Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

na dobry poczatek tego co i tak ma swoj koniec

Polecane posty

a czy po starej znajomości mnie przygarniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, co ci szkodzi? mnostwo rzeczy, ktore kazdemu lub wiekszosci ludzi szkodza plus zapewne jakis katolog rzeczy,ktore szkodza tylko niektorym minus jakis katalog rzeczy,ktore wiekszosci szkodza a mi nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy po starej znajomości mnie przygarniesz? na pytania retoryczne wole nie odpowiadac, nie wiadomo co tam sie za tymi pytaniami kryje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pierwsza i nie tylko juz pojawila się :) czym można oznamnić topik za zakończony dla użytkowników kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym można oznamnić topik za zakończony dla użytkowników kafeterii cokolwiek to nie znaczy a co mimo wszystko powoduje,ze wpisujesz to co wyzej zacytowalem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie chcesz w takim razie czuje się przygarnięta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie czuje się przygarnięta jak to juz ustalalismy wielokrotnie nie odpowiadam za to co robisz ani jak sie czujesz :-) a co do topikow, to przy okazji nalotow kosmicznych latwo bylo zauwazyc jaka zasada ma zastosowanie, jesli kilku (przynajmniej 2) osobom chce sie rozmawiac, to topiku zabic nie idzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko czyli w razie nalotu łapać innego rozmówce za nogi i nawijać ?? to potrafię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zeby zrobilo sie swojsko.... to oczywiście z tym wyjatkiem, że ty wiesz mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wysil sie troche skoro juz sie poczulas taka przygarnieta tak? a potem znów będziesz kombinował jak mnie się pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem znów będziesz kombinował jak mnie się pozbyć? a to nie sa wlasnie zasady tej gry? znowu pytanie retoryczne:P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to też było pytanie retoryczne sorry oklasków nie będzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×