Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

frufru -> tak dokładnie ta. jest idealna. nawet gdy farbowałam u fryzjera nie miałam tak ładnego koloru ja po niej. jest 2 z feri papryka czy coś takiego ale ona wychodzi czerwona. dlaczego moje rossmany są popsute:( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja prawicowa, lecz z nuta liberalna :) nibys- w ktorych rossmanach bylas? z tego co sie zorientowalam to chyba jestesmy z roznych czesci krk wiec moze popatrze w swoich i jak cos to moge ci kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdi -> ja sprawdzałam w rossmanach centrum (w krakowskiej, bagatela , floriańska i mikołajska) nie było;/ inne sieciówki też sprawdziłam, supermarkety i osiedlowe sklepiki no uwzięli się na mnie;/ teraz po tej farbie muszę poczekać 2 tygodnie jeśli nadal nie znajdę to będę uderzać do ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co?... bym Ci kupiła i wysłała, ale to musiałabym się ujawnic... :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie małej mi oparłam, ale miałam potem wyrzuty sumienia :D nibys, jak w Krakowie nie znajdziecie to Ci tu kupię i wyslę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko nie znajdę to zamawiam u ciebie frufru od razu 5 paczek:) zapasik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, to jak nie znajdziecie to napisz tutaj, zrobię jakiś mały prywatny coming-out ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
Dziewczyny ratunku!! Co nalezy zalozyc na bankiet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o ktorej ten bankiet i o jakim charakterze? sukienka i szpilki to zawsze dobre rozwiązanie. sukienka skromna w kroju, ale z efektownego materiału bądz z efektownymi dodatkami (byle bez przesady!). szpilki klasyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
sukienka koktajlowa, albo wieczorowa, ale lekka tak sadze... ja tez mam bankiet- a raczej gale autorska- w hotelu Hilton w City i tez nie mam pojecia jak sie ubrac:o stres aha- primark nie ma swojej strony, na ktorej mozna poogladac przedmioty na stanie glownie dlatego, ze to sa 4 pietra, wielkie hale, i maaaaasa roznych ciuchow, dodatkow itd, ktore tez dosc szybko sie zmieniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
nibys wysłałam ci maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytam się ja -> ja wybrała bym klasyczną małą czarną najbezpieczniejsze rozwiązanie:) w dodatkach dodała bym coś złotego lub srebrnego w dodatkach zamiast czarnych szpilek takie z błyszczącym obcasem. http://www.asos.com/Whistles/Whistles-Suede-Side-Panel-Dress/Prod/pgeproduct.aspx?iid=1080911&cid=8799&sh=0&pge=3&pgesize=20&sort=-1&clr=Navy http://www.ninewest.com/Babealish/4328098,default,pd.html?cgid=7006&itemNum=4&variantSizeClass=&variantColor=BLKMUPA http://www.asos.com/Asos/Asos-Metal-Tip-Clutch-Bag/Prod/pgeproduct.aspx?iid=1022400&cid=8730&Rf-200=4&sh=0&pge=1&pgesize=20&sort=-1&clr=Black http://www.asos.com/Lulu-Guinness/Lulu-Guinness-Enamel-Love-Envelope-Bracelet/Prod/pgeproduct.aspx?iid=855078&cid=4175&Rf-100=Bracelets&sh=0&pge=4&pgesize=20&sort=-1&clr=Gold http://www.asos.com/Asos/Asos-Dainty-Tassel-Drop-Earrings-With-Pyramid-Stud-Detail/Prod/pgeproduct.aspx?iid=1012864&cid=4175&Rf-100=Earrings&sh=0&pge=6&pgesize=20&sort=-1&clr=Gold to takie bardzo bezpieczne wyjście trochę może nudne ale zawsze się sprawdzi. jeśli bankiet jest wieczorem to wybrałabym ciemne kolory: czerń, brąz, granat, burgund, szmaragd, fiolet. jeśli popołudniu to wtedy jaśniejsze ale też stonowane: kremowy, brzoskwiniowy, morski, szary oczywiście czerń i brąz także. kwiecista sukienka -> bardzo ładna sukienka:) nie przesadzona. udowadniasz że na ślubie nie trzeba robić z siebie bezy z koronkami a wyglądać ładnie i świeżo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecony lok :D
mala mi > o jaka szkoda ; ( a gdybym ci na allegro pokazala pare rzeczy to gdybys przy okazji kiedys byla ?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anxipanxi -> mierzyłam "twoje" sukienki z h&m. gdy je zobaczyłam na wieszaku zakochałam się (mimo że bufki to bardzo zły pomysł dla mnie) a jak zobaczyłam cenę to prawie biegłam do kasy:P(35 zł kosztuje biała, kremowa, brzoskwiniowa, szara i 2 w paski). niestety przymierzalnie zniszczyła moje "marzenia" 34 jest za duże i nie przylega ani w biodrach ani w tali ani w biuście i wyglądam jak w worku;/ mierzyły inne dziewczyny i wyglądały bosko, są naprawdę cudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa .... Jade do Wroc na zakupy disiaj wlasnie i od razu popedze do H&M. Musze zobaczyc ta bezowa, wymarzylam sobie wlasnie jakas biala prosta sukienke do lekkiej opaleniny i idealnie wyprostowanych wlosow. Moze moje "marzenie" dzisiaj sie spelni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
Juz odpowiadam bo musialam zniknac na chwile :) Ale jaki odzew milo mi. Bankiet zaczyna sie o 21, wczesniej o 19 jest elegancka kolacja. Bedzie to w hotelu golebiewski - bankiet ma byc taki powitalny i otwierac nastepne dni konferencji naukowych. W planie miedzy konferencjami jest tez cos plenerowego, grill itd wiec to juz bardziej cos w moim stylu, dzinsy obowiazkowe :D A to to ja nie wiem. Macie racje ze mala czarna bylaby idealna ale ja oczywiscie - mozecie sie smiac :) - nie posiadam. Zawsze gdzie sie da to ide w eleganckiej koszuli i spodniach, oczywiscie buty na obcasach posiadam :D Wiec teraz blagalabym o jakies fajne male czarne, pomozecie szukac np na allegro? Oczywiscie jak bedziecie miec chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anxipanxi -> ta bezowa to raczej taki jasny brąz ale sama zobaczysz:) mi najbardziej podobała się właśnie ona. już wiem skąd różnica cenowa twoje mają długie rękawy a te co mierzyłam krótkie. Zapytam się ja-> nie tylko ty:P zawsze kusi mnie inny kolor niż czerń:P czarne sukienki raczej mam mało zobowiązujące raczej imprezowe niż eleganckie. a jak kupuje elegancką to zawsze wybiorę inny kolor niż czarny. jak na coś wpadnę to wkleję. a tak w ogóle to w eleganckich spodnie i bluzka (tylko nie taka typowo koszulowa żebyś nie wyglądała jak na apelu szkolnym) także będą odpowiednie. także elegancka sukienka w innym kolorze niż czarny będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
nie musi byc czarna. moze byc brązowa, bordowa, granatowa, ciemnozielona... po prostu na wieczór w eleganckich wnętrzach generalnie bardziej wypada ciemniejsze. ale mozesz założyć beżowa, cielistą itd - hit mody ostatnio, tylko wtedy uważaj z krojem - żadne mini, żadne dekolty po pas itp, włosy upiete, eleganckie szpilki, żadnych sandałków. czarna jest po prostu najbardziej uniwersalna. i najłatwiej dobrac dodatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
Mysle ze bede poszukiwac czarnej bo bedzie uniwersalna :) Dobrze miec cos takiego w szafie :) kwiecista sukienka - dziekuje ci bardzo, podoba mi sie ta z h&M oraz ta taka rozszerzana asos. Tylko Asos ma duzy dekolt :/ ogolnie rzecz biorac - podobaja mi sie sukienki z dopasowana gora ale lekko rozkloszowane i najlepiej odrobinke za kolana - to ten moj komplesk nog. Wiecie ze ja jeszcze tych rurek nie wlozylam?? I jestem szalona bo kupilam 2 kolejne pary, moj mnie namowil i pewnie tez beda lezec az sie w sobie zbiore na odwage :) Wracajac do sukienki - bede szukac ale boje sie ze bedzie tak ze jak zawsze - czyli ide do sklepu po cos konkretnego i nie ma :/ Ale zawsze wtedy kupie cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo podoba mi się ta z h&m:) i karen millen też. w sumie wszystkie poza vilą mi się podobają. kwiecista sukienka odwaliła dobrą robotę:) Zapytam się ja-> jak facet namawia na zakup to tylko nosić:P kiedyś kumpel mi wybierał ciuchy. powiem że to najbardziej seksowne rzeczy jakie kupiłam:P między innymi "dodowa" sukienka to zakup za jego radą. a tak btw miałyście jakieś dziwne sytuacje z facetami nawilżającymi na zakup czegoś? mój jeden były chciał żebym kupiła plisowaną mini spódniczkę w szkocką kratę i wspomniał coś że moje białe rajstopy by do niej pasowały! hmmm... ja wiem marzenia o podlotku ale spojrzałam na niego jak na pedofila w tamtym momencie:p 2 dziwna sytuacja to propozycja zakupu bluzki i spódnicy zakonnicy (kolor szary, zapinana prawie pod gardło). skończyło się poważną rozmową o zazdrości. famili-> wygląda na znoszoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a tak btw miałyście jakieś dziwne sytuacje z facetami nawilżającymi na zakup czegoś?" mój kiedyś nalegał żebym kupiła sukienkę, bardzo seksowną. nie chciałam wiec w końcu rzuciłam argumentem że przecież sie od facetow nie odgonie ;) na co mój luby: "Trudno, bede lał po pyskach, ale sukienkę musisz miec!" ;) i pozwoliłam mu ostatnio przehulac mój bon na pończochy. w efekcie mam całą szuflade pończoch absolutnie niestandardowych... czyli rozumiem ze brakuje mu widoku mnie w spódnicach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
ta z vili czarna wydała mi się taka ciekawa taka trochę inna ale pewnie sama bym jej nie założyła dla mnie ta z h&m najlepsza :) nibys mam pytanie do Ciebie czy mogłabyś zobaczyć w h&m czy jest lakier do paznokci w kolorze miętowym? i jak jest to czy mogła bys mi przysłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebiście mi poprawiło z namawiający na nawilżający :D polałam sam z siebie:P frufru-> :D dobre z laniem po pyskach. rozumiem że kupiłaś po takiej argumentacji chyba nie miałaś wyjścia:P kwiecista sukienka -> jasne tylko że teraz leże z grypą a w piątek wylot do Włoch więc dopiero w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiecista- ja od dawna poszukuje miętowego i nigdzie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys- domyslilam sie ze to poprawka kompa :P ale nie ogarnelam swojego smiechu :D frufru- swietny argument dal twoj facet :) tak sobie mysle czy mialam jakas taka dziwna sytuacje hmmm narazie sobie nie przypominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
nibys może być w przyszłym tygodniu i tak już tyle czasu go szukam że mogę jeszcze poczekać :) że inglot nie może zrobić lakieru w kolorze miętowym nie mogę tego zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys\ widzialam te sukienki. Napalilam sie na biala, ale juz nie bylo ani jednej. Tylko takie pudrowe ale 38 wzwyz. I pasiaki. One sa zupelnie inne od mojej. Maja krotsze rekawy i takie marszczenie pionowe przy dekolcie, ktorego nie lubie. A szkoda, bo cena swietna. Natomiast kupilam sobie pasiasta spodnice olowkowa w cenie 19, zł. Nie moglam uwierzyc :)) I cekinowa kurteczke za 40 zl (w stylu tej kweicistej i zloteej, ktore tak lubie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×