Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beacik26

chcę mieć dzidziusia, zaczynamy starania

Polecane posty

Gość poti free
majeczka w wieku 22 lat to się chyba studiuje??.... zdobywa wykształcenie....?? rozumiem, 26 lat.... 28....lat, ale 22latka i dziecko? podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poti, dziwne rozumowanie, naprawdę, przecież w czasie studiów również można być w ciąży, urodzić dziecko i mieć rodzinę. Poza tym, nie każdy studiuje. A człowiek w wieku 22 lat to chyba już dorosła osoba i chyba może decydować zarówno o sobie jak i o swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacik dzięki za obrone:) Poti free moze to nie wielka róznica bo mam 23 lata fakt nowy rok ale jeszcze wpisałam 22, kilka m-cy i będzie 23. A skąd wiesz że nie studiuje? Chcę ci tylko powiedzieć że jestem jak najbardziej zdecydowana na dziecko, mam męża, dom, pracę i dobre wykształcenie a jeszcze lepsze kontynuuje. Wcześniej nie myslałam o dziecku ale teraz nadszedł ten moment że bardzo go pragnę tak samo jak mój mąż. Żebym była dwa m-ce po ślubie to mogłabys się mnie czepiać ale w tym wypadku to raczej nie. Tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka całkowicei Cie popieram kazdy sam decyduje o sobie i wie czego chce Nie ma rególy kiedy jest dobry czas na dziecko niektóre dziewczyny po 30 jeszcze nie sa gotowe a nieraz nawe 20 latki sa wspaniałymi mamami Według biologi naljepszy czas na pierwsze dziesko to 20-25 lat wiec jestes prawie w srodeczku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane chociaż wy mnie rozumiecie:) Wiadomo był czas na zabawe, teraz przyszedł na co innego:) Ja juz się wyszumiałam, a może się starzeje hihi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już najchętniej zrobiłabym jutro ten test. Ale pewnie go zmarnuję bo i tak za miesiąc mi będzie potrzebny...... to jest chore wszystko.... a Wy dziewczynki macie już jakieś dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłąm w ciazy ale w 5 tygodniu poroniłąm tzn nie wykryto akcji serca i w 7 tygodniu miałąm zabieg Kurde ale nudno w tej pracy i tak zimno na polu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" mężatka29, bardzo proszę nie udzielać się na tym topiku, bo to chyba nie na temat., więc no comments" Kafeteria to forum publiczne i każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacik a jutro który to będzie Twój dzień cyklu? Może akurat Ci się poszczęści:) Ja jeszcze nie mam maleństwa. A u Ciebie to tez starania o pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczko 27 dc. i nie wiem czy mam próbować czy nie..... buuuuu pomóżcie dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefwugifew
"majeczko 27 dc. i nie wiem czy mam próbować czy nie..... buuuuu pomóżcie dziewczynki!!" może ci majeczka pomoże w wyborze najlepszej pozycji, albo sama się z twoim facetem wybzyka? :D:D:D co za infantylne babska :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacik mówisz 27 hmm... to może być troszke za wcześnie. Ja jak bym miała robić to ze 1-2 dni po ewentualnym przyjściu @. Chyba że masz więcej tych testów, to możesz juz teraz zrobi no ale wiadomo różnie może wyjść z wynikiem, i bedziesz się martwić a zrobisz za kilka dni i może wyjśc zupełnie inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co ona dziewczynki zwołuje? czy w trakcie aktu mają ją trzymać za nogi i ręce? :classic_cool: co za kamasutra w tych czasach, a mówi sie, ze ludzie nie majom fantazji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka ale widzę że też masz swój topic i dyskusja tam wre. Więc może się tam przeniosę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny moge się przylaczyc? Mam 22 lata i juz od5 miesiecy staramy sie o dzidzie, ale jak narazie nic z tego nie wychodzi.. Biore luteine na wyregulowanie cyklu i zobaczymy moze sie w koncu uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj wśród staraczek majnona:) Zapraszamy:) Beacik tak założyłam swój topik i byłam na nim nawet z Agaz przez jakiś czas, a potem niewiem jakoś tak wyszło że mało tam bywałam i wątki się pourywały, doszły nowe kobitki, i tylko nieraz go podczytuje :) i jak patrze dopisuje na nim szczęście już dwie babeczki zaszło na nim w ciąże hehe:) Majnona a jak u Ciebie z @ przed czy po? Dopisz się do tabeleczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....... WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL Beacik26.... 26........ 23.01.10..... 23.01.10........ 3 Majeczka87..22........03.02..........04.02.............4 agaz26...... 26........ 05.02.......... 05.02........... 4 FeBe..........27........14.02..........14.02............ .4 MAjnona....22..........22.01.........22.01..............5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a bierzecie jakieś witaminki? castagnus lub olejek z wiesiolka? ja narazie nie moge bo podobno castagnusa nie mozna laczyc z luteina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja również się do was przyłącze o dziecko staram się 5 miesięcy i niestety bezskutecznie ponieważ mam za wysoką prolaktyne biorę na nią bromergon i mam nadzieje że za niedługo mi się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzymamy kciuki ja też mam problemy, niedawno miałam laparoskopie jajnika-torbiel. Później wszystko było ok miałam miesiączki.. Ale pare msc tmu okres spoźniał mi się ok 2 msc- nie moglam isc do mojego lekarza bo jej nie było.. w koncu okazało się ze nic mi nie poracuje w srodku.. dostalam luteine na wywolanie miesiaczki i mam ja brac 4 cykle.. i zobaczymy moze sie w koncu uda bo slyszalam ze luteina moze pomoc zajsc w ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lola:) dołączaj do tabelki:) Majnona ja tylko biore kwas foliowy, jak w tym cyklu nie wyjdzie (pfu pfu :) ) to od następnego biore castangus Lola ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×