Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

kwiecista sukienka > cokolwiek bym powiedziała ty i tak będziesz chciała ją mieć. ja bym jej nie kupiła chyba że kosztowałaby bardzo mało ale ja lubię dobre materiały i jestem bardzo wymagająca. nie mierzyłam jej może fajnie leży ale na wieszaku specjalnie nie wyglądała. ale to mój gust moje zdanie. laavia- co 2 marka/sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
nibys masz rację mam straszne ciśnienie na tą sukienkę :) mam nadzieję że się za bardzo nie rozczaruję - aukcję wygrałam :) Dziewczyny chciałam Wam życzyć Spokojnych Świąt i mokrego dyngusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta. kwiecista sukienko, mam nadzieję że bedzie Ci się nabytek pdoobał :) wklej fotę z przymiarki! :) ja jestem zawalona robotą tak ze aż cięzko odetchnąć. na dokładke rodzice mi się rozłozyli i przygotowuję do świąt dwa domy. jestem wykończona juz całkiem, a w świeta pracuję :/ Dlatego - uwaga uwaga! - wydaję polecenie!! :) odpocznijcie sobie chociaż wy skoro ja nie mogę :) prosze się pobyczyc, pochodzic na spacerki, nie objadac za bardzo ;) żeby nie trzeba bylo szafy wymieniac ;) i w ogole Wesołego Alleluja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam do nadrobienia... dawno mnie nie bylo, ale mam teraz mase obowiazków, a za 2 mce bede się bronić... szukam dziś od rana chanelki na allegro i nie widze niczego szczególnego.. szukam też ładnej princeski ( teraz bedzie dużo okazji by ją nosić) może wy widziałyście coś ciekawego?? zamiast tego upatrzylam sobie sukienke HM http://www.allegro.pl/item983576765_h_m_sukienka_z_fablan_czarna_36_nowa.html widziałyście ją może na żywo?? ładnie sie prezentuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam do nadrobienia... dawno mnie nie bylo, ale mam teraz mase obowiazków, a za 2 mce bede się bronić... szukam dziś od rana chanelki na allegro i nie widze niczego szczególnego.. szukam też ładnej princeski ( teraz bedzie dużo okazji by ją nosić) może wy widziałyście coś ciekawego?? zamiast tego upatrzylam sobie sukienke HM http://www.allegro.pl/item983576765_h_m_sukienka_z_fablan_czarna_36_nowa.html widziałyście ją może na żywo?? ładnie sie prezentuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiecista sukienka -> może ja sobie ją wyobrażałam inaczej a ty inaczej? nie wiadomo mam nadziej że się nie rozczarujesz:) ja ogólnie się bycze bo jestem u rodziców więc w sumie siedzę sobie:P niestety moje święta będą bardzo krótkie zaczęły się dzisiaj a w poniedziałek w południe muszę już wracać:( także życzę wam wesołych świąt i dłuższych niż moje. w ogóle wyjeżdżam na weekend do Włoch:) YES YES YES! mam nadzieje że będzie śliczna pogoda i że zobaczymy masę rzeczy i będziemy się dobrze bawić. nie mogę się doczekać włoskiego jedzenia!!! ravioli z rukolą i szynką parmeńska tak tego chce. może jeszcze uda mi się coś kupić:D choć głownie jedziemy zwiedzać oglądać i bawić się a nie kupować. strasznie się ciesze:D mediterranea -> no to mniej więcej będziemy się bronić wspólnie:) też nie widziałam tej kiecki z h&m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwale się 2 najnowszymi zakupami na allegro:) http://allegro.pl/item972745844_mango_bluzeczka_rozm_s.html http://allegro.pl/item975173029_sisley_piekna_jeansowa_nowa_rozmiar_xs_34.html muszę ograniczyć swoje allegrowe zakupy:P coś mnie ostatnio napadło chyba pierwszy raz w życiu kupiłam tak dużo na allegro. a najgorsze jest to że jeszcze nic nie doszło moja poczta chyba wariuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna ta spinka :) Ja ostatnio niczego na wlosach nie nosze. mam teraz taka faze, po tym jak przez kilka miesiesy kazdego dnia nosilam na wlosach H&Mowskie opaski gumkowe. NIe wiem czy Wy tak macie dziewczyny, ale ja jak przyczepie sie do czegos to walkuje to az do znudzenia. Np. wczoraj zlapalam sie na tym, ze przezostatni miesiac ubieralam sie jak w zalobie, non stop na czarno od stop az do glowy :D. Chcialam to wczoraj przelamac moja kwiecista kurtka, ale stwioerdzilam ze nie mam humoru wiec zalozylam czarna ramoneske znowu. Pewnie lada chwila nastapi u mnie zwrot o 180stopni i zaczne sie ubierac w jasne barwy, chowajac czern na dno szafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nibys. Dokad do Wloch sie wybvierasz? Jedzenie nie zazdroszcze, bo za wloskim to ja akurat nie przepadam, ale wyjazdu samego w sobie jak najbardziej. Baw sie dobrze! I zdaj relacje po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak mam :) całkiem niedawno miałam fazę na motyw zebry, ale od 4 miesięcy na ćwieki :P łaaał, chciałabym pojechać do Włoch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołdor - thx:) spina z h&m? ja sobie ubzdurałam że kupie sobie "rockowe" ozdoby wo włosów : ćwieki, skóra itp oczywiście nie produkują takich:P anxipanxi -> dokładnie to samo:) często mam tak z dżinsami wydaje mi się że jedne leżą dużo lepiej niż reszta (zazwyczaj ta najnowsza para) i zamiast zmieniać i komponować przez jakiś czas łażę tylko w nich. ostatnio zawsze 1 rurki które do tego farbują. jak mam ubrać dżinsy to mierze z 3 pary i zawsze wybiorę je bo maja najładniejszy kolor:P. Piza ale to tylko weekendowy wypad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczyki angeliny
kotek birmanski gdzie kupilas kolczyki angeliny z oscarów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piza... Włochy... Kiedyś jeździłam non stop do Włoch, nauczyłam się języka... teraz nie mam na to czasu, niestety:( Anxi- nie lubisz woskiego jedzenia? Nie wierze! to co Ty jesz :P ( włoskie jedzenie- nie mam na mysli pizzy z PH etc..) Kurcze chyba skuszę się na jakas sukienke HM z allegro, bo nie mam zwczajnie czasu jechac do rynku i mierzyc :( do tego rozchorowałam się w święta a jutro wracam do pracy, na szczescie na uczelni jeszcze zajec nie mam.. W święta dostałam spódnicę od mamy, którą nosiła jak była na studiach ( i troche później). Jest śliczna z lekko wyższym stanem w kwiaty, szaro-biała... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha. pizze to ja akurat pochlaniam w ogromnych ilosciach 'P Z PH akurat nie, bo srednio mi podchodzi. Ogolnie wszytskie fast foody saw moim stalym menu. Ze zdrowej zywnosci to tylko roznego rodzaju salatki. Ostatnio mam faze na brokuly. Generalnie to ja taki niejadek jestem i jak cos mi zasmakuje, to moge to jesc dzien w dzien miesiacami. Np. swieta uplynely mi pod znakiem jedzenie od rana do wieczora salatki z feta i brokulami, bo nic innego w menu mamusi mi nie przypasowalo ;) Byl taki czas, kiedy stalam sie bardziej tolerancyjna i otwarta na jedzenie, ktorego nie znam, ale ostatnio znowu stracilam apetyt. To chyba ta wiosna i slonce tak na mnie dzialaja, ze nie musze z nudow napychac sie jedzeniem. W sumie nie bardzo chce mi sie jesc cokolwiek, wiec skubne czasem tylko cos, zeby glod mnie nie meczyl :) Za to napoje pochlaniam w ogromnych ilosciach. Ostatnio sok marchwiowy z Cymesa. Zaraz zabieram psa na spacer i kupie sobie ;) P.S. Wloskiego tez sie uczylam, ale pozniej stwierdzilam, ze jednak hiszpanski podoba mi sie duzo bardziej. P.S.2 Makarony to cos co toleruje tylko w niedzielnym rosole i tylko tym, ktory mama przygotuje, bo innego bym nie tknela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam sobie dziś w outlecie i przepusciłam resztki mojej premii swiątecznej. udało mi sie kupić m.in. kopertowe bluzeczki, ktore bardzo lubie bo podoba mi sie to jak eksponują biust, sweter z golfem w odcieniu turkusu identycznym z moim starym, złachanym juz (wazne, bo ma do niego opracowane kilka niezłych zestawów i juz myslalam czym go zastapić) i taką smieszną bluzeczkę w stylu etno. fajnie że wszystko konkretnych firm (H&M, Marks&Spencer, NewLook, Morgan), ktore znam i po ktorych wiem czego sie mozna spodziewac... ja mam nawrót na tańce towarzyskie. ostatnio do wszystkiego mi nogi chodzą. usiłuję męża nauczyc poprawnej samby czy rumby, ale nie chcą mu się biodra kręcić tak jak ja bym chciała :P dobrze chociaz ze mu sie nogi w czaczy prostują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
frufru trenowałaś taniec towarzyski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89ania89
czy ktoras z pan moze mi pomoc w odgadnieciu nazwy firmy ktora produkuje odziez z motywem dlugiego kota. dodamm ze nie jest to napewno hello kitty. to troszke powazniejsza firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89ania89
witam mam pewniem problem. chodzi mi o nazwe firmowej odziezy z wzorem kota bardzo prosze o odpowiedz. dodam ze nie chodzi mi napewno o hello kitty. to troszke powazniejsza firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trenowalam to za duzo powiedziane. byłam na kursie, sporo sie nauczyłam, nieskromnie mówiąc poczucie rytmu mam wrodzone i taniec nie stanowi problemu. chodze na rózne imprezy, gdzie poza normalnym tańczeniem tańczy sie tez "parkiety" i radze sobie - dalej nieskromnie mowiac - calkiem niezle, zwlaszcza jak facet prowadzi i widac ze wie co robi. jak facet nie umie prowadzic to tez dam rade cos tam pokazac, ale jest o wiele trudniej :) ale oczywiscie do fachowego tancerza mi daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"89ania89 - czy ktoras z pan moze mi pomoc w odgadnieciu nazwy firmy ktora produkuje odziez z motywem dlugiego kota. dodamm ze nie jest to napewno hello kitty. to troszke powazniejsza firma" Puma?... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89ania89
nie nie. to firma bardziej ekskluzywna niz sportowa. nazwa jest francuska lub wloska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
ja kiedyś trochę trenowałam mam nawet klase taneczną :) wprawdzie tę najniższą E ale zawsze :) no to pochwaliłam się troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOO!! szacun naprawde :) podziwiam tancerzy, kurde, jak sobie pomysle ile to treningu żeby byc chociaz dobrym, ze juz nie mowie o byciu najlepszym... gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru dlaczego
piszesz pod nickiem kwiecista sukienka?:o ostatnim wpisem sie wkopalas... wyglada, ze zadalas sobie sama pytanie, potem na nie sama odpowiedzialas, a potem zapomnialas sie wylogowac i sie sama pochwalilas:D Nie spodziewalam sie tego po Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mediterranea -> ja niestety jestem anty językowa wiec zostanie mi ang. podziwiam ludzi którzy znają wiele języków i ich możliwości komunikacji:) uwielbiam rzeczy zwinięte od mamy:) mam torebkę która jest starsza ode mnie:P i perły także od mamy kupione za jedną z pierwszych jej wypłat. miałam także saszki ale niestety zniszczyłam je bardzo:( szkoda że moja mama mieszkała w wielu miejscach więc ciuchów nie wiele się uchowało:( 89ania89-> niestety nie kojarzę. czy to nie jest taki czarny kot z długim ogonem? frufru dlaczego-> coś ci się pomyliło? czytaj uważnie. eh żadne ciuchy z allegro jeszcze mi nie doszły czyżby poczta szwankowała znów eh:( z sukienek ostatecznie nie zdecydowałam się na satynową mimo że najbardziej mi się podobała bo stwierdziłam że będę ją rzadko nosić. zaryzykowałam z tą z nadrukami bo do leginsów na co dzień będzie mi pasować a nie mam jeszcze takiej a satynową mam już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×