Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Grzaworok

dobre biuro rachunkowe w Warszawie

Polecane posty

Gość Wankowskajulita
Dnia 22.07.2019 o 12:15, Gość AdriannaL napisał:

Ja polecam z ul. Lanciego biuro Abacus. Bardzo dobrze się z nimi współpracuje. Rozliczenia sa dokładne, na czas itd. Jak ktoś prowadzi firmę, albo potrzebuje jakieś usługi księgowe, warto się skontaktować

Dwa razy rozliczałam u nich pity. Polecam współpracę. Nie wiem jak jest teraz, ale wtedy pani księgowa naprawdę bardzo miła i kompetentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvire

mi super współpracuje z biurem rachunkowym GAMA państwa Grabowskich, więc jeśli jesteś z Warszawy to polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulia

Księgowy w airmaxach :) Ma biuro na Ciołka, na Woli. Specjalista w swojej dziedzinie z ludzkim podejściem i dobrymi cenami. Prowadzę u niego księgę przychodów i rozchodów, jestem zadowolona ze współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Co do Warszawy to się za bardzo wypowiadać nie mogę, ale np. w Gdyni popularnością cieszy się Abakus P. Szukały. Z tego co wiem solidne biuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ci mogę polecić QualityDot. Księgowośc to jedna z działek jaką się zajmują i są w tym naprawdę dobrzy. Nie bez znaczenia są też u nich ceny. Jak na Warszawę to konkurencyjne, więc warto z nimi obgadać termat ewentualnie współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do biur księgowych to mam za sobą wiele takich firm w trakcie prowadzenia działalności i obecnie najkorzystniej mogę ocenić biuro effepro.eu. Świetni specjaliści, z którymi jest bardzo dobry kontakt więc to dla nich bardzo duży plus. Poza tym sprawami księgowymi zajmują się kompleksowo więc ja już się tematem nie muszę martwić. Polecam zdecydowanie jak będziecie szukali księgowych dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×