Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

na dobry poczatek tego co i tak ma swoj koniec

Polecane posty

Gość ślimak dopytywacz
Sami co jadłaś na sniadanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strona 23
Zdobyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS nie oczekiwałam walki, wczoraj napisałam ze atak nastąpi wtedy gdy nie bedziemy się tego spodziewać. ale jestem czujna ! za dużo tych ślimaków zrobi się za ślisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slimaki masowo zaczynaja chorowac na syndrom odrzucenia i przymusu, niestety do tej pory nie wynaleziono skutecznego leku na te rzadka przypadlosc tych slodkich mieczakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS nie oczekiwałam walki wydaje mi sie, ze cos pisalas "jestem gotowa do walki" czy jakos tak, ale nie moge sie przecisnac przez slimaki, zeby zacytowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem gotowa do walki a oczekuje walki to nie to samo mój drogi! czytaj ze zrozumieniem!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny topik :D:D:D:D i oczywiście ...stosunkowo fajnego dnia życzę ;) albo i wieczoru ....nawet ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdopodobnie tak ike
już Cię nie lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs! wstydz się! Przemawia przez ciebie zadzrośc.. a sami miala racje... ilez mozna gadac /pisac o slimakach... przypelzly? to i kiedys odpełzną.. spuszczacie sie nad nimi jak nad jakimis okazami na wymarciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślimak dopytywacz
Nadziejo czy w tańcu popuszczasz mocz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślimak bez schabu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to nowy sposób na kosmitów? prowadzić tak tragicznie nudną i bezmyslną konwersację, żeby nikomu się nie chciało komentować? nie chcę nic mówić ale ten kij ma dwa końce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kij z dwoma koncami to mozna wsadzic w mrowisko.. albo slimaczkowi w zadek... ( animalsi mnie zamkną na pewno.. za znęcanie nad mięczakami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike jesteśmy za mili ,przynudzamy,wiec nie ma powodów do ataku pamietasz o co chodziło rewolucjoniście?czuł się cosiem a nie kimś,a teraz czuje się kimś jak sie znowu poczuje czymś to zacznie rewolucje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy sami nie wnikałam z pewnościa chodziło mu o rewolucję- walkę już nie łapię z kim:) i o co:) widać chłop nie czuje się wolny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Ike jest teraz jest niby proszona (czytać szczerze sie doradza) o zamkniecie oczu) ;-) Zet, dobiłeś już do setki z rekrutacją ślimaków do hodowli? Bo trochę mi się dłuży tak czekać w kolejce bez MSa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zawsze szczery zdradzisz mi jak masz na imię?" Chyba ktos szuka pomysłu na imię dla dziecka, jak nie moje to ZSa :D Tak, wiem, ze znowu nie przeczytałem co było po drodze ale mi się nie chciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co mam zamykać oczy skoro on sie cholera jeszcze nie przesunął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chyba ktos szuka pomysłu na imię dla dziecka, jak nie moje to ZSa " zastanawia się tez nad kandydatem na ojca (o ile to kobieta) o odpowiednim genotypie, bo zainteresował Ktosia kolor moich oczu. A idąc dalej tym tropem, studia dla dziecka tez już są powoli planowane. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×