Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

Gość mowie z sensem
czesc dziewczyny :) u mnie sloneczko i chyba mam ochote skoczyc sie gdzies cos kupic, poogladac, tym bardziej, ze jestem na chorobowym do 13.03 ;) ostatnio udalo mi sie upolowac dwie pary spodni- jedne sa takie kremowe, lekki kancik, a drugie kobaltowy niebieski, z lejacego sie materialu, wlasnie wpadlam na to, zeby te kremowe nosic z topem w bialo-granatowe paski, a do tych niebieskich bezowy top, mam jeden z Esprit cos z kwiatami w formie tatuazu, ale moze kupie po prostu bez wzorow z h&m? jak sadzicie? te spodnie nic nie maja, do obydwoch nosic moge moj nowy bialy zakiet z kookai ;) mam jeszcze kremowa tunike z cubusa ( cena 140 zl, kupione nowa z metka w ciucholandzie i tez by mogla byc do tych niebieskich :D bylam w czt bodajze w New Yorker i kupilam polgolf taki szmaragdowy 20 zl i czarno-liliowa z srebrna nitka koszule tez 20 zl ,mieli jakis resztki przecen, ale calkiem niezla nowa kolekcje, nie wiem jak z jakoscia, ale z doswiadczenie gora na 2 sezony i do wyrzucenia.. w tym tygodniu czeka mnie wizyty u fryzjera :) cieszy mnie to, ale moj potrfel wcale, mam dluzsze wlosy i takie pasemka itd to nie tania przyjemnosc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
czesc dziewczyny :) u mnie sloneczko i chyba mam ochote skoczyc sie gdzies cos kupic, poogladac, tym bardziej, ze jestem na chorobowym do 13.03 ;) ostatnio udalo mi sie upolowac dwie pary spodni- jedne sa takie kremowe, lekki kancik, a drugie kobaltowy niebieski, z lejacego sie materialu, wlasnie wpadlam na to, zeby te kremowe nosic z topem w bialo-granatowe paski, a do tych niebieskich bezowy top, mam jeden z Esprit cos z kwiatami w formie tatuazu, ale moze kupie po prostu bez wzorow z h&m? jak sadzicie? te spodnie nic nie maja, do obydwoch nosic moge moj nowy bialy zakiet z kookai ;) mam jeszcze kremowa tunike z cubusa ( cena 140 zl, kupione nowa z metka w ciucholandzie i tez by mogla byc do tych niebieskich :D bylam w czt bodajze w New Yorker i kupilam polgolf taki szmaragdowy 20 zl i czarno-liliowa z srebrna nitka koszule tez 20 zl ,mieli jakis resztki przecen, ale calkiem niezla nowa kolekcje, nie wiem jak z jakoscia, ale z doswiadczenie gora na 2 sezony i do wyrzucenia.. w tym tygodniu czeka mnie wizyty u fryzjera :) cieszy mnie to, ale moj potrfel wcale, mam dluzsze wlosy i takie pasemka itd to nie tania przyjemnosc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
chinos*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówie z sensem___ co to za pieruński link? zaczal mi sie otwierac z milion razy i zawiesil mi sie caly komputer! ale nic to, trafilam na te spodnie - calkiem ok te które wskazujesz ale sama bym takich nie założyła - jestem bardzo chuda i dosc wysoka (w butach nawet bardzo wysoka) i mam wrazenie ze w rozszerzanych nogawkach wyglądam jak clown - szczudła plus szwedy ;) dlatego nosze albo rurki, albo calkiem proste wąskie nogawki, ew. cygaretki itp. tez musze sie wybrac do fryzjera, mnie nieduzo to kosztuje bo tylko "odświeżam" cieniowanie itd a i tak nie moge sie cos wybrac... tu odzywa sie moje lenistwo :P zwyczajnie mi sie nie chce - nie wiem co ze mną... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
szall a jakei masz parametry, ja tez jestem wysoka i dosc szczupla :) mam 176 cm i waze 57 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jestem niższa :) mam 172 ale na codzien nosze buty 10-13 cm (no co zrobie ze tylko takie mi sie podobają...) i czuje sie jak gideon a waze 52 kg takze z szerszych rzeczy wybieram raczej górę - tuniki, kimona itp bardzo lubie luźne i "spływające" z ramienia, spodnie raczej 'blisko ciała'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
te spodnie z tego linku to jakas porazka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
a tak serio laseczki to bym sie chetnie z Wami spotkala na kawce i poshoppoingowala ;D czuje, ze mialbysym wtedy jeszcze wiecej ciekawostek do wymiany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys i lejdi pewnie szopingują we dwie - jedno miasto :D ja to mam do Was wszystkich niemal całą Polskę do przebicia... (mam 50 km do morza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa właśnie, że nie :P nigdy się nie widziałyśmy z nibys :) te dodatki w h&m... kocham :D tylko ceny ech... czasami dobijają :( co do spodni to takie dlugie lejące nie podobają mi sie, co prawda mam krótkie nogi :P i chyba taki fason byłby dla mnie odpowiedni... hm a moze i nie? nie wiem, na spodniach sie nie znam totalnie, za to strasznie podobaja mi sie spodnie 4/5 albo 5/6 jakos tak sie to to zwalo :) i do nich oczywiscie szpilki lub jakikolwiek wyzszy obcas :) nogi mam akurat dosc szczuple przy calej swojej szerokości :D jeju dziewczyny jakie wy chude jestescie :) same modelki tu pisza :D szał ciałłł- z linków jakie podałaś chyba tylko tunika kobaltowa zwróciła moją uwagę, reszta jakos nie mój gust, a ta sukienka uuuu to kolory zupelnie nie z mojej bajki :) nie cierpie takiego mdlego fioletu, mam strasznu uraz do niego po modzie z jakiegos lata gdy bylam jeszcze dzieckiem, czy tam nastolatka, kojarzycie? byl sezon gdzie królowaly 2 pastele :D fiolet i majtkowy roz :D i manekiny w sklepach od stop do glow ubranme w te 2 kolor :) łeeeeeee aż na sama mysl mam dreszcze :P:P no w tej sukience roz ok ale w polaczeniu z tym fioletem mowie wielkie NIE!!! hehe ale to moje subiektywne zdanie :) no wlasnie szal ciall juz troszke czasu minelo opowiadaj o rezultatach z Oil :D poki co jestem totalnie splukana, jedyna rzecza jaka kupilam jest ten sweterek ( postaram sie zaraz go sfocic i umiescic zdjecie) w ktorym sie zakochalam :) jestem ciekawa waszych opinii :D specjalnie go nie opisuje bo moge wam nasunac jakies mylne skojarzenia dlatego chce zebyscie zobaczyly zdjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ta jedwabna sukienka co nibys wkleila z deni jest cudowna :) oj chetnie widzialabym ja w swojej szafie... :) no coz pomazyc wolno, za to sie nie placi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
od kilku sezonow choruej na srebrne kolczyki z herubinkami i chyba w tym je sobie fundne np. na jutrzejszy Dzien Kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, gdy wzięłam aprat żeby zrobić zdjęcia oczywiśćie w ciągu 10 sek rozładował mi się :/ nie wiem gdzie przesiałam ładowarke, dlatego zrobiłam je telefonem, jakość nie jest więc idealna ale myślę, że nie jest też tragiczna :) przepraszam za plamę na bluzce ale zauważyłam ją dopiero na zdjęciach :P no i sweterek (tak to sweter nie bluzka :P ale w sumie może być bluzką) nie leży rewelacyjnie ale ciężko zrobić sobie samemu w miare wyglądającą fote :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9df60a9f566c89a6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48d4508ec4b58f18.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8690ff150990b5be.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obraztmek/05f11bb7f4390216.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6f6d8819d935731a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/992f1f4acfff8789.html zrobilam zblizenie na metke, czy ta firma wam mowi cokolwiek? bo mi nic... szukalam czegos na necie na jej temat ale nic nie znalazlam :/ to jest 100% cotto, jest dosc sztywny i troszke szorstki ale nie drapie ani nic w tym stylu :) znalazlam go na ciuchach :) nie wiem także gdzie zostal wyprodukowany... moze po prostu to jakis no name...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście nie musicie otwierac wszystkich linkow!!! wystarczy otworzyc pierwszy a potem klikac przycisk nastepne :) mowie z sensem- jesli masz na nie ochote to dzien kobiet jest idealna okazja (wymowka :P) zeby sobie je sprawic :) ciekawia mnie tez bardzo twoje zakupy, moze masz mozliwosc zrobienia im zdjec i wrzucenia np na fotosika?? byloby super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
moglabym dzis wieczorem sprobowac, ale nie mam konta na fotosiku i chyba musialabym sie tam najpierw zarejestrowac.. kurcze ten sweterek b mi sie podoba :) sliczne te hafty..fajny byl by cienkiutki czarny lakierowany paseczek w okolicach talii i spodnica taka z olowkowym krojem, seksowne szpileczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie z sensem- ja tez zalozylam konto specjalnie zeby dziewczyna pokazac ciuchy :) zajmie ci to 5 min :) fjnie ze ci sie podoba :) a outfit jaki zaproponowaas 100% trafia w moj gust :) spudnice mam :D szpilki no mam ale zawsze moglyby byc bardziej seksowne :P tylko paska chyba brak ale to akurat nie problem :) jak bede miala chwile to pokombinuje cos wg twoich wskazowek i zobacze jak w tym wygladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
o kurcze jeszcze seksowny zapach, makijaz, fryzura i bedziesz najwieksza uwodzicielka tej wiosny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHAHHAHA uwielbiam Cie :D gdybym jeszcze miala taka seksowna figure :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
nie mozna miec wszystkiego, a bardziej od figury liczy sie seksapil jak tak uwazam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdi___ spodnie, które Ci się podobają to chyba 7/8 lub 3/4 ;) sweterek calkiem przyzwoity :) najbardziej podobają mi się hafty, rękaw do łokcia i materiał (z Twojego opisu wynika ze jest to jeden z tych niezniszczalnych - nie mechaci sie, nie kurczy, nie farbuje - mam kilka takich szorstkich bluzek i są super). nie znam tej firmy, moje bluzki w tym stylu są no name, moze to ta sama mańka. sukienka którą pokazałam ma faktycznie nieco trupi odcień tego fioletu :P niemniej widze ją na sobie - lubie takie cukierkowe rzeczy latem, ale koniecznie na mocno opaloną skóre (w mojej lokalizacji to chwila moment ;) ) bio-oil ___ faktycznie mam juz recenzje :) jedno wielkie łaaaał! uwielbiam ten olejek, rewelacja! spełnia wszystkie obietnice producenta, moja skora jest gladka i znacznie ladniejsza, zdrowsza. przebarwienia sa bardzo malo widoczne - w porownaniu do tego co bylo efekt super :) jeszcze cos tam mam ale naprawde mam wrazenie ze znika w oczach, do tego jak tylko zlapie kilka pierwszych promieni slonca mysle ze bedzie pelen sukces. uzywam go takze na twarz i widze efekty - skora jest odzywiona, zadbana, cera sie poprawila - dzialanie oceniam jak po dobrym kremie. jednak fakt, faktem - olejek nie ma właściwości przeciwtradzikowych tak więc dla osób z poważniejszymi problemami moze nie byc tak skuteczny - owszem, niweluje niedoskonałości, wybledza blizny, przebarwienia itp jednak nie zahamuje raczej nowych "niespodzianek" :O tak mysle... choc z drugiej strony im zdrowsza skóra, tym mniej podatna na różnego rodzaju badziewiaki , a bio-oil z calą pewnością potrafi tą naszą skóre podkurowac :) także z czystym sumieniem polecam, choc nie namawiam bo faktycznie kazdy ma inne potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaaak- wielkie dzieki :) tak to ta firma :) nie znalam jej wczesniej :) szal ciall- jednak nie no name :) mam nadzieje ze tak jak mowisz bedzie niezniszczalny :D a co bio oil czekam na wyplate i chyba kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow dziewczyny ponad 30 postów jednego dnia:) szał ciałłłł -> U mnie jest tak że im więcej czasu mam na przygotowanie tym bardzie jestem nie zadowolona. Gdy mam 30 minut zdążę zrobić wszytko włącznie z prysznicem i układaniem włosów. W 3 minuty wiem co założyć. A gdy wiem że mogę poświecić na to kilka godzin kończy się przebieraniem 100 razy i ostatecznie nie jestem przekonana do swojego wyglądu. Jeszcze latem i na okazje gdy mogę pozwolić sobie na wszytko mam rzeczy które zawsze się sprawdzą gorze zimą lub gdy najseksowniejsze kiecki odpadają. pierścionki i małe dłonie -> w moim wypadku małe dłonie niestety wiążą się z małymi palcami ale nie na szerokość a na długość. Ja mam dłonie dziecka. Zazdroszczę dziewczyną z długimi palcami bo najbardziej podobają mi się wielkie pierścienie, nie przepadam za delikatnymi małymi pierścionkami. Zamiast tego noszę obrączki. Trencz burberry -> jak zwróciłaś uwagę na te rękawy to uświadomiłam sobie co mi nie pasowało prawie w każdym trenczu który mierzyłam. I ten z moore (monro czy jakoś tak znów zapomniałam?) także źle leży w rękawach. Przynajmniej zaoszczędzę i nie wydam milionów na niego:P Quazi -> nie lubie tej marki przez zapach w sklepie mam wrażenie ze wszystkie te buty będą śmierdzieć. Nie mogę oceniać bo nic tam nie kupiłam właśnie dlatego. Nawet jeśli coś mi się podobało wydawało mi się ze jest kiepskiej jakość przez to jak te buty śmierdzą. Mi te co podałaś się podobają ale wiem czego szukasz. Jeśli zobaczę takie od razu wyciągam telefon i robię zdjęcia :P:P mowie z sensem -> Kobalt/granat + biały/kremowy latem (i nie tylko) to jedno z moich ulubionych połączeń. Dla mnie i z wzorkami i bez wzorków będzie super:) Fryzjer ->ja mam krótkie włosy i farba do tego ruda czyli powinnam odwiedzać fryzjera co minimum 2 miesiące ale nie mam na to zazwyczaj czasu;/ nie cierpię tego w rudym że spiera się w tempie ekspresowym już po tygodniu blakną. 3 tygodnie temu farbowałam na intensywny rudy(taki pomarańcz wręcz) dziś mam konikowe? Ok są szampony pomagające utrzymać rudemu połysk tylko że zawierają farbę i przy dłuższym stosowaniu farbują wszytko skórę głowy uszy grr.... (wiecie jak to idiotycznie wygląda?:P:P ) Link spodnie-> 70's Flairs mój typ. W szerszych wyglądam jak gnom. Ostatnio założyłam moje stare rozszerzane dżinsy i poczułam się głupio. Mimo ze świetnie leżały na tyłku wygląda w nich na dużo niższą niż w rurkach i szpilach. Wiem że trochę w tym przyzwyczajenia ale super obcisłe spodnie to to co lubię jeśli chodzi o dżinsy. Nie wiem jak wy dziewczyny ale od dłuższego czasu spodnie dla mnie to codzienność ale gdy chce wyglądać naprawę ekstra zawsze decyduje się na sukienkę. A lejdi jeśli masz krótkie nogi to wydaje mi się że powinnaś spróbować zmierzyć dokładnie taki model jak te które mi się podobają. http://www.zeberka.pl/img/el/em/623_3.jpg Z lekko wyższym stanem (tylko bluzka do środka lub na tyle krótka żeby było widać ze są trochę wyższe), nie za szeroką nogawką i szpilkami (tak żeby pół buta /obcasa zasłaniały spodnie). A linki szał ciał zapomniała bym o nich bo kolorowe. Koszulowe body mi się przejadły nie wiem dla czego. Szukam takiego zwykłego bawełnianego ale z fajnym nadrukiem lub totalnie protego na grubych ramiączkach w jakimś pudrowym kolorze. I oczywiście tego które chce zgapić od anxi. Lejdi dalej nie znalazłam :/ 2 gdyby cała sukienka byłą cukierowo różowa wtedy chyba bardziej by mnie przekonała mimo że nie lubię takich kolorów. I także mówię że to moje subiektywne zdanie bo chyba mam z neonowymi kolorami problem pt. "nigdy ich nie założę dlatego zawsze się do czegoś przyczepie". A takie tuniki jak ta ostatnie kocham ale na plaże. Kojarzycie taki look przezroczysta tunika kostium kąpielowy pod spodem i klapki. Takie rzeczy kojarzą mi się z piękną pogodą spacerem, szortami i pełnym luzem a w eleganckim lub miejskim wydaniu ja tego nie czuje. Lejdi uroczy sweterek:) W głowie mam same wiosenno letnie zestawy chyba marzy mi się ciepełko. 3 pierwsze skojarzenia: - sukienka w stylu lat 50 w słodkim różu (ostatnio ten słodki pudrowy, pastelowy róż mi po głowie chodzi) - białe lniane spodnie i pistacjowy top - granatowa prosta sukienka Jak widzicie w mojej głowie żyje już wiosna:P Mam biały sweterek z tą długością rękawa ale mój jest typowy po prostu zwykły bliźniak. Po zachwytach szał ciałł w następnym miesiącu zamawiam bio oli:) A kupiłam tunikę pudrowo różową w monnari muszę ją wam koniecznie pokazać nie uwierzycie ze to monnari:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdi ___ umknął mi post aniaaak, faktycznie to będzie chyba to :) nibys___ pamiętam jak dzisiaj sytuacje kiedy dostalam informacje o waznym wyjsciu na jakies 20 min przed - naciagnelam małą czarną, jakoś niedbale upielam potargane włosy, szpilki i biżuteria w ręke i pobiegłam :P nie było osoby od której nie usłyszałabym jakiegoś komplementu (nawet podejrzewałam ze to z litosci ;) ) Z kolei kiedy mam caly wieczor na przygotowania, wyciagam lokówke, nakladam 50 masek, kremow itp niemal zawsze jestem niezadowolona - nie wiem o co w tym chodzi :O Na przykładzie tych trenczów przypomniał mi się mój żal do tych wszystkich "osiągalnych" marek, który wygenerowałam sobie już dawno - co im zależy zrobić to czy owo, chociazby te wąziutkie rękawy - mniej materiału, lepszy efekt... myslalam tak kiedys takze o butach - jak tansze to zwykle badziewnie wyglądające (przynajmniej pare lat temu tak było, teraz juz coraz więcej jest "podróbek" lepszych czółenek). Zupełnie nie rozumiem dlaczego wzorując się na modzie z wybiegów nasi spece od szycia potrafia spartolić najprostszą i naistotniejszą sprawę - chociażby rękawy :O cóż bez łaski, najwyzej nasz portfel troche odsapnie chociaz w tej kwestii ;) Quazi lubie, choc szału nie ma jak to ja mowie :P czasem cos tam wypatrze, uwielbiam np. ich torebki (jako alternatywa do torebek z kazara które kocham ale cena niestety dla mnie stanowczo za wysoka :( ) torebki z quazi są takie jakie lubie - fikuśne, niebanalne i porządnie wykonane - w tamtym roku trafiłam super kuferek na lato w kratke, juz nie moge sie doczekac kiedy go wygmeram z szafy :P a z butów mam dwie pary baletek - jedyne które mnie nie obcierały i nie uciskały w palcach (cieżko mi jakiekolwiek dobrac). Przykrego zapachu nie zarejestrowałam, choc faktycznie ma taki chyba charakterystyczny... ale jakos mi nie przeszkadza... nie wiem zresztą, źle że zwracasz mi na to uwagę zaraz sobie coś wkręce i tez zaczne go omijać :P czasem tak mam ;) Rudy kolor ma to do siebie ze sie szybko wyplukuje, znajoma farbuje sie zawsze specjalnie kilka tonów ciemniej niz planuje bo mowi ze to i tak efekt do pierwszego mycia. ja farbuje na ciemny brąz ale obcykałam fajną farbę i mam kumatą siuostrę - nakłada mi sama w domu i mam spokój :) Wy macie w głowie wiosne a ja już podskoczyłam do lata :D takie tuniki tez lubie do szortów... tak w ogóle to ja wszystko lubie do szortów bo kocham lato i szorty ;) w tamtym roku hitem nadmorskim były takie niedbałe płócienne koszule/tuniki z jakimiś troczkami i haftami, spadające z ramienia, oversize... nie wiem jak to Wam trafnie zwizualizowac (troszke podobne z kształtu do tej fioletowej z ostatniegio linka) - w każdym razie nosiło się je na bikini lub wieczorem do szortów i bardzo lubiłam ten zestaw. kupiłam taką białą i turkusową (neonówka mi służy ;) ) do tego na deptaku trafiłam słodkie złote klapeczki z przestrzennymi motylami i czułam sie jak milion dolarów heheh czasem tak mam mimo ze na sobie najprostsze i najtansze rzeczy ;) a właśnie powiedzcie, mozecie polecic jakies dobre firmy z okularami słonecznymi? cena bez szaleństw ale powiedzmy ze dalabym troche grosza zeby miec to co mi sie marzy od kilku lat - czyli jakies extra okulary, takie po których widać że są czymś extra - wiecie o co mi chodzi, prawda? diabeł tkwi w szczególach i dodatkach zwykłam mawiać ;) jeśli chodzi o stylizacje białego sweterka lejdi to najbardziej podoba mi się pomysł z ołówkową spódnicą, cienkim paseczkiem i szpilkami, do tego widze jakos fajnie spięte włosy (może jakiś lok ;) ) i ciekawy makijaż (nie wiem jaki lejdi ma typ urody i co jej pasuje ale taki "dizajn" wg mnie az sie prosi o make up w stylu pin up lub generalnie o wielkie, gęste rzęsiory i czerwone usta :) )- taka przedwojenna piękność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×