Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

"frufru dlaczego piszesz pod nickiem kwiecista sukienka? ostatnim wpisem sie wkopalas... wyglada, ze zadalas sobie sama pytanie, potem na nie sama odpowiedzialas, a potem zapomnialas sie wylogowac i sie sama pochwalilas Nie spodziewalam sie tego po Tobie" przeczytaj uwaznie jeszcze raz wszystko :) najlepiej od momentu kiedy pojawiła się kwiecista sukienka na tym wątku :) nie ulega watpliwości że jesteśmy dwiema innymi osobami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
oj frufru chyba masz rozdwojenie osobowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafę znów szwankuje;/ marzy mi się taka sukienka; http://www.groszki.pl/groszki/51,95942,7739473.html?i=3 tylko chce dobry materiał a jedyne co znajduje to niby 'włoskie' jak dziewczyny wyglądała jakość tych włoskich tunik które zamówiłyście|>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak wam ale mi sie wszystko zacięło i nie ma dalej tematu. a szkoda kurcze, fajny był :( moze ktoś by to naprawił?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa prawdy
mozecie podac mi fajne stronki z ciuszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popisze sobie bez nadziei na to ze coś się wyświetli... http://lookbook.nu/look/622059-First-days-of-Autumn aż się spociłam szczerze mówiąc. przeciez ta dziewczyna wygląda tragicznie. stylowo owszem, ale tragicznie. i w ogóle na lookbooku coraz wiecej anoreksji. chyba przestane tam zaglądać bo nadmiar kości kuje mnie w oczy... dla mnie to straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak dawno mnie nie bylo, musze wszystko nadrobic!!! jak sie zacial i nie ma??? o co chodzi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za głupi serwis
od kilku godzin nie widzę wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
no ja w końcu widzę wpisy :) ale wczoraj z ostatniej strony nic mi się nie pokazywało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
frufru ta modelka mnie przeraża kurcze prawdziwy wieszak na ubrania, kompletny brak kobiecości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
nibys ta moja "włoska" tunika to materiał taki średni jakość nie powala ale nie ma tragedii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny jestem tu pierwszy raz,uwielbiam mode dodatki,buty makijaz i wogole lubie wystroic jak wychodze do pracy czy na weekend.codziennie prawie maluje paznokcie na inny kolor,aconajmniej zeby w tygodniu ten sam kolor sie nie powturzyl.uWIELBIAM SERIAL ,,SEX AND THE CITY" CIUCHY TOREBI ,DODATKI.MIESZKAM W CIEPLYMMKRAJU WIEC NIE NOSZE ZIMOWYCH CIUCHOW TYLKO LETNIE CALY ROK. NAPISZCIE COS ,CO OSTATNIO ZAKUPILYSCIE, CO SIE WAM PODOBA A CO NIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa prawdy-> popatrz na podawane linki w temacie poza tym ja przeglądam zazwyczaj strony producentów ciuchów. bo jednak te modowe mnie trochę nudzą wole obejrzeć pokazy mody niż blogi szafiarek. frufru-> masz rację. zawsze dziękowałam za to ze przy mojej chudości mimo wszystko mam kobiece kształty. najbardziej nie podobają mi się chude wystające ramiona i nogi jak patyki. nie wiem jak patrze na niektóre dziewczyny to wyjdą mi się rysunkami dziecka ciało z patyków i wielka głowa. kwiecista sukienka-> z moją obsesja dobrych materiałów to chyba się nie zdecyduje ale jakbyście wpadły na coś takiego dobrej jakości to dawajcie znać:) Fernanda-> ostatni zakup http://www.allegro.pl/item979702705_bluzka_sweterek_miekka_dziania_firmy_monnari.html#gallery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam się wyżalić. od 3 tygodni chodzę z wielkimi odrostami i fatalną fryzurą;/ oczywiście umówienie się do fryzjera w 2 tygodnie przed świętami tydzień po świętach jest nie możliwe. jeszcze do tego nie mogę kupić swojej farby do włosów byłam prawie we wszystkich kosmetycznych i mojego koloru nie ma;/ od 2 lat farbuje tym samym kolorem zawsze i lubię go. wczoraj stwierdziłam że muszę coś kupić i zaryzykować. zobaczymy co z tego wyjdzie. mam nadzieje że nie będzie tragedii;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
nibys a jakiego koloru i jakiej farby używasz? z odrostami ja też chodzę ale nie bardzo mam wyjście jakiś czas to jeszcze potrwa :( od kilku lat farbowałam włosy na czarny kolor i teraz strasznie chcę się pozbyć tego czarnego. Pytałam swojej fryzjerki jak mogę to zrobić to powiedziała że w przypadku czarnego koloru dekoloryzacja odpada bo wyjdę z sianem na głowie, mogłabym rozjaśniać pasemkami ( fuj, fuj ) a najrozsądniejszym sposobem jest farbowanie samych odrostów na "wymarzony" kolor ( na szczęście chcę brąz więc aż takiej wielkiej różnicy nie ma ) i systematyczne podcinanie włosów. Trudno muszę cierpieć skoro byłam taka głupia żeby nakładać czarną farbę na włosy dobrze że nie mam długich włosów szybciej pozbędę się czarnego :) nibys fajna bluzeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiecista sukienka ->rudy:) zawsze mango z ferii a teraz nigdzie nie ma;/teraz kupiłam blond miedziano złocisty tez lorela i mam nadzieje że nie będzie tragedii;/ za 10 minut się dowiem ja wyschną mi włosy. ale coś już widzę że mimo tego blondu są czerwono brązowe;/ ja kiedyś też zrobiłam ten błąd. kupiłam sobie zbyt ciemny brąz i wyszedł czarny;/ wyglądałam strasznie do tego fryzjerka poradziła mi że jedyny inny kolor jaki ściągnie ta farbę to czerwień. jak zobaczyłam siebie w lustrze to stwierdziłam ze wolałam już czarny. a miałam jeszcze włosy do ramion pól roku czekałam aż będą w jednolitym kolorze. gorzej niż ty bo miała część czerwonych część czarnych i cześć jeszcze innych wiec paski ;/ każda farba różnie wychodziła na każdej części. na szczęście wtedy młoda byłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
u mnie kiepsko wygląda czubek głowy bo teraz mam taką brązową plamę :) ale z boku to tak nawet fajnie bo od spodu w słońcu przebija brąz wygląda tak jakbym miała takie refleksy :) boję się tylko co będzie jak te z czubka głowy zejdą już tak do połowy wtedy będę w połowie brązowa w połowie czarna :( no cóż za głupotę trzeba płacić. Daj znać jak zmyjesz farbę jaki efekt końcowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebe
czesc :) jestem tu nowa, ale mialabym male pytanko...dzis dostalam legginsy, cale koronkowe, czarne. do czego moglabym je nosic? nie znam sie za bardzo na modzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiecista sukienka-> zapomniałam o bluzce. ona jest dużo ładniejsza w rzeczywistości moja znajoma kupiła ją w sklepie (niestety wypatrzyła ją pierwsza:P). a dziewczyna z aukcji chyba nie wie jak ją nosić albo dziwnie wygląda na tym zdjęciu:P jak dostanę to zrobię fotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebebe- > mogę ci podpowiedzieć tylko 2 miejsca na allegro marka vila ( w pl nie mają oficjalnego sklepu ale zdarzają się sklepy sprowadzające ich ciuchy) i ta markę mogę ci polecić. http://www.allegro.pl/item983991740_m5567_vila_czarne_koronkowe_legginsy_m.html#gallery http://www.allegro.pl/item984115319_b0603_vila_legginsy_czarne_koronkowe_m.html#gallery http://www.allegro.pl/item984442627_vila_czarne_legginsy_koronka_m.html#gallery http://www.allegro.pl/item991917240_vila_czarne_koronkowe_legginsy_m.html#gallery http://www.allegro.pl/item994123454_ichi_vila_super_legginsy_koronka_l.html#gallery jeśli któreś ci się podobają to popluj na allegro schodziły po 20 zł. 2 miejsce to new yorker ( ale jeśli będą kosztować ponad 30 zł to odradzam zakup) sprawdziłabym jeszcze h&m i cubusa, do czego nosić hmm na pewno nic w wzorki(zarówno deseń jak i materiał) gładkie jednolite ciuchy. super wyglądały by do gładkiej szarej sukienki w stylu tuniki podkoszulka. jeśli chodzi o sukienkę to myślę że wszystkie długości są ok ale bała bym się mini spódnicy i szortów bo może zalatywać kiczem/tandeta/blacharstwem itp. to nie reguła wszystko zależy jakie to będą ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
a w sklepia jaka cena tej bluzki? pisze że używana ale wygląda jak nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiecista sukienka-> nie pamiętam dokładnie. ale zazwyczaj bez przecen to w monnari bluzki kosztują koło 100 zł. w outlecie pewnie kosztowała by z 50-60 tylko że nigdy jej nie było w moim rozmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
monnari zawsze omijałam szerokim łukiem ( w moim mieście monnari akurat też jest ) ich ciuchy wydawały mi się zbyt poważne, zbyt eleganckie jak dla mnie ale chyba spróbuję się przełamać i zacznę tam zaglądać. Raz w życiu zrobiłam tylko w tym sklepie zakupy, kupiłam sukienkę i buty na swój ślub :) brałam tylko cywilny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiecista sukienka -> znów kafę się psuje bo nie widziałam twojego postu z 22:20;/ ten etap gdy odrosty są już na pół głowy już później jest lepiej. jest jeszcze coś takiego jak szampony oczyszczające czy jakoś tak one wypłukują kolor ale także ten przy głowie wiec nie wiem jak by to wyglądało u ciebie. ja patrze na moje włosy i tragedii nie ma ale nie jestem zadowolona są takie zwykłe;/ mało intensywne po feri miałam zawsze mocny kolor a te są takie zgaszone;/ mam nadzieje że nie wycofali z produkcji mojej farby i że to tylko przejściowe problemy z jej zakupem. nie dawno mi odbiło i chciałam sobie zrobić platynowy blond na szczęście znajomi i mama mi wybili to z głowy. co do monnari to jeszcze rok temu strasznie polecałam wszystkim bo po promocji ich ciuchy kupowałam za grosze a były świetne. materiały mają idealne a po promocji jedwab za 60 zł:) a ja mam fisia na punkcie materiałów. zwłaszcza że te ciuchy mogę nosić latami i wyglądają jak nowe. jednak od 2 lat mają tak fatalne kolekcje nic nie mogę kupić. wszystko jest albo w zbyt jaskrawych kolorach albo w dziwnych fasonach. jak nie staro babcine to przesadzone. nie wiem czy spowodowane to było kryzysem w tej firmie. był proces upadłościowy który teraz jakoś odwrócono niestety nie znam słownictwa giełdowego:) od 1,5 roku kupuje tylko rzeczy z poprzednich kolekcji bo nowe są fatalne. ta bluzka jest chyba z wiosny 2009 albo zimy 2008. teraz patrze właśnie na ich nową kolekcje i może w tym sezonie będzie lepiej: http://www.monnari.com.pl/#/pl/kolekcje/wiosna_lato_10.htm choć niebieski, turkusowy, morski i lila trochę mnie przeraża. podoba mi się garsonka brakuje mi takiego ciucha. tylko zastanawiam się czy żakiet jest 2 warstwowy i stójkę kremową ciężko to wyczuć na tym zdjęciu. to akurat poważny ciuch ale szukam czegoś na obronę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze chciałam napisać że miałam takie same odczucia co do monnari. za poważne, dla starych bab. chyba dlatego że w sklepie jest to tak poukładane i na wystawach są komplety zrobione właśnie dla poważnych pań. gdy zamiast poważnej garsonki czy spódnicy ubierzesz ich bluzki do rurek to całkiem inne ciuchy:) muszę porobić te obiecywane foty moich ciuchów z monnari bo inaczej tego nie da się opisać. jaką sukienkę miałaś na ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
jutro obejrzę tą kolekcję teraz uciekam spać bo zapewne synek o 6 rano zrobi nam pobudkę. dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiecista sukienka -> słodkich :) i żeby synek obudził się choć godzinę później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
nibys synek obudził się 45 minut później :) to zrób fotki tych ciuchów z monnari :) jak chcesz to później poszukam zdjęć ze ślubu to zobaczysz sukienkę mogę wysłać Ci na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
Dawno mnie nie bylo, mam troche do nadrobienia :) NIbys - ja tez chetnie obejrze Twoje zestawy bo tez zawsze omijam monnari, za to moja mama tam wchodzi chociaz akurat "stara baba" nie jest :D kwiecista sukienka - masz dziwnego fryzjera. Teraz sa takie kosmetyki ze wszystko da sie zrobic, bez zniszczenia wlosow. Mam kilka kolezanek ktore w mlodosci szarpnely sie na czarny i robilydekoloryzacje - ale nie chcialy zejsc do blondu tylko brazow, kazda inny odcien - wszystkim pieknie wyszlo, jednej jasniejszy, innej ciemniejszy, jeszcze innej z rudymi refleksami a wlosy jak marzenie - lsniace, miekkie. Widzialam z bliska i dotykalam :) Ja bylam ostatnio pocieniowac - mam kolor bardzo ciemny braz ale widac ze nie sa czarne, nigdy nie farbowalam na czarne tylko ciemne brazy albo srednie brazy - jasnych juz nie lubie. Ale na wiosne zastanawiam sie nad czyms z wiekszym refleksem, taki blyszczacy braz. Mialam juz odrosty wiec wlasnie tym sposobem twojej fryzjerki polozylam szampon koloryzujacy ciemna czekolada - sa ciemne ale lekko jasniejsze gdy zaswieci slonce normalnie nie odrozniaja sie od ciemnych koncowek. I mam plan scinac i farbowac ta ciemna czekolada odrosty - jeszcze na 2 sciecia mi zostalo tych ciemnych czyli gdzies z pol roku. Ale ze ja niecierpliwa jestem to sie pytam - fryzjerka super, w sumie szkoleniowiec l'oreala - a ona mi ze jak chce sie zejsc z czarnego albo ciemnego brazu do jasniejszego albo z blyszczacymi refleksami to sie nie robi dekoloryzacji tylko takie cos inne, zapomnialam fachowej nazwy i to nie niszczy wlosow. Co innego blond - wtedy ona nie daje gwarancji ze sie nie beda nadawac do sciecia. Ale zapewnila mnie ze do brazu nawet jasnego - bez problemu pieknie schodzi :) Wiec ja teraz siedze i mysle czy czekac czy juz sie umawiac - cena 200 zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×