Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maja_ck

CLOTRIMAZOLUM u dziecka, stosowałyście?

Polecane posty

czy używałyście tego leku u swoich dzieci? mam czywiście na myśli stosowanie po konsultacji z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
moja córeczka to stosowała nawet jak nie miala roku , jak ma nieraz bardzo odparzoną to tym smaruję. jak miała pól roku to lkerka przepisała jej mocniejsza maśc o tej- triderm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest lek..............
przeciwgrzybiczy - i na pewno nie jest na jakies tam odparzenia . lekarz przepisuje jesli dziecko dostaje infekcji grzybiczej - ktora czesto atakuje po przebytej dlugiej kuracji antybiotykowej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie tak
moja córka- 4 m-ce po antybiotyku miała odparzoną pupę i lekarz zalecił stosować clotrimazolum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiiiii
mi lekarz przepisał clotrimazolum, ale nie masc tylko w postaci płynu. stosowałam u 2 miesiecznego dziecka na ciemieniuche, tak 2 kropelki na skore glowy. szybbko pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedzi, byłam u lekarki - zaleciła małemu Vitella Ictamo lek o działaniu przeciwbakteryjnym jak również przeciwgrzybiczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_tczew
mój synek ( 3miesieczny) ma szorstką skórę na nóżkach i zaczerwienioną w fałdkach, lekarz również przepisał nam clotrimazolum, zaczerwieniona skóra znikła ale szorstka pozostała, mimo że stosuje już od tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annmuz
Mama Tczew niech pani sprawdzi czy to nie AZS (atopowe zapalenie skóry) tak właśnie się zacyna zaczerwienienia w zgięciach fałdkach i sucha skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi to na grzyba nie wygląda. Albo uczuleniowe, albo podrażnione. Polecam krem nawilżający oilatum, u nas bardzo pomagał na wszelkie podrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast testowac na delikatnej skorze dziecka lepiej zapisz sie na wizyte do dermatologa. moja corka jak miala takie podraznione na zgieciach to dostala od dermatologa robiona masc na recepte co to sie ja w lodowce trzyma i pomogla. koszt niewielki. a pozniej tez sie przydaje bo malym dzieciom czesto cos wyskakuje. jesli pediatra jest sprawdzony i dobry to mozna zaczac od niego, ale ja sie upewnilam ze moj niestety nie zna sie na chorobach skory i poprzepiywal za silne leki. przynajmniej tak mi pozniej mowil dermatolog. na zgieciach moze byc AZS, ale tez uczulenie np na plyn do plukania albo proszek bo tam skora jest delikatniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja dwuletnia corka uzywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skuteczny

Ja używałam 5 letniemu synkowi, miał infekcje grzybicza na całym tułowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×