Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niebiesko oka

miłosc do kuyna

Polecane posty

Gość niebiesko oka

wiec zacznijmy od początku. parę miesięcy temu byłam na weselu, zapowiadało sie strasznie nudno a jeszcze w przed dzień całej ceremoni nie miałam sukienki. W kacu zdecydowałam sie isc. po uroczystości w kościele pojechaliśmy na przyjecie. szampan a później siadanie na miejscach, trafiło sie tak ze moj kuzyn usiadł obok mnie. Pogadalismy troche i wyszlismy sie przejść pogadać, przynajmniej tak myslałam na poczatku bo na gadaniu sie nie skonczyło. usiedlismy na ławce, zaczęliśmy rozmawiać o jakis ciezkich sprawach, objoł mnie polozylam mu glowe na ramieniu a z oka poplyela lza. i wtedy zaczoł mnie namietnie calowac. wrocilismy na sale nie wiedzialam co robię. w czasie calego przyjecia wyszlismy ejszcze na takie sapcery pare razy. lapal mnie pod stolem za kolano. dziwnie sie czulam ale bylo mi z tym dobrze. przetancyzlam z nim pare kawalkow. no i wesele sie skonczylo. kady pojechal w sowija sttone. nastepnego dnia wysłał mi sms. z rodzina pojechalismy do nich do domu i znowu poszlam sie znim przejsc, historia sie powturzyla. jakis czas po weselu zaczelismy sie spotykac, na poczatku było to dla mnie niezobowiazujacy mlodzienczy wyskok. no ale teraz mija juz 4 miesiace od wesela a my nadal sie spotykamy. zakochalam sie bez pamieci. przez jakis czas to sie rozwalilo z wilu powodow. ale po misiacuprzerwy znowu sie z nim spotykam. oczywiscie nadal robimy to potajemnie ale mam dziwne przeczucie ze on nie czuje juz tego samo. to wsyztko wydaje sie takie smieszne i dziecinne alee... czy wma tez zdazyla sie taka milosc.nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×