Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beacik26

chcę mieć dzidziusia, zaczynamy starania

Polecane posty

hej! siedzę w pracy i się nudzę.. byłam dziś zrobic badania i wyniki jutro będą. ciągle mi się odbija, mam zawroty głowy i mdłości zwłaszcza jak czuję mięso i gotowanie to zaraz mam odruch zwrotny.oczywiście boli mi brzuch po większym wysiłku i staram się tego unikac. wieczorem jak się kładę do łóżka to czuję cały dzień w brzuszku:D rano muszę godzinę leżec by mi mdłości przeszły ale zasypiam przy tym i muszę z tego zrezygnowac..:( wczoraj mi się śniło że to bliźniaki..a jest za wczesnie by stwierdziło to USG ale fajnie by było..:D chociaż z drugiej strony.. a tam co będzie to będzie! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps: no i to spanie na brzuchu..uwielbiam ale juz odczuwam dyskomfort zwłaszcza w piersiach.. lewa mi kłuje jak na niej leżę, a brzuch jakby mi się odciskał.. eeech jakoś damy radę ja i żabka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samosiaGosia - gratuluje!!! :D Dla takich chwil warto wchodzic na ten topik ;) Teraz dziewczyny (samosiaGosia, Jessica, majeczka, aga) musicie wprowadzic pare nowych danych do tabelki! Ja dzisiaj pracuje w domu, mam kilka relacji do napisania na piatek. W miedzyczasie chcialam zrobic duze pranie, bo mnie wczoraj sloneczko skusilo. Z tym ze dzisiaj rano na nowo pochmurno i z prania nici. A tak w ogole to jestem w dobrym humorze po wczorajszych staraniach (nota bene zaleconych przez lekarza) ;) Talia_D, a co ty dzisiaj porabiasz? I gdzie reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz wstawiam swoje dane :D NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL morelka22............24........18.02............16.02... ..........8 Talia_D................22........18.02...............?.. .............12 margaretka1.........35.........10.03..........12.03..... ........10 xellkaa.................29........13.03...........14.03. .............10 FeBe...................27.........13.03...........14.03. ..............5 Szarlotka80...........29........15.03...........16.03... ............3 Prystelka.............29.........07.02................?. ...............4 anitia..................28.........27.03...........27.03 ..............3 haga...................28.........26.03...........26.03. ..............2 lola.....................21.........PRZERWA.......... PRZERWA......5 myszka2028..........22.........PRZERWA..........PRZERWA. ......4 Beacik26..............26........ PRZERWA...........PRZERWA......5 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzień rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... Majeczka87..........23..........?..............?........ ........... aaninimowaja........?............?.............?........ ................. samosiaGosia.........27..........6......................... ?październik? ja też się cieszę bo już tyle czasu się staraliśmy.. najlepsze na zajście są: parę tygodni wstrzymania-> wtedy plemniki są jak pudziany i zero planowania, liczenia, dopasowywania itd. ja na postanowienie noworoczne stwierdziłam że koniec planowania i liczenia bo nic z tego nie wychodzi i miesiąc tylko żeśmy czekali :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Gdzie Wy sie wszystkie podziewacie ?? SamosiaGosia suuper i gratuluje Ja narazie nie wpisuje sie do tabelki nadal po pierwszym poronieniu strasznie sie boje wiec narazie sie wstrzymam, chociaz słyszałam juz bicie serduszka i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze Majeczka, Beacik co u Was ?? pozdrawiam i zycze owocnych starań trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wiem, wiem dawno mnie nie było ale nie byłam w stanie. Ciagle meczą mnie mdłości i zrywa na wymioty, rano wymioty to rzecz obowiązkowa :( Przychodzę z pracy to musze troche sie zdrzemnąc bo inaczej chodze taka rozlazła i senna że niewiem :) I wogóle nic mi sie nie chce robić :) SamosiaGosia ciesze sie bardzo razem z Tobą :) A Twoja kruszynka jaka juz spora :D Super! Wiesz tak czytam to mam takie same samopoczucie jak Ty, tylko że Ty mozesz wcinać pomarańcze a ja nawet na nie nie mam ochoty :( Ale jeszcze troszke i bedziemy jadły za dwoje :) Dziewczynki trzymam za nas wszystkie kciuki az mam odciski :D : *za te które cały czas majstrują :), *za te które robią przerwe :) i za nas ciężaróweczki,żebyśmy spokojnie i zdrowo przebrnęły przez te 9 m-cy a na koniec trzymały w ramionach nasze skarbeczki :):):) pozdrawiam was dziewczyny bardzo gorąco :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynu co z Wami? Wiecie ze nasz topic spadl na 3 strone?! Tak nie moze byc:P hihi FeBe co dzis porabiam?a w sumie co porabialam.. wiec tak ,bylam w szkole, pozniej odwiedzilam moja przyjacioleczke, wrocilam do domu i zabralam sie za sprzatanie, niedawno dopiero skonczylam. Nie wiem jakos nie moge w miejscu usiedziec, caly czas cos szukam co by tu jesczcze zagarnac.. :P A jak tam u Was kochane? Szybciutko mi sie meldowac! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Halo jest tu ktoś podbijam bi sie nie znajdziemy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem:):):) chociaż zaraz znowu mnie nie ma:):)Zawożę swoją latorośl na konie...ja zrezygnowałam narazie....trochę to nie wskazany sport dla starających się zajść.......będę tylko jako obserwator.....' 17 dc i proszę trzymać kciuki najbliższe 10 dni i dalej...jak @ przyjdzie zwale na źle trzymane:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka, to my idziemy prawie leb w leb. U mnie 19 dc, za tydzien wielka odslona ;) A tak w ogole to sie wcale nie dziwie ze na naszym topiku na ogol pustki. Najpierw wszystkie glosno krzyczymy ze trzeba wyluzowac itd a potem chcemy ciagle nowe wpisy na topiku dla staraczek :P No chyba ze sie zaczniemy wymieniac przepisami na sernik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny miallysmy wyluzowac..tak.. ale nie opuszczac nasz topik :( mialysmy sie wspierac nawzajem a tu co..nikt prawie nie zaglada :( niedlugo nasz topik gdzies sie zagubi jak tak rzadko bedziemy tu zagladac...mam nadzieje ze to sie nie stanie ;) i dalej bedziemy sie zwierzac i trzymac za siebie kciuki ;) Pozdrawiam Was kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FeBe....no tak prawie równno:):):).....właśnie dziewczynki pilnujcie topika....:):)komu ja się 15 marca wypłaczę???????????:(.....A dzisiaj 18 dc i ból podbrzusza doprowadza mnie do szału....a to dlatego że nie wiem co to znaczy....:(:(:(A nie podoba mi się to....do tego ból piersi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie co u was? ja siedzę w biurze i się nudzę.. boli mi dzisiaj brzuch po bokach.. odebrałam wyniki i okazało się że mam bakterie nieliczne w moczu i płytki krwi, co prawda pojedyncze ale są. to pewnie oznacza że mam jakiś stan zapalny przewodu moczowego..? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko mi się wydaje że te bóle świadczą o fasolce:) oby tak było trzymam za to kciuki bardzo mocno!!! i daj znać jak się czegoś dowiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!Dlugo mnie nie bylo ale tak sobie odpuscilam ze nawet dni plodne minely a Ja sobie smacznie spalam nie myslac o przytulankach:) nawet nie licze kiedy @ mam dostac,ale musze wam powiedziec ze jak sobie wrzucilam na luz to taka spokojniejsza jestem,juz nie taka nerwowa.Ale jakies oslabienie mnie dopadlo juz drugi tydzien kaszle z nosa mi sie non stop leje...ufff masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Dawno mnie tu nie bylo, ale oczywiscie czytam wszystko co mnie omijalo. U mnie leci powolutku bylam u lekarza, bo mialam problemy z okresem, hmm ktorego nawet okresem nie bardzo moglam nazwac tylko jakies dziwne plamienie, no wiec czekam na wyniki. Ide we wtorek odebrac. Nie nastwiam sie na nic w tym miesiacu ale nie znaczy to ze nie zamierzam probowac :) Ale widze ze wy juz troche zaczynacie coraz mniej tutaj zagladac. Ja teraz jestem tez spokojniejsza i spokojniej do wszystkiego podchodze. Mysle ze kiedys moze bede miala dzidziusia, jak sie uda w tym miesiacu super, jak nie to bede miala dalej nadzieje ze moze w przyszlym , a jak nie w przyszlym to w nastepnym., jakos to bedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia, ja tez jestem spokojna w tym miesiacu :) Jakos lepiej znosze PMS i to chyba dlatego. Nie bola mnie piersi, nie ciagnie mnie w brzuchu i nie mam wnerwa na meza. Jak za starych dobrych czasow, przedstaraniowych ;) Wczoraj bylam caly dzien w pracy, wrocilam padnieta. A dzisiaj mielismy gosci na obiedzie i trzeba bylo sie zwlec zeby jakos ich przyjac. Na szczescie moja druga polowa wczoraj troche ogarnela mieszkanie, bo inaczej nie dalabym rady dzisiaj. A co u was ptaszyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :D no i znowu poniedziałek..... jakoś mam dzisiaj strasznego lenia.... jak po weekendzie? Dzisiaj nasze święto kobietki, więc wszystkiego naj naj naj i niech się nam spełni nasze największe marzenie 🌻 🌻 [kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolaczam sie do zyczen! Mam nadzieje, ze nie zagladacie tutaj tylko dlatego ze tak hucznie swietujecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xellkaa
Wszystkiego najlepszego dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke spoznione :P ale szczere zyczonka :) wszystkiego najlepszego kochane ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:):) Ja jeszcze w domciu....przed pracą.... SamosiaGosia...jak tam samopoczucie?????:):)Dziękuję za podtrzymanie na duchu....dzisiaj mam 22 dc i skurcze jak na @,boję się strasznie....tzn.że to objaw niczego dobrego....:( Temperaturkę zmierzyłam dzisiaj 37,1....ale mierzę ją od czasu do czasu....nie codziennie... A co u was kobietki????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo, ale tu wszystko kuleje........ No dziewczynki-te które mają testować już dużo czasu nie zostało :) Mam nadzieję, ze jakieś marcówki się pojawią i przeskoczą do drugiej tabelki. Piszcie coś kobietki, bo aż przykro że tak ten nasz topik mało odwiedzany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! szarlotko-> ja też mierzyłam tak od czasu do czasu i też miałam taką tempkę.potem na dzień mi spadła->zagnieżdżanie i trzyma się na poziomie 36,8.też tak około tego dnia zuważyłam ten wzrost i myślałam że to zwyczajny małpiszon. ba! byłam na 1000% pewna że to on! także trzymam mocno kciuki za fasolkowe powodzenie:D moje samopoczucie..hmmm różnie, raz dobrze, raz gorzej, raz zupełnie nie mogę opuścić łóżka bo tak mnie męczą mdłości. szaleją mi hormony, wczoraj jechałam do lekarza i mi się na skrzyżowaniu auto rozkraczyło(a na to się nie zapowiadało) i zrobiłam taką awanturę mojemu M że jeszcze mi przykro bo takie rzeczy mówiłam..na szczęście mi powiedział że traktuje moje słowa z przymrużeniem oka bo mi szaleją te potwory we krwi. całe szczęście bo inny to by już mnie zostawił.. mam dziś ogromną ochotę na martini:( i ciasto czeskie. nie wiem czy kojarzycie takie ciemne przekładane masą i powidłami śliwkowymi.UPS! ślina mi na klawiaturę kapie! ;) poza tym siedzę w biurze codzień do 16-17 i się nudzę bo roboty za dużo nie ma, ale za to podobają mi się poniedziałki bo szybko mijają->dużo się dzieje. jak samopoczucie? jak testowanie? jakie znacie przepisy na dobrą sałatkę? buziaki 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xellkaa
hej kochane, ja znam pyszny przepis na salatke z awokado: potrzebnych jest ok 5 awokado (miekkie), 5 jajek, jogurt naturalny, troche majonezu do smaku i szczypta chili, mogą też byc krewetki - pychota :) polecam a ja czekam na 14.03 - bez presji czytalam ostatnio artykul w wysokich obsacach jak zmienia sie cialo po ciazy... znacie ten artykul?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xellkaa
wracajac do salatki: awokado trzeba obrac i pokroic na drobna kostke, podobnie jajka na twardo, dodac 2 male jogurty naturalne, majonez i doprawic, mozna tez dodac male krewetki sparzone i bez pancerzykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, melduje sie w 24 dc :) zero objawow na cokolwiek, troche dziwne ale widocznie tak musi byc. @ powinna nadejsc pojutrze i raczej nadejdzie. Ale to nic, juz sobie zaplanowalam, ze na przyszly cykl kupuje testy owulacyjne, zeby sprawdzic jak to dokladnie jest z ta moja owulka. Bo ostatnio lekarz niby widzial nabrzmialy pecherzyk w 17 dc ale ja nic nie czulam pozniej. Czulam za to bol lewego jajnika kilka dni wczesniej i wydawalo mi sie ze to wlasnie wtedy nastapila owulacja. A jak u was dziewczyny? Kto w najblizszych dniach odgania @ razem ze mna i szarlotka80? samosiaGosia, narobilas mi smaku na to ciasto czeskie. Nigdy takiego nie jadlam ale brzmi zachecajaco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. U mnie powolutku do przodu :) Dzis mam 10dc no wiec powozlutku zabieram sie do roboty. Jak wspominalam wczesniej nie nastawiam sie bardzo na nic ale zamierzam probowac i tak. Dostalam wyniki od lekarza, wyniki w porzadku w sumie, no ale cos z ostatnim moim okresem byly problemy wiec nie wiem co sie dokladnie ze mna dzieje, moze po prostu moje cialo powoli dochodzi do siebie, no bo w sumie ma po czym moze to dlatego tak wszystko mi sie dziwnie podzialo u mnie. Mam nadzieje ze w tym miesiacu znajda sie jakies zaciazone, no i mam nadzieje ze i ja w nich bede. Dawajcie znac dziewczynki co sie dzieje, talia , haga, jak tam u was? kiedy testowanko? Haga ty juz po czy w trakcie staran? Ale wiecie co wam jeszcze powiem im dluzej sie staram tym jakos spokojniej do wszystkiego podchodze. Jestem bardziej wyluzowana i juz sie tak strasznie nie stresuje. Mam nadzieje ze mi to na dobre wyjdzie :) pozdrawiam i buzia ki. A co do salatek to ja uwielbiam z pora i ananasa. Jest po prostu boska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×