Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Grzaworok

dobre biuro rachunkowe w Warszawie

Polecane posty

Gość gość
Biuro Rachunkowe UFIKS w Warszawie. Polecam. Pomagają dysponować zasobami tak, aby jak najmniej haraczu zabierał fiskus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorad
Ktoś wcześniej wspomniał o biurze Pani Beaty Baliszewskiej więc tez sie dołącze. Jestem klientem biura rachunkowego GRAŻYNA już trochę czasu i jestem bardzo zadowolony z tego jak prowadzą moje rozliczenia. Gorąco polecam usługi tego biura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam biuro rachunkowe Abacus www.adamus.net.pl na warszawskim Ursynowie z którego korzystam już długi czas. Nasza współpraca przebiega bardzo zgodnie bo przede wszystkim jasno i przejrzyście. W razie nagłej sprawy zawsze mogę liczyć na kontakt co też się ceni. Dostałam na nich namiar od znajomego i po raz kolejny się potwierdza że jednak z polecenia jest najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek2017
Ja od stycznia zdecydowałem się na biuro poza miastem w Hornówku (Izabelin) Pani Paulina Księgowa naprawdę bardzo profesjonalna. Dodatkowo oferują gratis obsługę prawną - dla mnie wystarczy - mała spółka z o.o. http://www.gsb-finance.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froktalas
Ja także moge polecić biuro rachunkowe GRAŻYNA, Osobiście jestem bardzo zadowolony z ich usług!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na te biura rachunkowe to naprawdę trzeba uważać. Ja kiedyś wynajęłam takie które zaczęło lekceważyć swoje obowiązki i jeszcze o mało co nie narobiło mi problemów. Teraz korzystam z biura Sygnum www.sygnum.pl i wreszcie mam obsługę na poziomie. To co robią jest zawsze przejrzyste i nie mam zastrzeżeń co do tego za co płacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz dobrego biura rachunkowego w Warszawie to ja moge polecić biuro www.e - tax Współpracuję z nimi już jakiś czas i wszystko jest robione na czas i z należytą dokładnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna M
Cześć Z mojej strony mogę polecić biuro WL Accountancy z Mokotowa. Oprócz solidności dużą zaletą w ich przypadku jest elastyczność w kwestiach finansowych. Ofertę dopasowują do klienta i można wybrać pomiędzy ryczałtem a rozliczaniem się za poszczególne dokumenty. Co komu bardziej odpowiada. Na ich stronie www.wl-accountancy.pl jest więcej informacji ale najlepiej zadzwonić i dogadać się na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też prowadzę w stolicy działalność gospodarczą, a nadzór podatkowy i księgowy zleciłam tej firmie http://akro.waw.pl/. Akro to biuro rachunkowe z doświadczeniem, prawo bilansowe i podatkowe mają w jednym paluszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enterpren
Ja osobiście polecam biuro rachunkowe GRAŻYNA. Korzystam juz dłuższy czas z ich usług i mogę powiedzieć, że fachowo i rzetelnie zajmują się księgowością. Przy okazji ich ceny są bardzo konkurencyjne co czyni ich jeszcze bardziej atrakcyjnymi na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clawdiusz
Zgadzam się z moimi przedmówcami i jeśli chodzi o Warszawę, to z czystym sumieniem polecam biuro rachunkowe Grażyna prowadzone przez panią Beatę Baliszewską. Profesjonalne podejście do klienta, wysoka jakość usług i konkurencyjne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łojezu, wszystko tylko nie ta BALISZEWSKA 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubiec
Dla mojej firmy księgowością zajmuje się biuro Grażyna prowadzone przez Panią Beatę Baliszewską. Podniosło to sprawność naszych działań i odciążyło nas to w znacznym stopniu. Usługi są świadczone fachowo i za rozsądne pieniądze, serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecznyk
Serdecznie polecam biuro rachunkowe Grażyna, które prowadzi Pani Beata Baliszewska. Księgowość prowadzona bardzo sprawnie, bez najmniejszych potknięć czy problemów. Finanse można spokojnie powierzyć w jej ręce i spać spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ktoś tu sam sobie pisze opinie, ktoś chce się poradzić a w kółko jedna firma... nie mówię, że zła ale to nie jest ok :( ja w Warszawie korzystam z biura rachunkowego gama tego na Myśliborskiej i bardzo dobrze się współpraca układa, fajnie, że robią też te raporty bo łatwiej wszystko utrzymać w ryzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilsz
Z mojego doświadczenia wynika że chyba najlepszym i najtrafniejszym wyborem biur z zakresu księgowości i rachunkowości było biuro Pana Łukasza - dobra współpraca, miałem kontakt z innymi biurami które mnie niestety zawiodły to chyba jedyne które jest rzetelne i komunikacja nie jest zawodna. taniarachunkowosc kropka PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seba12
Biuro rachunkowe HELP. Korzystam z ich usług od 2 lat i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie polecam biuro księgowe Martax http://www.ksiegowoscmartax.pl/firma.html wykonują dla mojej firmy obsługę kadrowo-płacową i szereg innych usług. Profesjonalna obsługa, atrakcyjne ceny, indywidualne podejście, terminowość, to ich atuty. Współpracuję z nimi już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlorek70- pytanie o Warszawę więc Kraków pewnie nie bardzo się przyda :) A co do Warszawy to z mojej strony uważam, że gama jest świetne, widziałam, że ktoś już wspominał o nich i podpisuję się obiema rękami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercer
Widziłem, że ktoś polecał biuro rachunkowe GRAŻYNA i muszę sie zgodzic! Panie Beacie można z czystym sumieniem pozostawić całkowicie kwestie finansów i prowadzenia ksiąg w firmie. Robi to fachowo i rzetelnie, przez co ja ze spokojem moge skupic sie na swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penner
Ktoś wcześniej wspomniał o biurze Pani Beaty Baliszewskiej więc tez sie dołącze. Jestem klientem biura rachunkowego GRAŻYNA już trochę czasu i jestem bardzo zadowolony z tego jak prowadzą moje rozliczenia. Gorąco polecam usługi tego biura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konicziwa
Jako przedsiebiorca wiem jak ciezko jest momentami uporać się z problemami zwiazanymi z ksiegowoscia i rozliczaniem. Na szczescie po pomoc zwrocilem sie do pani Beaty z biura Grażyna przez co juz wiecej nie musze sie zamartwiac. Bardzo dziekuje i serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Beacie juz dziękujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Beato, proponuję popracować nad stroną a nie na forum: "Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo księgowe Waszej firmy, świadcząc usługi księgowe Warszawa na najwyższym poziomie" "Reprezentując Waszą firmę przez ZUS i Urzędem Skarbowym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z moimi przedmówcami, biuro Gama to porządna firma. Prowadzą dla mnie księgowość od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś mógłby powiedzieć kilka słów o biurze rachunkowym www.akro.waw.pl? Chciałabym ich zatrudnić, bo są dość blisko mojego biura i oferują wszystko czego potrzebuję, ale kompletnie nie znam się na rachunkowości i może znajdzie się ktoś kto współpracował lub nadal z nimi współpracuje? Każda opinia będzie dla mnie cenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dawna korzystam z usług biura rachunkowego e-tax z warszawy. Bardzo szybko i sprawnie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaKot
Cześć Ja ze swojej strony mogę polecić biuro WL-Accountancy z Mokotowa. Oprócz tego, że profesjonalnie załatwiają wszystkie sprawy, są również "elastyczni" w temacie rozliczeń i dopasowują umowę do specyfiki danego klienta. Dzięki temu można u nich wybrać czy chcemy rozliczać się ryczałtem czy może płacić za poszczególne dokumenty. Dane kontaktowe znajdziecie na ich stronie www.wl-accountancy.pl Pozdrawiam Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że jest tu więcej fanów biura gama :D Wcale się nie dziwię bo to naprawdę świetna firma. Pani Maria Grabowska, która jest tam główną księgową jest bardzo dobra i rzetelna. Nie mam obaw przed powierzeniem jej swojej firmy. Do tego w biurze panuj***ardzo przyjemna, rodzinna atmosfera. Chyba nigdy nie rozwiążę z nimi współpracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aicy
Biuro Pani Baliszewskiej cieszy sie sporym zainteresowaniem. Nic w tym dziwnego, jesli chodzi o Warszawe to najwyzszy poziom i nie ma chyba rownej sobie konkurencji. Serdecznie polecam, ksiegowosc prowadzona rzetelnie i na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×