Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sabinka1987

wesele IRYS tychy

Polecane posty

Gość gość
Mi sie tez podobalo w Irysie,kelnerki ladnie sie prezentuja,dobrze upiete wlosy,delikatny makijaz i czyste paznokcie.Mi bardzo razi jak kelnerki umalowane jak na zabawe i do tego pomalowane paznokcie,a jeszcze jak maja rozczapirzone wlosy ,to juz w ogole przesada. Do tego jeszcze dodam ze w Irysie noclegi dla gosci weselnych gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula i Damian
Robiliśmy wesele 1 sierpnia 2015r. w Irysie. Jesteśmy zadowoleni. Nikt nie miał prawa wyjść głodny z wesela tyle pyszności było na stołach. Pani właścicielka i kelnerki bardzo miłe, chętne do współpracy. Możliwość przystrojenia sali w wielu kolorystycznych opcjach. Po imprezie jedzenie spakowane w pojemniczki. Pokoje dla gości ładne i czyste, podobnie łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam i nie podobało mnie się tak jak w sali Katarzynka przy ul. Rybnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadzio12
Lokale weselne w Tychach i całej Polsce znajdziesz na www.gdziewesele.pl Same sprawdzone z wysoką renomą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wesele to sprawdz sobi Hotel Piramida http://www.hotelpiramida.pl koło paprocanów. Moim zdaniem super, byłam tam na dwóch weselach i byłam zachwycona zarówno wystrojem, samą salą jak i jedzeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaJu29
Nasze wesele również odbyło się w Irysie i szczerze mówiąc mamy dylemat jaką opinię wystawić... Zgadzamy się z opinią poprzedników co do: -sali-bardzo ładna -jedzenia-naprawdę nie do przejedzenia -pysznych ciast i na tym byłoby chyba koniec pozytywów... Późne podanie alkoholu (po 1,5h od momentu przybycia na salę) możemy zrzucić na niedogadanie się kuchni z wodzirejem i na odwrót. I choć nam jego brak nie przeszkadzał,to jednak jest on istotnym elementem na tego typu przyjęciach. Druga rzecz,bardziej istotna jako młoda para dostawaliśmy jedzenie prawie na końcu-kelnerki zaczynały rozdawanie jedzenia od początku stołów a my znajdowaliśmy się po ich drugiej,przeciwnej stronie po środku,więc jak w końcu dostaliśmy jedzenie,to trzeba było już iść się bawić,bo wodzirej też chciał wykonać swoją pracę jak najlepiej a wiadomo-jeśli my byśmy się nie bawili,to i goście mieliby opory z wyjściem na parkiet. Kolejna rzecz rzucanie przez jedną z pań kelnerek talerzami podając gościom jedzenie,wpychanie się pomiędzy gości po lub z talerzami(zagadany gość miał prawo nie zauważyć kelnerki za plecami a przecież wystarczyłoby zwykłe "przepraszam"),częste prośby u personelu o podanie napoi czy alkoholu a co za tym idzie słaba komunikacja między nami,szynka która przyjechała na wózku przy zgaszonym świetle oświetlona jedynie pochodniami robiła duże wrażenie,ale niestety tylko estetyczne-w rzeczywistości była zimna i sucha.Krzesła miały być wszystkie ubrane a były tylko nasze i nie miły zapach w toalecie. Na plus było też to,że dostaliśmy dużo jedzenia do domu,ale jednocześnie nie miłym minusem to, ile zapłaciliśmy za opakowania w które spakowano jedzenie-prawie 100 zł! Nikt wcześniej nie wspomniał o tego typu wydatkach,nikt nie doradził,żeby zbierać sobie opakowania samemu. Nawet jeśli jest to normalna praktyka,to wolałabym o tym nie widzieć i mieć to wrzucone w koszta.No i te puste butelki po wódce,winach i szampanach,które dostaliśmy,aby je wyrzucić we własnym domu-szok... A sama właścicielka? Miła,ale lubi narzucać swoje zdanie.Na pytanie czy mogłaby zamienić wiśnie w torcie(których nie znoszę)na maliny usłyszałam,żebym nie wydziwiała,bo zawsze taki robi i nikt nigdy nie narzekał.Żałuję,że się nie sprzeciwiłam... Na obronę Irysa możemy powiedzieć to,że nikt z gości nie narzekał na brak jedzenia i jego walory smakowe a wyżej wymienione minusy na szczęście nie wiele osób zauważyło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo serdecznie polecam restaurację irys na wszelkiego typu imprezy oplicznościowe. Właścicielka p. bożenka to cudowna i bardzo doświadczona w fachu kobieta ;) moja obszerną opinię na temat lokalu (z reszta nie tylko moją) znajdziesz na http://www.gdziewesele.pl/Tychy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna i Szymon
Witam, 09.09.2017r. odbyło się nasze wesele w restauracji Irys. Wszystkim możemy gorąco polecić ten dom weselny.Jedzenia bardzo,bardzo dużo wszystko pyszne i perfekcyjnie doprawione - każdy znajdzie coś dla siebie.Sala przestronna z wyjściem na taras i widokiem na piękny ogród, wystrój elegancki,nowoczesny.Dużym plusem jest również podwórko przystosowane dla dzieci.Obsługa miła i sympatyczna. Cena bardzo atrakcyjna w stosunku do proponowanych usług. Wszyscy nasi goście wyszli bardzo zadowoleni. Z czystym sumieniem możemy każdemu polecić ten lokal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie Górny Śląsk kojarzą z kopalniami, więc Promenada i jezioro się naprawdę wyróżnia klimatem. Podróżowałam sporo po świecie i lepiej zaprojektowanej przestrzeni publicznej nie widziałam. No i naturalne lody Gramy na mnie ostatnio zrobiły duże wrażenie. Niektórych smaków nigdy nawet w innych markach nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×