Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ale bzdetyy

CENY WYSSANE Z PALCA - wesele 2011 r

Polecane posty

Gość Ale bzdetyy

Jak tak czytam to forum to po prostu nóż otwiera sie w kieszeni słysząc ceny jakie płacicie za wesela na 2011 r: a to kapela na 2 dni za 1800 zł a to przyjecie weselne za 2 dni za 150 zł od osoby a to fotograf + video za 1500 zł ludzie co to za ceny ? musicie tak kłamać że tak mało płacicie ? jaki macie w tym cel ? przeciez te ceny sa z kosmosu i z nasza rzeczywistoscia nie maja nic wspólnego:O jestem z Wrocławia i za zespoł na 2 dni płace 5000 tys ( 5 muzyków na żywo ) sala od osoby 240 zł na 2 dni foto 2500 zł kamera 1900 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek...
Bzdety co niestety gadasz Ty, bo ceny we Wroclawiu a np w Zaganiu sa nieporownywalne. U mnie w miescie w lubuskim te najbardziej znane zespoly na lokalnym rynku biore srednio 2500zl. a poza tym powalilo cie chyba niezle ze placisz 5tys za zespol........juz bym wolala Dj, swoja droga we Wroclawiu jest jeden z najlepszych podobno DJ weselnych DJ malutki czy jakos tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale bzdetyy
tzw dyskietkowe zespoliki co graja z podkładów mp3 to i za 1000 zł można znależc . U mnie na weselu mają być profesjonalni muzycy z gitarami , perkusją i organami .To jest wesele w mieście nie w remizowatej salce na 300 gości gdzie podają bigos z z gara upichcony przez wynajętą kucharę z Parzęczewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek...
zawsze masz wybor, na rynku jest w czym wybierac. jak chcesz lepsze to plac i proste i nie ma co biadolic..... ja bym musiala byc naprawde mega bogata i miec juz dom postawiony i audi w garazu zeby wydac tyle na wesele. ja np wole na wesele wydac 20-25tys i pojechac w podroz poslubna na drugi koniec swiata niz wydawac 50 tys na jedna noc... ale na szczescie rynek jest olbrzymi i jeden moze wydac nawet 100tys a inny tylko 20tys i ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
równie dobrze mozna powiedziec ze ty bierZeesz najwysza pólke wiesz ja za muzyków ( rewelacyjnych) płaciłąm 3000 w 2007 wesle organizowane w sali z kucharka wiec duzo taniej na dwa dni kamera chyba ok 1500 fotki 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj oj litości
Ja place za sale 140zł/os -bez aloholu , zespół 2300zł kamerzysta jeszcze nie wiem al eod 1500 do 2500zł.. Jak Ty Autorko bierzesz wszystko z NAJWYŻSZEj półki to juz twoja sprawa ale nie oceniaj i nie pisz takich BZDETÓW !!!!!! Nie kłamie żadna z nach!!!!!!!!! Ale mnie wkurzają takie baby....:/ W dupie była gówno widziała:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj oj litości
Aha i tak na marginesie zauważ ze wiekszośc z nas pisze że to za JEDEN DZIEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla_23
po pierwsze: drozszy nie znaczy lepszy, po drugie: video+foto moze miec wiele znaczen np. na slubie mojej znajomej kamerzysta podczas krecenia filmu robil zdjecia wiec fotografa nie musieli brac a pozatym kazdy ma inne zyczenia niektorzy moga nei chciec zdejc plenerowych niektorzy tylko jedna kopie albumu itd. wiec dlatego ceny sa tak zroznicowane. pozatym po co ktos mialby zanizac ceny? jesli juz to predzej ludzie zeby "pochwalic sie" nie wiadomo po co przed ludzmi ktorych nawet nie znaja zawyzaja ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdolee
"kamerzysta podczas krecenia filmu robil zdjecia " czyli łosz end goł :D to musieli mieć fajne foty i fajny materiał video :) nie ma to jak przerzucac sobie z łapy do łapy kamerkę i lustrzankę :) a jak składali sobie przysięge małżenską to mieli z tego foty czy raczej zostało to uwiecznione na DVD , bo chyba naraz nie mógł tego uchwycić :) ? dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla_23
o ja pierdolee taką miał funkcję w kamerze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla_23
a w razie gdybys dalej nie rozumial(a) funkcje robienia zdjec :) takie nowoczesne te sprzety ludzie teraz maja dasz wiare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korsrelax
My gramy w całym kraju za taką samą kwotę różni się ona o dojazd, więc popieram zaczynającą temat, że czasami kwoty są banalne i nie rzeczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdoole
funkcje robienia zdjec takie nowoczesne te sprzety ludzie teraz maja dasz wiare?" to jak byś nie wiedziała lalunio to powiem ci że kamera służy do nagrywnia materiału filmowego a do robienia zdjęć służy aparat fotograficzny ( lustrzanka) i mniej niż 12 mln pixeli to nie fota :) Kamerą nigdy nie uchwycisz tego co zrobi sie aparatem :) To chyba jakaś abstrakcja robienie zdjęć na ślubie kamerą video :D to się uśmiałem ;) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korsrelax własnie doliczasz dojazd jak np. ze szczecina jedziesz do zakpanego to wiadomo nie wezmiesz 3000 tylko juz 6000 ale po co brac grajków z konca polski i przepłacac ? mało muzyków w województwie hm.... chyba za mało sie inetresujesz konkurencja bo uwierz mi sa ceny i ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki wiesz skoro ci sie noz otwiera w kieszeni to musisz isc do lekarza po tabletki uspokajajace bo jeszcze swojego narzeczonego zasztyletujesz haha:P Teraz na poważnie Nikt nie kłamie takie sa realia. Nie porownuj Warszawy czy Krakowa do mniejszych miast. Za wesele w luksusowym hotelu nie zaplacisz za osobe takiej ceny jak za wesele w zwyklej restauracji w małym miescie. Za 2 dni 150 zł od osoby cos ci sie chyba przysniło nie ma takich cen a jezeli sie chcesz kłócić to od razu wyslij link kto tak napisal. Fotograf +wideo tak zdazaja sie tacy "fachmani" ale niestety to sie rowna z kiepska jakoscia, ale musisz to uszanowac ze nie kazdego stac i kazdy robi jak uwaza ty tego nie masz prawa komentowac. Dla mnie ceną z kosmosu jest orkiestra za 5tys sory nigdy bym tyle nie zaplacila. A jezeli chodzi jeszcze o to co napisałas 240zł za dwa dni cena nie za wysoka jezeli jestt to w jakims ładnym hotelu/restauracji ale nie gustuje w takich weselach nie raz byłam i zawsze trzeba było isc w trakcie wesela cos zjesc na miasto bo zwyczjnie głodna byłam z narzeczonym. Wiec powtarzam nie oskazaj nikogo bo kazdy lubuje w czyms innym. Ja osobiście wole wiejskie wesela choc mieszkam w dosc duzym miescie ponieważ lepiej sie wypawie atmosfera jest luzna a nie kazdy patrzy na siebie kto popełni pierwsza gafe. A jedzenia jest mnóstwo inie trzeba patrzec czy podadza koreczki czy cos bardziej sytego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tego co tam zespół ma..
To że Twoj zespół gra za jakieś niebiotyczne pieniadze to nie powiedziany ze kazdy tak bierze---bo ja napewno bym sie wysrała na Wasz..:/ Ja mam zespół za 2300zł, A zespół który chciałam (najlepszy,ale mam terminy zarezerwowane na 2 lata!!) bierze 2700zł-5 osób muzyka oczywiście na żywo i grają tak że naprawde wesele do rana+zdrate buty:) Wiec prosze sie tutaj nie wymądrzać....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się z autorką zgadzam. Niektóre ceny zwłaszcza na 2011 rok są okropnie zaniżone. Przecież nie chodzi też o to, żeby cena była jedynym wyznacznikiem czy z danej usługi skorzystać czy też nie, a wydaje mi się, że w niektórych przypadkach tak jest. Przecież nie o to chodzi, żeby zatrudnić pana foto-video który będzie kręcił i robił zdjęcia równocześnie, nawet jeśli będzie używał do tego jednego sprzętu(wiem, że się tak da, ostatnio nasi kamerzyści o tym mówili), bo żeby powstało dobre zdjęcie potrzeba też dobrego sprzętu, a żeby powstał ciekawy film przynajmniej dwóch kamer, albo jednej ale wtedy nie ma czasu na bawienie się w robienie zdjęć. Nie trzeba mieć wszystkiego z najwyższej półki, przecież jest jeszcze średnia półka cenowa gdzie można wyszukać perełki. A branie dyskietkowego zespołu za 1000 zł mija się dla mnie z celem, bo przecież wesele jest po to żeby się pobawić, a zabawy przy takim zespole co kaleczy piosenki sobie nie wyobrażam. Ja tylko powiem, że my w 2011 roku płacimy 330 zł za osobe(z alkoholem), za zespół też mieliśmy dać 5000 zł, ale w końcu zdecydowaliśmy się na DJ(wyjdzie drożej niż zespół) itd. Także realne ceny dla mnie to około 200-250 zł na osobę, 3-4 tys za niezły zespół, tyle samo za fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale bzdetyy
dokładnie jak piszesz , można zrobic to tanio ale jak mam mieć np fotografa co kreci i robi foty jednoczenie za 1500 zł , to wole nie mieć nic , bo przynajmniej nie wyrzuce kasy w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla_23
a widzieliscie zdjecia lub film z wesela na ktorym kamerzysta krecil i robil zdjecia? bo ja widzialam i nie uwazam, zeby to bylo jakies gorsze od innych filmow ktore widzialam. a z kolega "o ja pierdolee " to juz rozmawiac nie bede jesli dla niego zdjecie robione aparatem innym niz lustrzanka ponizej 12 mega nie jest zdjeciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdoole
dziecino megapiksele robia ze zdiecia foty profesjonalne i o to mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdoole
a widzieliscie zdjecia lub film z wesela na ktorym kamerzysta krecil i robil zdjecia? " tak i nie wiedziałem czy się śmiac czy płakać :) Nie chciałem robić przykrosci pewnej parze i powiedziałem dla św spokoju że takich fotek to juz dawno nie widziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla_23
nie nazywaj mnie dzieciną, ponieważ twój nick oraz słowa jakimi się posługujesz świadczą o tym, że jestes bardzo młody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PALANty i idiociii
Ja osobiście bede miec kamere+ video za ok.1500/1600zł -ogladałam filmy ,zdjęcia i jest dobrze..Sa to dwie osoby na wesely osobno kamerzysta i fotograf...-prywatne domowe Sale bede miec za 140zł/os bez alkoholu za alkohol płace ok 5000zł (pół na pół z czysta i cytrynówka) Zespół jeszcze raz PISZE ZA 2300zł!!!!!! Sprawdzony na weselach!! Ja nie biore tego z najwyższej ppółki ale tak po środku. A i to ze nie wszyscy maja wsele za 50tys. to nie pozwala wam ich (i mnie w tym) osądzać!! Jeszcze raz pisze: w dupie byli gówno widzieli :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdoole
nie ma to jak spiryt rozrabiac dla gości zabijając go cytryną ? :D polski chociaż masz ten spiryt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajac zycie...
to najwiecej sie tu wymadrzaja panienki, ktore nawet zlotowki do wlasnego wesela nie doloza. tatus placi to coreczka musi miec wszystko z gornej polki. jest wiele osob, ktore same sobie wszystko musza oplacic i myslec tez o przyszlosci i wtedy wlasnie korzystaja z tych tanszych uslug, co nie zawsze oznacza duzo gorszych. mi osobiscie szkoda wydac kilka tysiecy na fotografa i biore sobie tego z sredniej polki. zreszta ja na szczescie nie wariuje i nie daje sie wciagac w te cale slubne wariactwo. zwykla restauracja, bez kamerzysty (przysiege mi szwagier nakreci) i zespol za 2tys. to jest tylko 1 noc i nie ma sensu sie nad wszystkim tak spuszczac...... poki co jestem bardziej podniecona planowaniej podrozy poslubnej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Narzeczona ***
znajac zycie... Uwazam podobnie .... Rodzice placa a ksiezniczka i poitrus pan wymagaja i oczekuja imprezy na ksztalt balu w Wiedniu. Jakos nie umiem sobie wyobrazic ze przecietne mlode Narzeczenstwo stac na wesele za 30-40 tys i jeszcze zadbanie o sowja przyszlosc czyt. mieszkanie albo jakies oszczednosci na wypadek ciazy(troche nie ladnie brzmi) Ten kto musi sam za wszystko zaplacic bedzie rozsadnie gospodarowal pieniedzmi i wie ze to tylko jeden wieczor a przed nim cale zycie. Chyba ze wszelkie informacje ktore mowia o tym iz nawiecej bezrobotnych jest wsrod mlodych przecietne wynagrodzenie jest dosc niskie a mieszkania kosztuje od okolo 200 tys w gore to jakies brednie i klamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam wesele robili rodzice i jak widac nie w stylu ksiezniczki bo w remizie(1500) kucharka( 2500) z orkiesta(3000) i w sumie nasze wesele kosztowało ok 25 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko zależy. Ja znam PM które same sobie ślub organizują i wydają na niego te przykładowe 50 tys. Dużo jest par mieszanych, albo ludzi pracujących za granicą, są też ludzie którzy mają na ten cel oszczędności. Zresztą droższe śluby przeważnie odbywają się w większych miastach, a w takich miastach to i rynek pracy lepszy i zarobki. Ja np. teraz zajęłam się pracą jako konsultantka ślubna(czyli podwójna korzyść, bo robię to co lubię, mam dostęp do najnowszych trendów które mogę wykorzystać potem u siebie i jeszcze mi za to płacą) żeby dołożyć rodzicom kasę za największe nasze fanaberie. I tak też dużo osób robi. Możliwości jest naprawdę dużo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caca
No wreszcie ktoś poruszył ten temat! Usługi u profesjonalistów kosztują! Dobry zespół to koszt MINIMUM 4000zł Dobry fotograf to koszt MINIMUM 2000zł Dobry kamerzysta to koszt MINIMUM 2500zł W lokalu za osobę płaci się MINIMUM 180zł etc... Oczywiście wyjątki się zdarzają ale rzadko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w Łodzi brałam slub no ale sorry 50 tys za wesele bym nie dała wolałabym cos za to kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×