :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazwa śmieszna, dużo ludzi zarechota, jak ją przeczyta, może nawet opowiedzą o tym znajomym - zatem niby nośna. Ale czy ci ludzie zdecydują się przyjść do Ciebie ze swoim ślubem, to już inna sprawa. Dużo złych skojarzeń. Z praktycznego punktu widzenia - nazwa potwornie długa. Dużo pisania przy każdej papierkowej - urzędniczej historii. A jeśli myślisz o JDG, to jeszcze sobie dodaj do tego własne imię i nazwisk - to dopiero jest pełna nazwa przedsiębiorstwa. Co do skrótu nie będziesz mieć w takiej sytuacji problemu, bo nie będzie to CBŚ, tylko CBŚ Anna Nowak. Ale po co się wkopywać w polityczne koneksje..? Jeśli odniesiesz sukces, będzie to Twoja firma przez lata - a cholera wie, czy CBŚ nie zlikwidują za rok, dwa, ze sceny politycznej. Wtedy zostanie Ci tylko idiotycznie długa nazwa. Tyle moich przemyśleń PS Cenna rada na przyszłość - nie dawaj pytań tego rodzaju przed wykupieniem domeny. Jakbym była wredną suką (albo po prostu osobą pozbawioną skrupułów i łasa na kasę) w tej chwili wykupiłabym domenę www.centralnebiuroslubne.pl itp., kosztowałoby mnie to grosze, a Ty musiałabyś ode mnie odkupić ją za dowolną podaną przeze mnie cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofija757
:) toteż ją już wykupiłam, dzięki za opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×