Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bombell

Kosmetyki z salonów fryzjerskich

Polecane posty

Gość Klaryska9090
Ja od pół roku zamawiam z Great Lengths i jestem przeszczesliwa. Moje wlosy w koncu wygladaja jak z wybiegu czy czerwonego dywanu. Sama stosuje odzywke, szampon i maske i jestem zadowolona bardzo. Bardzo sobie chwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedzzgłoś nadużycie nova placówka kształcenia ustawicznego w poznaniu zapraszamy do zapisów na kierunek technik usług fryzjerskich z komputerową wizualizacja wizerunku w razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do państwa dyspozycji: nova centrum edukacyjne sp. z o.o. adres: ul.półwiejska 20/7a tel.: 535-307-035 czynne: pon-pt 9-19 sobota 8-14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki z salonów są zdecydowanie lepsze. Ponieważ jestem klientką Shake Your Head, używam kosmetyków ich marki. Oczywiście kosztują więcej niż kosmetyki z drogerii, ale naprawdę są warte tych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarysa8911
Ja uważam, że takie są najlepsze. Sama stosuję kosmetyki z Great Lengths, które dostałam od mamy i siotry na święta i jestem bardzo zadowolona. Włosy wyglądają znacznie lepiej niż po produktach sieciówkowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeskin

Sprawdzony sklep, w którym macie w zasadzie wszystko - pro-sprzet.pl

Musi to być tylko dopasowane z głową. Wiadomo - wiele zależy od danego przypadku, ale nie zmienia to faktu, że w sieci taniej i każdy produkt, sprzęt czy mebel da się znaleźć na lepszych warunkach. Po prostu  - stacjonarnie każdy element jest zdecydowanie drożśzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda kolewa

Co do nowoczesnych rozwiązań w salonach fryzjerskich to jestem zadowolona ze swojego www.salonfr.pl gdzie oprócz świetnego doświadczenia mojej fryzjerki mogę na miejscu kupić kosmetyki i na wizytę zarejestrować się przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzamper

Proszę tutaj - sprzet-fryzjerski.pl Przede wszystkim jakość. Tam macie porządne kosmetyki z górnej półki, które powinny zrobić robotę i wystarczyć na długo. Nie inwestujcie w byle co - w taki sposób można co najwyżej głupio stracić kasę, a jednak chyba nie tędy droga, prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Chodzę do Magii Blondu w Warszawie, ufam w kwestii włosów pani Danusi, bo już moje suche rozjaśnione siano uratowała, więc jesli ona mi coś poleca to biorę w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×