Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

Gość jasminaa
ja na sek. sprawdze jutro czy maja te buty i za ile.a torebke jesli jeszcze bedzie to biore :) anxi a chcesz ta zlota za 3f?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kus mnie ta torebka ;) Narazie to ja bym chciala te panterkowe open toe + kwiatowe balerinki (pewnie wiesz o ktore chodzi) i jesli te dwie rzeczy beda to wowczas moze skusze sie i na ta torebeczke. Chociaz ja preferuje XXL, i jak sie doczepie do jednej to mecze ja az do kompletnego znoszenia. Poki co przeszukuje Allegro w poszukiwaniu innych torebek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebrnelam przez caly Allegrowy Primark i zalezy mi na tych dwoch: PANTERKOWE OPEN" http://4.bp.blogspot.com/_PrcR9LPr2C8/S9ikrEEdeHI/AAAAAAAAAlI/dYPF6lYQGTI/s400/leopard+platform.jpg i BEZOWA PIKOWANA TORBA z tej nowszej kolekcji, matowa, z zapieciem http://1.bp.blogspot.com/_PrcR9LPr2C8/S9irBa41gBI/AAAAAAAAAlg/uUGiFJRegwE/s400/pikowana.jpg MOJE GG 2357175

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze chce ta torebke :D boze ile ja sie takiej naszukalam :D widzialam je na allegro ale nigdy bym takiej kasy nie ala, w sumie to poluje na czerwona :) ale kazda przyjme za 3 funty hehehehehehe a co do stroju to moja garderoba w duzej mierze jest czarna wiec bardzo taki gadzet mi sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anxipanxi i inne dziewczyny tez jestem zainteresowana torebka z fotki jesli ktos ma możliwosc zakupu prosze o inf slubna12345@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminaa
kobietki,ide do primarka i zobacze te buty czy sa i ile kosztuja. torby tej jasnej duzej nie widzialam,ale jeszczse raz sprawdze. a co do serduszka to zobacze czy wczoraj nikt nie wykupil :) i jakby co wezme dla Ciebie lejdi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminaa
aaa tylko to moje serduszko ma inne zapiecie,tzn mniej ozdobne,i jedna sterona jest cala wycekinowana a tyl jest zloty,ale jest bardzo ladnie wykonana. w top shop ja widzialam.mysle ze bedziesz lejdi zadowolona.bo rozni sie tylko troszeczke od tej na zdjeciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminaa
anxipanxi ja najpierw w primarku sprawdze ceny czy Ci odpowiadaja (i czy w ogole te rzeczy u mnie sa).jak odprowadze synka to od razu pojde sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ładna ta torebka, ale nie miałabym jej zupełnie do czego nosić :( Anxi bardzo oidpowiada mi Twój gust, te panterkowe buty są super, aż normalnie nie wiem czy nie zgapić :P Ide na łatwiznę :) Dziewczyny, nosiłyście kiedyś spodnie z dziecięcego H&Mu ?? Bo przymierzam się do dżinsów ( tyle że kupuje na allegro) czy S jest naszą dorosła Ską ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mediteranea ;) A zgapiaj :) hehe. Dzieciece spodnie maja podwyzszony stan, legginsy tak samo. Dlatego nie przepadam za nimi. bez przymiarki nie kupilabym nic z dzieciecego, zawsze to jednak jest inny kroj niz w sklepach dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpile z panterką są sliczne :) jakis czas temu były podobne w Deichmannie, ale jakościowo raczej podławe, wiec sie nie zdecydowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki jasminaa :) jesli nabedziesz ta torebke to pisz na mojego maila to dogadamy szczegoly :) anxi- swietne buty i torebka, ja dalej niestety omijam obcasy :( nibys kupuje w dzieciecym wiec jak sie tylko tu pojawi napewno wypowie sie na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminaa
anxipanxi-przykro mi ale w mojej miescinie nie ma ani butow ani torby :( sa panterkowe,ale zakryte palce i to juz nie to samo :/ lejdi zrobie fotke torebeczki i przesle Ci na emaila,poniewaz chce zebys zobaczyla czy Ci odpowiada.przecena z 28f na 7f a ostateczna cena to 3f. obejrzalam ja dokladnie i zapiecie ma okragle zlote,a nie z krysztalkiem,po drugie pasek ma zloty ale nie lancuszkowaty,po trzecie z tylu jest troszke porysowana stad pewnie taka ogromna przecena.byly dwie ostatnie i kupilam jedna sobie,druga jesli sie zdecydujesz dla Ciebie trzymam. zrobie fotki,bo nie chcialabym zebys sie zawiodla. ja im dluzej na nia patrze tym bardziej mi sie podoba :) nie zaluje ze ja wzielam :) jesli top shop jest w windsor to jutro zajrze tam jeszcze czy jest wiecej tych torebeczek gdyby ktoras chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminaa
sprawdzilam na ich stronie i maja w windsorze sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. 50 kg to dużo??? Kluska?? to ile Ty masz wzrostu ? :) Jakbym tyle ważyła przy moim wzroście to by mnie chyba widać nie było, a mam 168 cm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha,no ja mam 157 wiec mala jestem i widze ze w maju kiedys tam wazylam 55kg a to duzo,bo moja waga to 48,a najlepiej sie czuje w 47kg . teraz mam 48 i jest ok :) ale pamietam tamten okres jak po zimie mi sie prztylo bo siedzialam w domu z dzieckiem. nie wazne to stare czasy byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mediterranea -> jak lejdi napisała ja kupuje w h&m dla dzieci. nie spotkałam się jednak w h&m kids z rozmiarem s są rozmiary na wzrost i wiek. ale s, m, l nie ma. 142-152 czyli 10 -12 lat to 32 małe 34 a długość tak naprawdę na 155 (bardzo to zawyżają rozmiar) 158 12-13 lat to 34 z długości jest dobry do 160 wzrostu 164 13-14 lat to 36 170 14+ to 38 oczywiście dużo zależy od kroju bo czasem jest tak że 170 to 34. najlepiej będzie jak podam ci moje wymiary i co kupuje bo przypuszczam że mamy podobne:) 156 cm 46 kg w biodrach 88 cm pas 63 biust niby 65D a nogi do końca kości(ponoć tak się mierzy ale nie wiem) 97 (więc krótkich nóg nie mam do swojego ciała) zazwyczaj kupuje spodnie na 158 (bywają za długie) czasem zdarza mi się kupić 152. podkoszulki i zwykłe topy raczej 142-150. anxipanxi -> akurat jeśli chodzi o h&m kids to większość dżinsów ma normalny standardowy stan do kości biodrowych. delikatnie wyższe biodrówki mam też klasyczne biodrówki opierające się za kościami z zary dla dzieci. krój w h&m kids jest identyczny jak dla dorosłych sprawdzałam:) jedyną różnica jest 0,5 - 1 cm w biodrach i długość. czym się jeszcze różnią hmm jedne z zary kids miały guzki z kryształkiem a w zarze dla dorosłych był zwykły. oczywiście nie wszystkie kroje znajdziesz w dziale dla dzieci i odwrotnie. za to tak jak mówisz jest np. w re-kids. nie wiem tez jak jest w innych krojach niż rurki i jeginsy bo zaczęłam kupować tam własnie od tego momentu bo nigdzie indziej nie było idealnie przylegających rurek. ale nie sadze żeby zbytnio dobiegało to od normy którą znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliawodna- torebka jest genialna :) za taka cenę absolutnie nic mi nie przeszkadza :) mam tylko pytanie czy sa jeszcze jakies inne kolory? np czerwony ?? ja niestety tez sie nie znam na wysyłkach, mi mała wysylala mi w zwyklej babelkowej kopercie, ale wysylala mi torebke tki szmaciany worek... nie wiem, sadzisz ze mogłoby się zgnieść?? jesli jest dosc sztywne to chyb babelkowa bedzie ok :) daj znac jak bedziesz miala wysylac ile wszystko razem bedzie kosztowalo, ja ci podam moj adres a ty mi nr konta zebym mogla przelac ci pieniazki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdi,dzis mam troszke spraw do zalatwienia w innym miescie.to wejde do topshop w innym miescie i zobacze co tam maja. a u mie to tylko te dwie torebeczki byly i zadnych innych.zorientuje sie jak to wyslac i Ci napisze co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdi przepraszam dzis nie dalam rade na poczte dowiedziec sie o koszty,teraz to chyba we wtorek dopiero pojde,bo u nas w poniedzialek wszystko zamkniete.mysle ze w malym pudeleczku wysle torebeczke,bo boje sie ze ja zgniota :/ oczywiscie bede chciala jak najtaniej ja wyslac :) padam dzis na twarz,wiec sie zmywam.pa aaa bylam w windsor i obeszlam kilka sklepow,łacznie z topshop i tkmax gdzie kiedys pamietam widzialam torebeczke serduszko,ale przegapilam sprawe i jak sie zdecydowalam to juz jej nie bylo :( i niestety nigdzie nie ma podobnych do tej co kupilam.ale bede miala na uwadze i licze ze w tkmax jeszcze sie taka pojawi,bo maja tam niektore super rzeczy i dodatki jedyne w swoim rodzaju.kupilam bluze bench wypasiona!!superowa!! nie lubie raczej sportowych rzeczy ale ona jest odjechana dla mnie i milion super rzeczy tam widzialam,ale niestety az tak mi sie nie powodzi zeby co troche kupowac tam ciuchy (zwykle te co mi sie podobaja zaczynaja sie od 20f). uzupelnilam troszke szafe w tuniczki,pierdolki,legginsy z tanszej polki,bo na ta wiosne wlasciwie nic nie mialam,wiec teraz co jakis czas na pewno kupie cos z "wyzszej" polki ;) i az troszke sie boje ze zostane stala bywalczynia tkmax :) milej nocki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś mialam dobry dzień. kupilam dwi pary pantofelków open-toe na obcasiku, kremowe i czarne :) t-shirt nietoperzyka khaki z nadrukiem i spodniczke powiewną zieloną we wzorki. chyba zaczne robic zdjecia bo opisac ciezko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frufru-cyknij fotki!!! chetnie zobacze Twoje zdobycze!! calutki dzien w ogrodzie,czas w koncu zrobic porzadki,i jest plus tego-otoz zaoszczedzilam i nie wydalam kasy na ciuchy i dodatki :D ale...............kupilam łopatę tylko 5f ,kilka sadzonek,ziemie,sekator do zywoplotu .......chyba raczej nie bede wklejac zdjec dzisiejszym zdobycza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! przegladam wlasnie stronke z ciuchami,patrze a ktos wklepil fotke naszej slicznej anxi,tzn bez glowy.ale ten styl poznam wszedzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm chcialam poszukac?? zdradzisz gdzie?? moze to nie ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×