Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

na dobry poczatek tego co i tak ma swoj koniec

Polecane posty

a to o tym mówisz??:) ja podam link a jutro prześladowca będzie spokojnie go rozpierniczał:) przejrzałam cię chcesz mu pomóc mnie zniszczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku pamięci
20.01.2010] 22:21 [zgłoś do usunięcia] ike widać lepiej nie płodzić niektórych topów bo potem chyba zostają zaliczone do tych dla potomnych no nic to co to ja chciałam pamiętam kiedyś weszłam na uczuciowy były rózne dyskusje biegałam wtedy po topach i więcej czytałam niż pisałam potem zauważyłam retro retro produkującą topy- będącą "gwiazdą" kimś- tak sama z siebie- bo chciała, umiała i mogła nie wpinała się po czyiś plecach - to do niej garnęła się "orkiestra" z tej grupy wyrosło wiele rozpoznawalnych nicków częściowo będących do dziś docieralismy się, dyskutowaliśmy, dokazywaliśmy, walczylismy tak bylo potem była kuchnia i on kucharz obiekt najazdów -w tym moich osobowośc która wzięła się sama z siebie i która zapracowała sobie na to, która przebaczyła mi wiele rzeczy bo było ją na to stać i dziś widze, małe mi, zielone, nadzieje, depeszki, i teraz kolejnego kretyna- wszystkie nicki pojawiające się tu- bez polotu, klasy, pomysłu na siebie próbujące wybić się na kafe za pomocą mojej nieskromnej osoby chcesz być kimś zaatakuj ike! to jakieś wariactwo utarty schemat niby walki z moja złośliwością i moim chamstwem - które owszem posiadam i dobrze mi z tym oczywiście wielkie zaprzeczenie , że nie , że w życiu i az wstyd, ze dziś takich nas jak kiedyś juz nie ma wszystko to to idzie na łatwiznę, wszystko to to tchórzliwe nawet nie umie przyznać-" tak chcę zaistnieć"........ 22:27 [zgłoś do usunięcia] Ktoś zrozumiał próbujące wybić się na kafe za pomocą mojej nieskromnej osoby chcesz być kimś zaatakuj ike! nie pochlebiaj sobie na nic to 22:29 [zgłoś do usunięcia] ike uderz w stół! tak to mówią 22:31 [zgłoś do usunięcia] ike i to był mój ostatni wpis gaszę światło myszy harcujcie długo tu same nie wytrzymacie zanudzicie się same ze sobą na śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak wszyscy jesteśmy nienormalni. bez dwoch zdan, z pewnymi modyfikacjami typu przymus kosmiczny czy nazelowany zelek z brakami w zakresie podstaw fizyki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, rok temu też tak myślałam, jestem po prostu do przodu. w przegrywaniu??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusi początki były twórcze:) pamiętam lusi początki:) twoje za to były destrukcyjne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienko jeeszcze nie na razie to dopiero początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoje za to były destrukcyjne oczywiscie, ja tworzylem a ty niszczylas,pamietam pamietam źle pamiętasz:P wpierdzieliłeś mi się między wódkę a zakąskę w "rozmowie" z prześmiewczyni ?? czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpierdzieliłeś mi się między wódkę a zakąskę w "rozmowie" z prześmiewczyni ?? czy jakoś tak widzialem jak sie meczysz i chcialem pomoc, to bylo zanim poznalem twoje prawdziwe destrukcyjne ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą i ty i ms jeden się obraził drugi nazwał mnie głupia cipą :D i jakoś tak to się zaczęło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialem jak sie meczysz i chcialem pomoc, to bylo zanim poznalem twoje prawdziwe destrukcyjne ja nie mów myślałeś , że tworzę ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups aluzje predatorko zrozumiałam ale kazał nawijać to nawijam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a cos bardziej odkrywczego, bo o tym to jakby od dawna wiadomo ' dobrze, ze i\ike ne jest zazdrosna ;-) "twoje poczatki byly tworcze czy destrukcyjne?" eee ... no więc bym powiedziała, ze defensywne "lusi początki były twórcze pamiętam lusi początki" serio tak było? chyba za mało poświęcam sobie uwagi "jak to można przewidzieć " Jeżeli czytałaś chociażby moje wczorajsze posty, to nic prostszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×