Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

na dobry poczatek tego co i tak ma swoj koniec

Polecane posty

przypowieść o tym jak zs raz wygrał z ike ike, z toba nie da sie wygrac czy wszyscy przeczytali?? czy mam wklejać co jakiś czas ku pamięci ???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przymominamy
"zaczynam to lubić przypowieść o tym jak zs raz wygrał z ike" nie tylko zs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs.. składasz broń? poddajesz się? ojj to do ciebie nie podobne; predatorko, jest takie slowo, dosc pospolite, zaczyna sie na "f", drugie to "o" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z linami bywa różnie. Czasem potrafią się tak poplatać, że jedynym ratunkiem jest je odciąć i otworzyć spadochron zapasowy. Ale najpierw trzeba je odciąć. :) Na razie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak oj tak
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike gdzie twoj top
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma co poczytać
a wczoraj tak się ładnie bawiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas pokaże bo ja wciąz jestem i wciąz mam się dobrze nawet bardzo dobrze i smiem twierdzić, że taki stan rzeczy pozostanie niezmienny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z linami bywa różnie. Czasem potrafią się tak poplatać, że jedynym ratunkiem jest je odciąć i otworzyć spadochron zapasowy. macgyver??? tutaj??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:49 [zgłoś do usunięcia] zawsze szczery zs.. składasz broń? poddajesz się? ojj to do ciebie nie podobne; predatorko, jest takie slowo, dosc pospolite, zaczyna sie na "f", drugie to "o" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaję stały nick
... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeczny topik bis
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na upartego rozwalic top moga nawet opierdziane gacie skro to ma być to wielkie zwycięstwo rewolucjonisty:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma go nie ma nie ma
zs przygarnął ikusię :D bo sma oddała swo top do kasacj :D Śmietnik :D Może tam go poszukamy? Ike - jak myśłisz? Iść na śmietnik? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jaskolki, slimaki, wiewiorki- to mi zalatuje zoofilia tfu" - to mi przypomniało pewien dowcip:) Niedźwiedź chciał sobie pobzykać, spotyka lisicę i mówi "chodź się pobzykamy", na to ona - ale słuchaj, jakiego ty masz? No to niedźwiedź pokazuje. A lisica "oo, jaki duży... tylko dlaczego taki kudłaty"? A niedźwiedź "o cholera, wiewiórki nie zdjąłem" :) A ślimaki jako takie to wiesz... mają swoje zalety;) Wszystko mi się kojarzy :O Zróbcie coś! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pokazał klasę
ike zrobiło to spokojnie kultutalnie i inteligentnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać było jak się wściekasz
jak ci brakuje argumentów i kiedy już ty i reszta nie wiedziął co zrobić, podałaś topik do skasowania :D A modki go przytrzymały i wszyscy się mogli naczytać :D To było dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko mi się kojarzy Zróbcie coś! na poczatek zdejmij wiewiorke badx dobrym kolegą mróz jest:) sam też nałóż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ms..:D :P hmmm zróbcie coś.. .. moze szkalaneczke zimnej wody? zs.. a co to dzis dzien skrótów myślowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko mi się kojarzy Zróbcie coś! my na odległość możemy niewiele ale ty możesz pomóc sobie sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potem wyciągałaś stare tematy
żeby coś się działo a on czekał :D Widadomo było co chce pokazać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:56 [zgłoś do usunięcia] Mało_stanowczy o cholera, wiewiórki nie zdjąłem" A(..........) takie to wiesz... mają swoje zalety Wszystko mi się kojarzy Zróbcie coś! 13:58 [zgłoś do usunięcia] zawsze szczery Wszystko mi się kojarzy Zróbcie coś! na poczatek zdejmij wiewiorke No tak, czyli szykuje się drugi topik .....dobre rady ;):D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ike założyła top o tym
czy to psełdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×