Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paragon

25.01.2010- minus 6 kg Na wiosnę będziemy szczuplutkie

Polecane posty

Ja też tu zaglądam..... jestem diecie proteinowej, dlatego tez na inny topic zaglądam.... A większość niestety się wykruszyła, a szkoda.... A gdzie założycielka?? Ja zaczynam dzień kawą....tradycyjnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,... Zastanawiam się dlaczego temat umarł?... Cóż... u mnie dieta trwa, raz lepiej raz gorzej, schudłam kilka kilogramów z czego cieszę się niezmiernie:) teraz walczę z zapaleniem gardła, albo raczej ono walczy ze mną. ?Jakie macie plany na wakacje? praca? odpoczynek? jedno i drugie? Ja bardzo powaznie zastanawiam sie nad odstawieniem pigulek anty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi8989
tez chce schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze jednak ktos sie obudzi:P u mnei ciagle sypie snieg......jak tylko przestanie zaczynam biegac:) diety nie odpuszczam a do tego w poscie nie jem wogole slodyczy jest ciezko jak nei wiem bo jestem z tych łasuchowatych;] wage trzymam 59,9 pomierzylam sie biust pod biustem brzuch talia pupa wszedzie spadlo mi po 5-7 cm od tamtego roku :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinkaaa 1987
odświżam:) Planuje schudnąć 6 kg do marca więc bede tu pisać Moja założenia fitness 4-5 razy w tyg a jak sie uda to 6:) Dieta z ograniczeniem słodyczy i liczeniem kcal A dzień dzisiejszy wygląda następująco: śn jogurt jogobella light z otrębami - 200 kcal 2 pomarańcze - 150 kcal w pracy 2 kromki pełnoziarnistego pieczywa z dzemem niskosłodzonym - 300 kcal budyń w wersji niskokalorycznej - 200 kcal tależ zupy pomidorowej 150 kcal z kromką chleba pełnoziarnistego - 200 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Ja dałam rade schudnąć w 3 miesiące z całej nadwagi, a to wszystko zasługa Slimunox, na dodatek nie mam efektu jojo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×