Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Madzia ty uważaj z tymi ćwiczeniami. żebyś sobie przypadkiem czegoś nie naciągneła i żeby później problemów z tego nie miała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ceny są naprawdę różne. Wszystko zależy od wielkości, rodzaju implanta. Od metody. Ale szykuj się na kilka tys. Najlepiej jednak iść najpierw na konsultację http://www.drchecinski.pl/ a później zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na swoim ciele nie chciałam oszczędzać i wybrałam klinikę doktora Knakiewicza gdzie wykorzystuje najlepszej jakości materiały. Jestem już jakiś czas po zabiegu i wciąż boli, ale już zaczęłam się sobie podobać więc liczę na przełom! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UpadłyAnioł82
Kochane, jaka jest cena u dobrych, sprawdzonych specjalistów np. w Lublinie, Łodzi czy w Białymstoku. Powiększenie piersi to dla mnie baaaardzo duży wydatek, każde 2000 zł na plusie to ponad moja pensja, dlatego zwracam bardzo na nią uwagę. Jednocześnie wiem, że musi to być dobry specjalista żebym później nie płakała w poduszkę... Różne miasta mają różne cenniki i wcale nie znaczy, że w Łodzi 2 tys. taniej niż w Warszawie znaczy, że patałach, bo może być genialny. Mam porównanie z innymi usługami, że Warszawa to jedno z najdroższych miast w Polsce. Ja jestem spod Warszawy, więc sprawdziłam ceny warszawskiej i klasują się około 18 tys. Czy możecie mi powiedzieć jak wygląda to w innych miastach? Może warto żebym przejechała te 200 km po spełnienie marzenia. Wiem, że będzie to na pewno mentor anatomiczny 300 lub ciut wyżej CC. Odpiszcie proszę. Napiszcie proszę jakie miasto, jaki lekarz, jaka cena za całość i czy jesteście zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UpadłyAnio82
Eolka, mogę wydać max. 15000. Nie chcę czekać, bo piersi to mój największy kompleks i nie mogę się doczekać kiedy je będę miała. Gdzie kosztują 10.000? no nawet 12,000? Tak jak wspomniałam-jestem zainteresowana anatomami mentora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcesz czekać ale jednak wybór odpowiedniego lekarza nie powinnien być robiony tak oo na szybko:) pamietaj o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAsia11
UpadłyAnio W Czechach zrobisz ten zabieg powiększ.piersi za połowę ceny jaka trzeba zaplacic w Polsce. Może być w Ostrawie klinika Cleopatra czy Pradze lub Trzuncu koło Cieszyna szpital Sosna. dr Brzuchanski i Furmanek w Trzyncu.☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynkaaaa93
Cześć cycolinki! :) Polecam chirurga dr. Sirka w Bielsku Białej! Koszty w tej klinice nie są wygórowane, a opinie fenomenalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Eolką . Zresztą , przecież tyle tutaj sie pisze na ten temat , na temat lekarzy . I troche nie rozumiem tego ,ze niekóte osob myślą o czechach . Tutaj w Pl przeciez jest zapewniona świetna opieka medyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie uwierzę w te preparaty powiększające piersi, przecież żadna maść nie da takiego efektu co operacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jak widać jest wiele takich specyfików. Ciekawe czy któraś dziewczyna się nabiera na kremy powiększające biust....bo to na prawdę jest niezłe naciąganie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jest:) ze po operacji stwierdza się ze mogło się wziąć większy implant :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
dokładnie tak jest, też tak miałam! a teraz się przyzwyczaiłam i szczerze mówiąc na razie nie chcę mieć większych bo te są idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam takie skromne pytanie.. Czy kobiety, które mają owe implanty wpływa to jakoś na odczuwanie dotyku przez partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia647
cena zalezy od kliniki, chirurga i implantów. powiekszalam biust w Warszawie, w dosc renomowanym gabinecie i za mentory zaplacilam 13 tysiecy. wiec trzeba liczyc sie z kosztami- konsultacja, operacja, znieczulenie, po zabiegu jeszcze trzeba nosic specjalny stanik, to tez dodatkowy koszt. mimo wszystko dobrze jest przedyskutowac z chirurgiem producenta implantow, bo to istotna sprawa i np. mentor sa o tyle fajne, ze maja dozywotnia gwarancje i u mnie (anatomiczne) wygladaja bardzo naturalnie, mają zachowany ksztalt łezki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bałas się przekrecenia anatomow? Dużo lekarzy o tym wspomina więc nie wiem czy dla bezpieczeństwa nie wezmę okrągłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Ja polecam chirurga plastycznego z Warszawy z Kliniki Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Chęcińskiego na Kazimierzowskiej.  Operowałam u nich nos bo miałam w dzieciństwie złamany i dość krzywo się zrósł. Po operacji nos nabrał kształtów i poza usunięciem krzywego zrostu nosek  został zmniejszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika

Ja zdecydowałam się na zbieg powiększania piersi. Szukałam dobrego chirurga i kliniki i tak trafiłam do kliniki Gabinet Chirurgii Plastycznej Marta Raczkowska-Muraszko w Krakowie .Moje piersi wyglądają naturalnie imają odpowiedni kształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno miałam zabieg u doktora Pabiańczyka z kliniki w Krakowie. Jak na razie wszystko jest ok. Ciężko mówić o efektach na tym etapie ale  przeszłam to dość gładko i jestem po drugiej wizycie kontrolnej. Szwy się goją ładnie i wszystko u mnie przebiega ksiązkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darosiak

cena zależy od kliniki/lekarza, ale tez od samych implantow. jest wielu producentow, ale taka topowa marka, i naprawdę porzadna, to chyba Mentor. anatomiczne kosztują chyba jakies 17 tysięcy złotych. mysle, ze warto, bo taka operacja to powazna sprawa, lepiej dolozyc trochę pieniędzy,ale mieć pewność, ze implant będzie dobrej jakości. a mentor ma akurat najniższy odsetek powiklan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Ja na poprawę biustu wybrałam dr Boligłowę, przyjmuje w Krakowie. Nie miałam problemu z objętością ale raczej z jędrnością i dlatego zdecydowałam się na mały lifting. Jestem jeszcze na świeżo, ale wszystko idzie w dobrym kierunkku i czuję się dobrze. Także polecam,jak macie problem to nie wahać się, ja niepotrzebnie tak długo czekałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

Ja sobie powiększyłam własnym tłuszczem. Może efekt nie jest tak oszałamiający ale nie chciałam mieć ogromnych piersi. Zabieg robił dr Pabiańczyk w SCM Clinic. Po czymś takim piersi wyglądają jakby nieco urosły, są znacznie pełniejsze i w moim przypadku to prawie dwa rozmiary różnicy. Liposukcja żeby pobrać tkankę to taki bonus 😄 Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorientowana

No tak okolo 15 tysięcy złotych chyba trzeba miec odłożone. Nie wiem jak to się kształtuje w przypadku klinik innych niż warszawskie i implantow innych niz mentor. Ale ze swojego dosiwadczenia wiem, ze operacja w Wawie, implanty okragle mentorto 15-16 tysiecy. I w tym jest cena pobytu w szpitalu, stanika pooperacyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×